Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 730129 razy)

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1380 dnia: Kwietnia 28, 2015, 23:42:16 »
A skoro już zaczęłaś szukać Prawdy, to może zapytaj koleżanki, kto w tym roku robił dla Białej ulotki rekrutacyjne i za ile?
Nie interesuje mnie ten temat i nigdzie nie szukam prawdy w swoich wypowiedziach Wykidajło ;)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1381 dnia: Kwietnia 29, 2015, 08:25:20 »
A skoro już zaczęłaś szukać Prawdy, to może zapytaj koleżanki, kto w tym roku robił dla Białej ulotki rekrutacyjne i za ile?
Nie interesuje mnie ten temat i nigdzie nie szukam prawdy w swoich wypowiedziach Wykidajło ;)
A coś ty taka wybiórcza? Interesują cię tylko sprawy tych, których sobie ustawiłaś po drugiej stronie? To się nazywa podwójna moralność, wiesz?
Możesz nazywać perfumami zapaszek, który się po waszej stronie unosi, ale śmierdzieć od tego mniej nie będzie.
Zresztą może i słusznie nie chcesz pytać. I tak się dowiesz. GryfoPiS nie jest w stanie tego utajnić ani wprowadzić cenzury - nie ta epoka :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

saga

  • Gość
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1382 dnia: Kwietnia 29, 2015, 08:47:16 »
Niedawno ,gdzieś czytałam o strasznej niesprawiedliwości w przyznawaniu stypendiów w Szczecinie.....to synek nie dostał stypendium? I słusznie,nie jest mieszkańcem powiatu w którym się uczy....widzisz Wykidajło jaka sprawiedliwość?
A jeszcze nie podałaś jaką linią i o której godzinie syn Wykidajły jeździ do szkoły. To ja pisałam o tych stypendiach. I nie mam o nie pretensji ani żalu do Szczecina. Więcej - uważam, że tamtejsze władze po prostu połączyły troskę o interesy swoich mieszkańców ze wspieraniem zdolnej młodzieży. A w powiecie polickim chętniej wspiera się tych, którzy nie płacą w nim podatków. O stypendia mam pretensje do mojej gminy i do powiatu polickiego (bo to jemu podlega szkolnictwo średnie). Jak pisałam wcześniej w innym wątku - Police są tu niechlubnym wyjątkiem w skali województwa i kraju. Ale rozumiem, że Gryf nie chce zatrzymywać w Policach zdolnej młodzieży.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1383 dnia: Kwietnia 29, 2015, 08:51:10 »
Wykidajlo...a to prawda ze pracujesz w jednym budynku i pod jedny adresem z pania radna Rybakiewicz?plac holdu pruskiego 8?potwierdz jesli mozesz bo takie plotki kraza wiec wole spytac u zrodla?
sz

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1384 dnia: Kwietnia 29, 2015, 08:59:16 »
Odpowiem - jeśli się przedstawisz.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1385 dnia: Kwietnia 29, 2015, 09:12:13 »
A jeszcze nie podałaś jaką linią i o której godzinie syn Wykidajły jeździ do szkoły. To ja pisałam o tych stypendiach. I nie mam o nie pretensji ani żalu do Szczecina. Więcej - uważam, że tamtejsze władze po prostu połączyły troskę o interesy swoich mieszkańców ze wspieraniem zdolnej młodzieży. A w powiecie polickim chętniej wspiera się tych, którzy nie płacą w nim podatków. O stypendia mam pretensje do mojej gminy i do powiatu polickiego (bo to jemu podlega szkolnictwo średnie). Jak pisałam wcześniej w innym wątku - Police są tu niechlubnym wyjątkiem w skali województwa i kraju. Ale rozumiem, że Gryf nie chce zatrzymywać w Policach zdolnej młodzieży.
Wasz syn mnie nie interesuje,gdybyście tu na forum wciąż nie wylewali swoich żalów to bym nie wiedziała o jego istnieniu :) Uważasz Saga ,że głównym kryterium wyboru szkoły jest to czy dadzą stypendium czy nie? Może i tak ......ale jeśli już rodziców.Dzieci tak nie kalkulują....
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2015, 09:13:59 wysłana przez antekmańcewyrwałnogę »

