Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 728647 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1110 dnia: Stycznia 31, 2015, 13:55:47 »
Forum nie jest po to żeby opluwać i pomawiać innych....jest po to żeby wymienić poglądy ,wypowiedzieć się w danym temacie a nie po to żeby obrażać. 

MrW ......trzymam za Ciebie kciuki :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1111 dnia: Stycznia 31, 2015, 14:04:57 »
no i ....?
widzisz w tym coś złego ?  czy ja tam piszę ,że dobrze robi,że to popieram? ja piszę ,że trzymam za niego kciuki bo straszyłeś Go sądem :D
ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam na celu niszczyć ludzi...posiadam w palecie uczuć coś takiego jak empatia  i mam świadomość że sąd to nic przyjemnego :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2015, 14:07:40 wysłana przez antekmańcewyrwałnogę »

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1112 dnia: Stycznia 31, 2015, 17:15:01 »
Temat zrobił się niewygodny, a kity wciskać trudno, bo fakty są na talerzu w BiP, więc grupa od wyrywania nóżek (tak, to nie jest jedna osoba - przejrzyj wpisy  ) spycha go na inne tory. Jak się nie da, to zrobią focha urażonych świętych, tak jak w dyskusji z Yuriorkis
Ponawiam pytanie proszę powiedz mi co dobrego dla szkoły, uczniów zrobiła pani AMN?

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1113 dnia: Stycznia 31, 2015, 17:45:41 »
A ja dla odmiany zadam inne pytania. Pierwsze - czy ktoś z piszących tu wie, jaki status ma mieszkanie zajmowane przez Panią Beatę w budynku szkoły? I drugie - czy ktoś wie, kto wydał decyzję najmu? Gmina, powiat czy szkoła?

Offline uzytek

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1114 dnia: Stycznia 31, 2015, 19:58:36 »
Czy ktoś wie czy został ogłoszony konkurs na nowego dyrektora? Bo jakoś na BIP nie widać ogłoszenia. Chyba, że już wiadomo kto będzie dyrektorem :D
uzytek

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1115 dnia: Stycznia 31, 2015, 23:26:54 »
Cytuj (zaznaczone)
Chciałabym w skrócie ustosunkować się do kolejnych zarzutów:
1) Własne mieszkanie, które rzekomo posiadam kupiłam, na kredyt, dla mojej córki – nigdy nie było przeznaczone dla mnie, a od ponad roku, moja córka jest jego właścicielem. Autor artykułu ma przeterminowane informacje, zapewne z mojego oświadczenia majątkowego, złożonego wg stanu na dzień 31 sierpnia 2013r.
Cytuj (zaznaczone)
Mateusz Frąckowiak: Czy Beata Golisowicz jest właściwą osobą na właściwym stanowisku?

Beata Golisowicz: Uważam, że tak. Dobrze się tutaj czuję, kocham moją pracę, lubię tę szkołę i jestem z nią związana od ukończenia studiów. Dyrektor Kliszewski przyjął mnie na stanowisko nauczyciela fizyki i dał mi mieszkanie, w którym mieszkam do dziś. Tutaj jest moje życie i moja praca. Dobrze się z tym czuję.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2015, 23:31:39 wysłana przez Gormiti »

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1116 dnia: Lutego 01, 2015, 16:37:34 »
A ja dla odmiany zadam inne pytania. Pierwsze - czy ktoś z piszących tu wie, jaki status ma mieszkanie zajmowane przez Panią Beatę w budynku szkoły?
Mieszkanie komunalne, własność powiatu polickiego. Z racji tego, że jest na terenie szkoły, obowiązują dodatkowe ograniczenia dotyczące osób, którym taki lokal można wynająć.
I drugie - czy ktoś wie, kto wydał decyzję najmu? Gmina, powiat czy szkoła?
Tu sprawa może być skomplikowana. Powiaty powstały w 1999, p. Chmielewska zajmuje to mieszkanie chyba od 1992 (tak podało Radio Szczecin w materiale o "zamurowanych" drzwiach, ja nie sprawdzałem).
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1117 dnia: Lutego 01, 2015, 17:11:53 »
dalej bez odpowiedzi :D

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1118 dnia: Lutego 01, 2015, 20:04:44 »
tak i jedni jak i drudzy odpowiadają tylko na wygodne pytania ;D :-X
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1119 dnia: Lutego 01, 2015, 20:36:52 »
Ponawiam pytanie proszę powiedz mi co dobrego dla szkoły, uczniów zrobiła pani AMN?
Ja z kolei zapytam co dobrego zrobiło dla szkoły Stowarzyszenie Gryf XXI?

