Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wypadek na Wojska Polskiego  (Przeczytany 32271 razy)

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Police] Wypadek na Wojska Polskiego
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 01, 2014, 20:46:55 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Z informacji jakie "zasłyszałem' oraz patrząc na kwotę wnioskuje, że remont Woj. Polskiego zostanie wykonany podobną technologią jak wyremontowano ul. Piłsudskiego na odcinku od Tanowskiej do Chodkiewicza, czyli kilkucentymetrową warstwą nakładki asfaltowej.

Nie wiem czy tak się da, niektóre koleiny na ul. W. Polskiego mają ponad 10 cm.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Wypadek na Wojska Polskiego
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 05, 2014, 12:24:28 »
Niedawno kuli, dzisiaj znowu to samo kują i niedługo znowu będą musieli kuć.

Nic to nie daje, większość zapadniętego asfaltu opuszczają, ale zarządca drogi jest twardy i nowej nawierzchni nie zrobi. Nieważne, że szkoła i wzdłuż całej ulicy budynki mieszkalne a tiry śmigają aż się trzęsie.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Wypadek na Wojska Polskiego
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 05, 2014, 13:51:59 »
Spójrz z innej strony, praca jest? jest! No i to jaka! 1 robi, 4 patrzy :D

« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2014, 13:55:48 wysłana przez rbk »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Wypadek na Wojska Polskiego
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 05, 2014, 19:19:10 »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline matts

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Wypadek na Wojska Polskiego
« Odpowiedź #64 dnia: Września 30, 2014, 11:47:16 »
Witam wszystkich, chciałem odświeżyć trochę temat. Jak Państwo oceniacie stan drogi Wojska Polskiego po remoncie? Ja osobiście widząc drogę po ulewnym deszczu stwierdzam, że została ona w pewnych miejscach źle zrobiona i po deszczu stoją kałuże. OGROMNY PLUS dla pomysłodawcy podwójnej ciągłej linii prawie po całej długości - jeszcze żeby częściej policja tylko stała i łapała na prędkości wariatów drogowych.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Wypadek na Wojska Polskiego
« Odpowiedź #65 dnia: Września 30, 2014, 15:03:06 »
Ja jestem zadowolony, chociaż jakieś tam nierówności widać. Gdy dowiedziałem się o remoncie to nie mogłem uwierzyć, że w końcu po kilkunastu latach nie będzie dziur i kolein.  (przynajmniej przez jakiś czas)
Ciągła linia super pomysł.
Dziwi mnie tylko trochę jeden zapis z przetargu tzn. „W ramach robót towarzyszących należy wykonać:- wymianę pokruszonych krawężników betonowych na krawężniki o wymiarach 15x30cm, układanych na ławie betonowej C12/15 z oporem, na podsypce cementowo-piaskowej.
Punkt ten został słabo zrealizowany, ale nie chcę się czepiać - to już sprawa odbiorcy prac. Może tak ma być.

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Odp: [Police] Wypadek na Wojska Polskiego
« Odpowiedź #66 dnia: Września 30, 2014, 19:58:04 »
Witam

Sam remont chyba ok, ale pracownicy sobie zrobili wysypisko śmieci na naszym podwórku... mieszkamy na przeciwko myjni, a pracownicy po przerwie na drugie śniadanie odpadki zamiast zanieść do śmietników przerzucili sobie przez płot, bo po co przejść parę metrów, lepiej naśmiecić komuś - posprzątają... ;/
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Wypadek na Wojska Polskiego
« Odpowiedź #67 dnia: Września 30, 2014, 20:21:41 »
To coś nazywacie drogą? Kpina w biały dzień! Studzienki standardowo dają cudowny efekt Bonanzy w połączeniu z trzepakami w stacji diagnostycznej. Po powiecie akurat takiej chały można było się spodziewać. Pytanie, dlaczego nie wyremontowano nawierzchni skrzyżowania? Po liftingu WP, nie wystarczyło dutków?
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Wypadek na Wojska Polskiego
« Odpowiedź #68 dnia: Września 30, 2014, 20:41:54 »
No to można pogratulować PO, bo to ich zasługa
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2014, 20:43:37 wysłana przez rbk »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Wypadek na Wojska Polskiego
« Odpowiedź #69 dnia: Września 30, 2014, 20:53:25 »
No to można pogratulować PO, bo to ich zasługa
oczywiście że ich, bo któż inny jak nie radni i posłowie z po budowali tą drogę.idąc tym tokiem myślenia pewnie głównym majstrem i kierownikiem robót był guździoł. człowieku - śmiechu warte. pogratulować należy inspektorom którzy taką kaszane odebrali.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline radoslaw_mik

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Wypadek na Wojska Polskiego
« Odpowiedź #70 dnia: Września 30, 2014, 21:54:18 »
No to można pogratulować PO, bo to ich zasługa
oczywiście że ich, bo któż inny jak nie radni i posłowie z po budowali tą drogę.idąc tym tokiem myślenia pewnie głównym majstrem i kierownikiem robót był guździoł. człowieku - śmiechu warte. pogratulować należy inspektorom którzy taką kaszane odebrali.

Ale chyba inspektorzy mają kogoś nad sobą. Nieprawdaż? Pewnie oto chodziło koledze wyżej

MŚCIĘCINO, NIE Mjesięcino

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Wypadek na Wojska Polskiego
« Odpowiedź #71 dnia: Września 30, 2014, 22:05:38 »
idąc tym tropem - wszystko wina bronka, bo to chyba on stoi najwyżej. chodzi mi tylko o to, że dopóki jedynym kryterium do wygania przetargu publicznego na wykonanie czegokolwiek będzie kryterium najniższej ceny takie rzeczy będą na porządku dziennym. to jedna strona medalu. druga - dopóki osoba, nie wiem, inspektor, urzędnik, czy jak zwał tak zwał, nie będzie finansowo odpowiadał za swoje decyzje - będzie tak jak będzie. czyli po polsku. i moim zdaniem naiwnym jest myślenie, że jak władzę obejmie kto inny to się zmieni.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline radoslaw_mik

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Wypadek na Wojska Polskiego
« Odpowiedź #72 dnia: Września 30, 2014, 22:31:05 »
idąc tym tropem - wszystko wina bronka, bo to chyba on stoi najwyżej. chodzi mi tylko o to, że dopóki jedynym kryterium do wygania przetargu publicznego na wykonanie czegokolwiek będzie kryterium najniższej ceny takie rzeczy będą na porządku dziennym. to jedna strona medalu. druga - dopóki osoba, nie wiem, inspektor, urzędnik, czy jak zwał tak zwał, nie będzie finansowo odpowiadał za swoje decyzje - będzie tak jak będzie. czyli po polsku. i moim zdaniem naiwnym jest myślenie, że jak władzę obejmie kto inny to się zmieni.
Urzędnicy odpowiadają przed Starostą, który jako organ kontroluje ich pracę. Co do reszty, to całkowicie się zgadzam ;)
MŚCIĘCINO, NIE Mjesięcino

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Wypadek na Wojska Polskiego
« Odpowiedź #73 dnia: Października 01, 2014, 08:25:09 »
dapol - 100% racji. Żyjemy w kraju, w którym większość goni po zakupy do Lidla (lub innego dyskontu) bo bułki czy pepsi jest tam o 10-50 gr tańsze. A przy okazji wyrażamy oburzenie, że ludzie w dyskontach mało zarabiają. Jeżeli ja robię remont w domu to nie biorę najtańszej ekipy tylko sprawdzonych ludzi. Nie chcę mieć tanio -chcę mieć dobrze zrobione.