Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 728733 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1245 dnia: Marca 25, 2015, 09:06:29 »
Uwaga, przekład z polskiego na fanklubowy:
polski: "trzeba było oddawać" - fanklubowy: "nie było trzeba oddawać"
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Yuriorkis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1246 dnia: Marca 25, 2015, 09:44:30 »
Wykidało....ogarnij się chłopie :D albo weź coś na koncentrację ..... czytaj uważnie zwłaszcza jak przytaczasz cudze słowa.

Czy poza kontrargumentami:

a) kłamstwo

b) nie rozumiesz co czytasz

jesteś w stanie rzetelnie przeciwstawić cokolwiek przedstawianemu stanowi faktycznemu czy nie bardzo? Bo do tego się dyskusja z waszej strony ogranicza - do domniemywań, pomówień i krzyków...

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1247 dnia: Marca 25, 2015, 12:58:37 »
Uwaga, przekład z polskiego na fanklubowy:
polski: "trzeba było oddawać" - fanklubowy: "nie było trzeba oddawać"


Nie wiem co bierzesz ale......zmień bo nie działa :)
Gdzie i czym ja komukolwiek i cokolwiek udowadniam ? tym że podałam link do filmu o którym była wcześniej mowa przez Sz.  ?

Post Merge: [time]Marzec 25, 2015, 13:03:10 [/time]
Czy poza kontrargumentami:

a) kłamstwo

b) nie rozumiesz co czytasz

jesteś w stanie rzetelnie przeciwstawić cokolwiek przedstawianemu stanowi faktycznemu czy nie bardzo? Bo do tego się dyskusja z waszej strony ogranicza - do domniemywań, pomówień i krzyków...
A konkretnie to o co Ci chodzi? :) Bo ja nie przypominam sobie żebym brała udział w rozmowie  w kwestii oddania 16 milionów za halę :)
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2015, 13:06:03 wysłana przez antekmańcewyrwałnogę »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1248 dnia: Marca 25, 2015, 13:32:21 »
Sie tam przejmujecie 16 milionami, Walesa wisi wam wiecej, bo po 100 na glowe. (!) ;)

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1249 dnia: Marca 25, 2015, 14:27:58 »
zadaj sobie trochę trudu i czytaj i słuchaj ze zrozumieniem a jak masz z tym problem to skorzystaj z pomocy specjalisty
Sz. Nie mam problemu z czytaniem i zrozumieniem tego co czytam. Wiem jedno: kłamiesz że  ktoś musiał oddać 16 milionów.
Ciekawe w całej tej sprawie jest to że nie ma żadnego protokołu pokontrolnego który mówił by o zagrożeniu projektu.
Ostatnia kontrola UW na zakończenie projektu z 11.2013 - protokół dostępny na stronie Zespołu Szkół i Urzędy Wojewódzkiego - brak uchybień. Na stronie UW brak protokołu oraz brak informacji o tym żeby taka kontrola w ogóle miała miejsce.

Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1250 dnia: Marca 25, 2015, 21:54:54 »
Sz. Nie mam problemu z czytaniem i zrozumieniem tego co czytam. Wiem jedno: kłamiesz że  ktoś musiał oddać 16 milionów.
sz sie poprostu przejęzyczył/a o mały włos nie trzeba było oddawac 16 baniaków, bo projekt nie był realizowany zgodnie z zaleceniami.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1251 dnia: Marca 26, 2015, 15:56:37 »
Pani Joanno- jako grupa wsparcia Duszeszy uwielbiacie krzyczeć o kłamstwach oszczerstwach i pomówieniach a gdy Wam zarzuca się kłamstwo obracacie to w przejęzyczenie. Zbyt wiele Waszych 'przejęzyczeń ' słyszałem żeby w to wierzyć... Może Pani Joanna mi podpowie GDZIE znajduje się protokół pokontrolny mówiący o niedociągnięciach w realizacji projektu i w którym to protokole jest GROŹBA odebrania dofinansownia?
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1252 dnia: Marca 26, 2015, 17:35:57 »
Pani Joanno- jako grupa wsparcia Duszeszy uwielbiacie krzyczeć o kłamstwach oszczerstwach i pomówieniach a gdy Wam zarzuca się kłamstwo obracacie to w przejęzyczenie. Zbyt wiele Waszych 'przejęzyczeń ' słyszałem żeby w to wierzyć... Może Pani Joanna mi podpowie GDZIE znajduje się protokół pokontrolny mówiący o niedociągnięciach w realizacji projektu i w którym to protokole jest GROŹBA odebrania dofinansownia?
Możliwe ,że  taki protokół jest lub będzie  dopiero tworzony.Myślałam,że odwracania kota ogonem to specjalność PiSu.Okazuje się,że Biała też ma takich specjalistów.Za wykorzystywanie mieszkania służbowego będąc w posiadaniu własnego odpowiada poprzedni zarząd a nie zasady.Przedsiębiorcza Beata niezły przykład dała uczniom Białej, jak traktuje prawo.
jestem gorszego sortu