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1120 dnia: Lutego 01, 2015, 23:10:05 »
Gormiti potrafisz rozbawić do łez

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1121 dnia: Lutego 02, 2015, 11:10:33 »
tak i jedni jak i drudzy odpowiadają tylko na wygodne pytania ;D :-X
Jesteś pewien?  ;D
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1122 dnia: Lutego 02, 2015, 12:14:22 »
A ja dla odmiany zadam inne pytania. Pierwsze - czy ktoś z piszących tu wie, jaki status ma mieszkanie zajmowane przez Panią Beatę w budynku szkoły?
Mieszkanie komunalne, własność powiatu polickiego. Z racji tego, że jest na terenie szkoły, obowiązują dodatkowe ograniczenia dotyczące osób, którym taki lokal można wynająć.
I drugie - czy ktoś wie, kto wydał decyzję najmu? Gmina, powiat czy szkoła?
Tu sprawa może być skomplikowana. Powiaty powstały w 1999, p. Chmielewska zajmuje to mieszkanie chyba od 1992 (tak podało Radio Szczecin w materiale o "zamurowanych" drzwiach, ja nie sprawdzałem).
Ja w dalszym ciągu mam problem z ogarnięciem tego"dobrodziejstwa".Pani przedsiębiorcza kupiła prawdopodobnie mieszkanie
w 2006 roku,bo na to wskazuje data zaciągnięcia 153 tys zł kredytu.Co w takim razie robiła w mieszkaniu służbowym do chwili odwołania w wyniku przegranego konkursu? Czy mam prawo podejrzewać,że mieszkanie służbowe było zajmowane nielegalnie?
jestem gorszego sortu

Offline T5

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1123 dnia: Lutego 02, 2015, 17:26:42 »
trochę postów wcześniej zacytowano w dniu Styczeń 31, 2015, 23:26:54
"Cytuj (zaznaczone)<blockquote>Chciałabym w skrócie ustosunkować się do kolejnych zarzutów:
1) Własne mieszkanie, które rzekomo posiadam kupiłam, na kredyt, dla mojej córki – nigdy nie było przeznaczone dla mnie, a od ponad roku, moja córka jest jego właścicielem. Autor artykułu ma przeterminowane informacje, zapewne z mojego oświadczenia majątkowego, złożonego wg stanu na dzień 31 sierpnia 2013r.</blockquote>Cytuj (zaznaczone)Mateusz Frąckowiak: Czy Beata Golisowicz jest właściwą osobą na właściwym stanowisku?

Beata Golisowicz: Uważam, że tak. Dobrze się tutaj czuję, kocham moją pracę, lubię tę szkołę i jestem z nią związana od ukończenia studiów. Dyrektor Kliszewski przyjął mnie na stanowisko nauczyciela fizyki i dał mi mieszkanie, w którym mieszkam do dziś. Tutaj jest moje życie i moja praca. Dobrze się z tym czuję."

Jakiś czas temu była dyskusja o miejscu Białej w rankingach szkolnych.

W wyniku poszukiwań w sieci o wynikach/rankingach, google "wypluło" coś co się nazywa Szkoły EWD http://ewd.edu.pl/wskazniki/gimnazjum/wykres-szkoly/?id=21353

Niestety na wykresach widać, że Biała jest w bardzo niekorzystnym miejscu. Według "instrukcji obsługi" (  http://ewd.edu.pl/wskazniki/gimnazjum/witamy/jak-odczytywac-wykresy/ ) jest to
Szkoła niewykorzystanych możliwości. Gimnazja o wysokich wynikach egzaminacyjnych oraz niskiej efektywności nauczania."
 
Lub według http://egzaminy.edu.pl/egzamin-gimnazjalny/jak-wybrac-szkole-srednia/wskaznik-ewd-pomaga-ocenic-prace-szkoly.html  jest to szkoła
" V. Szkoła wymagająca pomocy.
 Oba wskaźniki, czyli wynik egzaminu oraz EWD są poniżej średniej krajowej. Szkoła ma problem sama ze sobą, potrzebne są zmiany w jej organizacji i metodach pracy z uczniami. Graficznie - pole po lewej stronie, poniżej poziomej osi współrzędnych, im niżej tym gorzej."