saga

  • Gość
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1386 dnia: Kwietnia 29, 2015, 09:17:07 »
Wszyscy w tym wątku mają prawo do anonimowości. Ale nie Wykidajło. Cały czas grupa osób zabiega o to, aby każdy użytkownik forum wiedział kto to Wykidajło - gdzie pracuje, pod jakim adresem, którędy i o której godzinie jeździ autobusem, z kim sypia, ile ma dzieci, gdzie się uczą itp., itd. Czego się boicie, że tak rozpaczliwie szukacie haków?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1387 dnia: Kwietnia 29, 2015, 09:26:16 »
Wasz syn mnie nie interesuje,
To po co go wciągnęłaś do dyskusji? Nawet w wątku o stypendiach nikt o nim nie wspominał.
Takie są właśnie wasze ubeckie metody. Najwyraźniej macie je we krwi.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1388 dnia: Kwietnia 29, 2015, 09:26:37 »
Czego się boicie, że tak rozpaczliwie szukacie haków?
Boją się ręce wyciągnąć a zlecenia na długopisy,  ulotki, dzienniki, strony internetowe czekają... Można by to liczyć w stawkach 'lokalnych' czyli 2, 3 razy drożej  tylko ten Wykidajło tylko ten Kurier Szczeciński....
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

saga

  • Gość
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1389 dnia: Kwietnia 29, 2015, 09:31:23 »
Uważasz Saga ,że głównym kryterium wyboru szkoły jest to czy dadzą stypendium czy nie? Może i tak ......ale jeśli już rodziców.Dzieci tak nie kalkulują....
Nie rozumiesz, tu nie chodzi o wybór szkoły, tylko o to, żeby ci zdolni wiedzieli, że są w gminie (powiecie) mile widziani. Żeby po zakończeniu studiów (stypendia dotyczą też studentów i doktorantów - Police również ich nie przyznają) chcieli się wiązać z tym miejscem. Chodzi o to, że jeśli uczeń lub student odnosi znaczące sukcesy w jakiejś dziedzinie i jest z Polic, to trzeba go tutaj wyróżnić, nawet jeśli się uczy lub studiuje w innym mieście. Szczecin nagrodzi swoich młodych mieszkańców, nawet jeśli będą uczniami polickiej szkoły. Bo tam rozumieją, że warto przypominać "jesteś nasz". A u nas mówią: "spadaj".

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1390 dnia: Kwietnia 29, 2015, 09:49:58 »
To po co go wciągnęłaś do dyskusji? Nawet w wątku o stypendiach nikt o nim nie wspominał.
Takie są właśnie wasze ubeckie metody. Najwyraźniej macie je we krwi.
Widzę  Wikidajło że pewne rzeczy są dla Ciebie trudne do zrozumienia....Twój syn mnie nie interesuje i o nim rozmawiać nie zamierzam ,posłużył tu jako przykład w Twoim postrzeganiu sprawiedliwości. Nie dziel dzieci...nie kwalifikuj wg jakiegoś bzdurnego szablonu. Dziecko idzie do szkoły i chce się uczyć ,wybiera to co w jego mniemaniu jest dla niego dobre. Co to znaczy,że siatkarkom się nie należy bo nie są z naszego powiatu i nie płacą tu podatków?!Nie rozumiem....jak można powiedzieć że dziecku się nie należy????? To może dzieci z domu dziecka i rodziców niepracujących i nie płacących podatków w ogóle nie dopuszczajmy do nauki? albo zsyłajmy na prace przymusowe ....albo ogrodźmy drutem kolczastym. Widzisz tylko własny kawałek nosa.