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1253 dnia: Marca 26, 2015, 19:23:36 »
przeciwko PiS i przeciwko Gryfowi wiec wszystko jest jasne kim jesteście i o co i dlaczego "walczycie" POzdrawiam...
sz

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1254 dnia: Marca 26, 2015, 22:03:03 »
przeciwko PiS i przeciwko Gryfowi wiec wszystko jest jasne kim jesteście i o co i dlaczego "walczycie" POzdrawiam...
No właśnie! was nie wolno krytykować bo nosicie maski aniołów?Przykre,że uczniowie Białej dali się nabrać na waszą troskę o dobro szkoły podszytą dziwnymi układami biznesowymi.
jestem gorszego sortu

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1255 dnia: Marca 26, 2015, 22:25:02 »
A po co mieszasz w to uczniow???? Brak argumentow? To co zarzucasz nazywa sie pomowienia...poczytaj i doucz sie
sz

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1256 dnia: Marca 27, 2015, 09:35:25 »
przeciwko PiS i przeciwko Gryfowi wiec wszystko jest jasne kim jesteście i o co i dlaczego "walczycie" POzdrawiam...
No właśnie! was nie wolno krytykować bo nosicie maski aniołów?Przykre,że uczniowie Białej dali się nabrać na waszą troskę o dobro szkoły podszytą dziwnymi układami biznesowymi.
Uczniom taka lekcja życia nie zaszkodzi. Dorosną i zrozumieją, że byli wykorzystywani w walce o prywatne interesy. Bardziej niż czarne marsze zapamiętają czarne listy, zbieranie podpisów poparcia in blanco i wyzywanie tych, którzy mieli odwagę zapytać, pod czym maja się podpisać.
Niektórzy zapamiętają też szkolną Wigilię, podczas której rozmawiali z nową dyrektor - a później się dowiedzieli, że rzekomo zostali z niej wyrzuceni. Jeszcze inni - zamieszanie ze zmianą wyboru przedmiotów na egzaminie gimnazjalnym wywołane przez "wychowawczynię", która chciała ich kosztem pokazać, że wicedyrektorka robi błędy.
Spokojnie. Ja też, gdy byłem uczniem, uważałem, że nauczyciel, który na lekcji przed całą klasą nadaje na dyrektora, to super gość, który traktuje nas jak dorosłych. Dopiero później zrozumiałem, że to był niekompetentny bałwan.
A ci uczniowie w większości już za cztery lata będą głosować.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1257 dnia: Marca 27, 2015, 10:50:44 »
A po co mieszasz w to uczniow???? Brak argumentow? To co zarzucasz nazywa sie pomowienia...poczytaj i doucz sie

A Twoje kłamstwa których nawet nie masz odwagi sprostować to 'przejęzyczenia'... :)


Post Merge: Marca 27, 2015, 10:50:47
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Yuriorkis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1258 dnia: Marca 27, 2015, 12:47:03 »
A po co mieszasz w to uczniow????

To jest szczyt hipokryzji... Tak jak caly wasz fanklub Przedsiębiorczej

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1259 dnia: Marca 27, 2015, 13:36:08 »
Niektórzy zapamiętają też szkolną Wigilię, podczas której rozmawiali z nową dyrektor - a później się dowiedzieli, że rzekomo zostali z niej wyrzuceni.
Wykidajło nie wyrzuceni, a wyproszeni pod gabinet dyrektora, nie myl pojec, bo za kazdym razem to prostowałam !