Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: szukam pomysłu na super prezent dla męża  (Przeczytany 6222 razy)

Offline Grażyna

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
szukam pomysłu na super prezent dla męża
« dnia: Czerwca 17, 2013, 16:07:17 »
Coś bym wyprodukowała z naszych zdjęć... Kombinowałyście w tę stronę? może wydruk?

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
szukam pomysłu na super prezent dla męża
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 17, 2013, 16:38:18 »
To jest Wasza wspólna rocznica-więc sprawcie sobie taki prezent aby cieszyło Was obu ;-)
Teatr,kolacja,SPA na weekendowym wypadzie,lub weekendowy sentymentalny wyjazd ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline iwonawa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
szukam pomysłu na super prezent dla męża
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 17, 2013, 18:36:37 »
zrób sobie akty. powiększ i powieś w sypialni. a dodatkowo wybierze się gdzieś wspólnie do SPA połączonego z kolacją. Wspólnie spędzony czas jest naprawdę fajnym prezentem :)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
szukam pomysłu na super prezent dla męża
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 17, 2013, 21:42:34 »
Fajna bielizna plus duża czerwona kokarda w pasie i uwierz, że mąż napewno będzie zadowolony ;D  ;D  ;D
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
szukam pomysłu na super prezent dla męża
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 17, 2013, 21:44:23 »
Osoby z mojego otoczenia miały ostatnio podobny problem. Jaki prezent na okrągłą rocznicę.
Ogólnie: fajnym prezentem jest taki, którego człowiek normalnie by sobie nie kupił z różnych względów: a to z powodu, że szkoda kasy na pierdołki, a to nie za bardzo użyteczny, a to nie wiadomo, czy się przyda...etc...
Dla mnie rewelacyjnymi prezentami były: golarka elektryczna i rolki.
Co do zdjęć- fajna sprawa, ale jedno, dwu, no trzyrazowa...

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
szukam pomysłu na super prezent dla męża
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 18, 2013, 06:53:42 »
Jeżeli nie wyjeżdżacie zazwyczaj nigdzie to taki weekendowy wypad nad morze lub w góry to naprawdę fajny pomysł :) a na grouponie naprawdę nie są drogie takie wycieczki i niekiedy w cenie są również atrakcje :) jeżeli to odpada to może mąż ma jakąś pasje albo
hobby i iść w tym kierunku :)

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
szukam pomysłu na super prezent dla męża
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 18, 2013, 11:58:45 »
Cytat: "Dr.Kafar"

W żadnym wypadku nie kupuj też mu nic związanego z jego hobby...


To zależy od faceta... Mój kocha muzykę, gra na klawiszach i uczył się gry na gitarze. Dostał więc ode mnie dobrą gitarę na którą odkładałam... Cieszył się jak dziecko z nowej zabawki! Na kolejną dostał wzmacniacz. Jego radość? Bezcenny widok! Sam by sobie nie kupił a ja przez rok ciułałam grosz do grosza... A za 1,5 miesiąca kolejna rocznica.... Już 6 ;D  I? Niespodzianka :jupi:
Staram się słuchać czasem tego co mówi, o czym opowiada i wyciągać wnioski. I wiem wtedy o czym marzy....
Przeanalizuj czy jest coś takiego co by chciał mieć albo zobaczyć... Każdy ma jakieś pragnienia, marzenia, upodobania...
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
szukam pomysłu na super prezent dla męża
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 18, 2013, 19:38:11 »
Jeden z moich znajomych dostał od małżonki godzinę jazdy Ferrari na torze wyścigowym. Chłopina cieszył się jak dziecko :) Długo pewnie tego nie zapomni ;)

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
szukam pomysłu na super prezent dla męża
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 20, 2013, 09:20:16 »
Dokładnie,jak pisze palana,to zależy czym się interesuje.Mój mąż np. bardzo dużo czyta i uwielbia historię(skończył studia na tym kierunku). W prezencie dostał ode mnie fajną książeczkę pt:"Życie seksualne Królów Polskich".Był bardzo zadowolony,no i rozbawiony :)
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline maluszkowa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 199
    • Zobacz profil
szukam pomysłu na super prezent dla męża
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 07, 2014, 17:04:01 »
Dokładnie tak. Najlepiej jest połączyć jego pasję z jakimś drobnym gadżetem. Mój mąż z kolei bardzo lubi fotografować, dlatego podarowałam mu taki kubek http://niewłaściwy link/sklep/odjechany-kubek-obiektyw i bardzo i to bardzo się ucieszył :)

Offline Sandra90

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
szukam pomysłu na super prezent dla męża
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 19, 2014, 17:59:06 »
Ja żoną będę dopiero w czerwcu, ale myślę że na taką rocznicę to bym jakąś fajną wycieczkę zaplanowała.