Post Merge: [time]Kwiecień 29, 2015, 09:52:19 [/time]
Nie rozumiesz, tu nie chodzi o wybór szkoły, tylko o to, żeby ci zdolni wiedzieli, że są w gminie (powiecie) mile widziani. Żeby po zakończeniu studiów (stypendia dotyczą też studentów i doktorantów - Police również ich nie przyznają) chcieli się wiązać z tym miejscem. Chodzi o to, że jeśli uczeń lub student odnosi znaczące sukcesy w jakiejś dziedzinie i jest z Polic, to trzeba go tutaj wyróżnić, nawet jeśli się uczy lub studiuje w innym mieście. Szczecin nagrodzi swoich młodych mieszkańców, nawet jeśli będą uczniami polickiej szkoły. Bo tam rozumieją, że warto przypominać "jesteś nasz". A u nas mówią: "spadaj".
Mam nadzieję ,że sama wierzysz w to co mówisz :D


Post Merge: Kwietnia 29, 2015, 09:58:47
Takie są właśnie wasze ubeckie metody. Najwyraźniej macie je we krwi.
Ubeckie metody??? :D czyli jakie ? znasz je?
Ty biedny jesteś wiesz.....wszyscy wokół są źli ,robią Ci krzywdę i prześladują..... a Ty wszystkich nienawidzisz  :)
A może po prostu wystarczy czasem zachowywać się po ludzku i przyzwoicie w stosunku do innych? Zobaczysz ,że życie jest piękniejsze :D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2015, 09:58:47 wysłana przez antekmańcewyrwałnogę »

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1391 dnia: Kwietnia 29, 2015, 10:06:31 »
Co to znaczy,że siatkarkom się nie należy bo nie są z naszego powiatu i nie płacą tu podatków?!Nie rozumiem....jak można powiedzieć że dziecku się nie należy?
Nie należy jeżeli nie ma się na swoje dzieci i niepełnosprawnych  (stypendia, rehabilitacja) jeżeli zwalnia się 4 Panie bo w Zespole Szkół  piszczy bieda i nie ma za co zatrudnić Portierów... A wydawanie 20000 zł na stroje czy 50000 zł na obozy sportowe powinno wszystkich uświadomić o co chodzi z tą Wasza śmieszna reorganizacj...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2015, 10:08:18 wysłana przez The_Bill »
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Mała Mi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1392 dnia: Kwietnia 29, 2015, 10:29:20 »
Dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych, to czasem jedyna szansa dla osób niepełnosprawnych by gdziekolwiek wyjechac.W Szczecinie czy Łobzie dofinansowanie dla osoby niepełnosprawnej i jej opiekuna to kwota ponad 1900zł., jeżeli nasz Powiat jest taki biedny, to czy nie można było dofinansowac choc kwotą 1000zł osoby niepełnosprawnej, a opiekun ponosiłby swoje koszty w całości??? Dziś pluję sobie w twarz- bo głosowałam na tych ludzi.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1393 dnia: Kwietnia 29, 2015, 10:35:54 »
Widzę  Wikidajło że pewne rzeczy są dla Ciebie trudne do zrozumienia....Twój syn mnie nie interesuje i o nim rozmawiać nie zamierzam ,posłużył tu jako przykład w Twoim postrzeganiu sprawiedliwości.
A wystarczyło napisać "czyjeś dziecko", a nie dowalać personalnie. MrW chyba się zreflektował (po czasie), ale co niektórzy mają dalej z tym problem.

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1394 dnia: Kwietnia 29, 2015, 11:02:46 »
A wystarczyło napisać "czyjeś dziecko", a nie dowalać personalnie. MrW chyba się zreflektował (po czasie), ale co niektórzy mają dalej z tym problem.
Nie jest personalnie,nie ma tu podanych danych osobowych..... i należałoby się zorientować o co chodziło w danym wątku żeby oceniać czy dowaliłam dziecku czy nie. Nie obrażam,nie oczerniam ani nie stawiam zarzutów ....przedstawiam analogiczną sytuację do porównania.

Post Merge: Kwietnia 29, 2015, 11:05:10
Nie należy jeżeli nie ma się na swoje dzieci i niepełnosprawnych  (stypendia, rehabilitacja) jeżeli zwalnia się 4 Panie bo w Zespole Szkół  piszczy bieda i nie ma za co zatrudnić Portierów... A wydawanie 20000 zł na stroje czy 50000 zł na obozy sportowe powinno wszystkich uświadomić o co chodzi z tą Wasza śmieszna reorganizacj...
Pokazałeś właśnie jakim hipokrytą jesteś.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2015, 11:05:10 wysłana przez antekmańcewyrwałnogę »