Szkoła jest raczej daleko od elipsy pokazującej 90% szkół.
W związku z tym takie moje pytanie: co była dyrektorka zrobiła dla uczniów, szkoły, żeby poprawić wynik? Bo zadaniem szkoły jest chyba uczyć.
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2015, 17:48:05 wysłana przez T5 »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1124 dnia: Lutego 02, 2015, 18:14:54 »
trochę postów wcześniej zacytowano w dniu Styczeń 31, 2015, 23:26:54
"Cytuj (zaznaczone)<blockquote>Chciałabym w skrócie ustosunkować się do kolejnych zarzutów:
1) Własne mieszkanie, które rzekomo posiadam kupiłam, na kredyt, dla mojej córki – nigdy nie było przeznaczone dla mnie, a od ponad roku, moja córka jest jego właścicielem. Autor artykułu ma przeterminowane informacje, zapewne z mojego oświadczenia majątkowego, złożonego wg stanu na dzień 31 sierpnia 2013r.</blockquote>Cytuj (zaznaczone)Mateusz Frąckowiak: Czy Beata Golisowicz jest właściwą osobą na właściwym stanowisku?

Beata Golisowicz: Uważam, że tak. Dobrze się tutaj czuję, kocham moją pracę, lubię tę szkołę i jestem z nią związana od ukończenia studiów. Dyrektor Kliszewski przyjął mnie na stanowisko nauczyciela fizyki i dał mi mieszkanie, w którym mieszkam do dziś. Tutaj jest moje życie i moja praca. Dobrze się z tym czuję."

Jakiś czas temu była dyskusja o miejscu Białej w rankingach szkolnych.

W wyniku poszukiwań w sieci o wynikach/rankingach, google "wypluło" coś co się nazywa Szkoły EWD http://ewd.edu.pl/wskazniki/gimnazjum/wykres-szkoly/?id=21353

Niestety na wykresach widać, że Biała jest w bardzo niekorzystnym miejscu. Według "instrukcji obsługi" (  http://ewd.edu.pl/wskazniki/gimnazjum/witamy/jak-odczytywac-wykresy/ ) jest to
Szkoła niewykorzystanych możliwości. Gimnazja o wysokich wynikach egzaminacyjnych oraz niskiej efektywności nauczania."
 
Lub według http://egzaminy.edu.pl/egzamin-gimnazjalny/jak-wybrac-szkole-srednia/wskaznik-ewd-pomaga-ocenic-prace-szkoly.html  jest to szkoła
" V. Szkoła wymagająca pomocy.
 Oba wskaźniki, czyli wynik egzaminu oraz EWD są poniżej średniej krajowej. Szkoła ma problem sama ze sobą, potrzebne są zmiany w jej organizacji i metodach pracy z uczniami. Graficznie - pole po lewej stronie, poniżej poziomej osi współrzędnych, im niżej tym gorzej."

Szkoła jest raczej daleko od elipsy pokazującej 90% szkół.
W związku z tym takie moje pytanie: co była dyrektorka zrobiła dla uczniów, szkoły, żeby poprawić wynik? Bo zadaniem szkoły jest chyba uczyć.



1.Pani Golisowicz wzrusza do łez;"mieszkanie nigdy nie było przeznaczone dla mnie" i powinna dodać, możecie mi naskoczyć bo  dostałam to mieszkanie   od Kliszewskiego.Jeśli się nie mylę Biała nie była własnością Kliszewskiego,więc w momencie kupna mieszkania o którym mowa w kolejnych oświadczeniach majatkowych należało służbowe opuścić.Może to zrobić obecnie bo dyrektorką szkoły już nie jest.Pozostawanie w mieszkaniu służbowym obecnie powinniśmy  traktowac jako nieuzasadnione uprzywilejowanie ze względów towarzysko politycznych
2.Z przytoczonych danych wynika,że wzrosła liczba uczniów zdających,co  należy uważać za sukces w okresie nagonki na nową dyrektorkę .
jestem gorszego sortu