Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 729445 razy)

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpnia 29, 2013, 15:03:30 »
Cytat: "rzetelny"
Nic tylko życzyć nowej pani dyrektor kadencji pełnej porażek, niepowodzeń i nieprzychylności ze strony kadry i uczniów.

Rzetelny- życzmy nowej Pani Dyrektor, jak najlepiej, bo w sumie nie jest Ona bezpośrednim powodem zaistniałej sytuacji.
Cytuj (zaznaczone)
Jestem człowiekiem młodym i wstyd mi, że mieszkam w kraju, który pełen jest przykładów tego typu, braku znajomości potrzeb ludzi i różnej maści kumoterstwa.

Masz całkowicie rację. Twoje pokolenie i pokolenia następne mają przerąbane, a będzie jeszcze, niestety gorzej.

Cytat: "Prawdopodobnie"
grzegorz.ufniarz napisał/a:
"Nauczyciele wyszli z sali, gdy starosta Leszek Guździoł chciał im przedstawić nową dyrektorkę.


Nauczyciele dają taki przykład??? To tak jak rodzic by mówił coś do dziecka o one by go olało i wyszło.


Oj, Prawdopodobnie zły przykład dałaś. Ja to widzę tak:
Tatuś wyrzucił mamusie z domu i przyprowadził "nową" mamusie i od razu każe Ci ją kochać.

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpnia 29, 2013, 15:04:23 »
Cytat: "Prawdopodobnie"
Cytat: "mlekova"
Pani Beata sobie radę da, ale czy wy - osoby związane z zespołem szkół - dacie sobie radę bez niej?


Nie ma osób niezastąpionych. Myślę, że dadzą sobie radę z nową dyrektorką. Będzie to w jakimś stopniu duże utrudnienie bo człowiek przyzwyczaja się wygody. Uczniowie uczą się dla siebie i powinni dawać z siebie wszystko. Zaś personel szkolny też powinien dawać z siebie wszystko bo za to im płacą.


Nie wszystko da sie przeliczyć na pieniądze, nie wszyscy kierują się egoizmem.
Chyba nie rozumiesz takich pojęć jak wspólnota, społecznośc lokalna, więź społeczna

Offline rzetelny

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpnia 29, 2013, 15:08:07 »
Cytat: MrW
Cytat: "rzetelny"
Nic tylko życzyć nowej pani dyrektor kadencji pełnej porażek, niepowodzeń i nieprzychylności ze strony kadry i uczniów.

Rzetelny- życzmy nowej Pani Dyrektor, jak najlepiej, bo w sumie nie jest Ona bezpośrednim powodem zaistniałej sytuacji.
Cytuj (zaznaczone)


Oczywiście, jednak jest ona częścią całej tej sytuacji. Może, jednak gdy okaże się, że nie jest ona tak świetna jak poprzednia Pani dyrektor to ktoś powyżej zrozumie, że popełniono błąd. Choć szczerze w to wątpię, bo i u nas w gminie "rączka rączkę myje".

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpnia 29, 2013, 15:12:41 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Myślenie władzy w taki sposób "nauczyciele namawiali uczniów do protestu" jest dowodem na całkowity brak zrozumienia tego kim jest nauczyciel i jaka jest jego rola, jakimi zasadami kierują się nauczyciele w swojej pracy z uczniami. I tego jaki jest etos nauczycielski.


Jakoś chyba Pan Chmielewski nie czuje tego etosu i namawiał do anarchii wszystkich nie tylko uczniów.  :jupi:
Ciekawe jak gmina dyscyplinuje swoich dyrektorów, czy na przykład obcięcie tylko jednej dyrektorce dodatku funkcyjnego, to za to że miała inne zdanie od burmistrza na komisjach??? :crazy:

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpnia 29, 2013, 15:14:11 »
Cytat: "rzetelny"
Kolejny jawny przykład, że w Polsce liczy się koelsiostwo. Odwołano prawdziwą specjalistkę i profesjonalistkę, by na jej miejsce wstawić osobę niekompetentną i nieuczciwą. Wstyd dla miasta, wstyd dla powiatu i województwa. Nic tylko życzyć nowej pani dyrektor kadencji pełnej porażek, niepowodzeń i nieprzychylności ze strony kadry i uczniów.
Jestem człowiekiem młodym i wstyd mi, że mieszkam w kraju, który pełen jest przykładów tego typu, braku znajomości potrzeb ludzi i różnej maści kumoterstwa.


Rzetelny - cały paradoks polega na tym, że nowa dyrektor , uczniowie, rodzice , nauczyciele stoją po tej samej stronie barykady.
Wszystkim zależy na rozwoju szkoły, poprawie wyników nauczania , itd
Powiat doprowadził do takiego kuriozum - wszyscy mają zbieżny cel, a walczą między sobą.
Cholera zawsze myślałem, że w polityce są ludzie z wizją , potrafiącym patrzeć dużo dalej w przyszłość niz np ja - a to co widzę mnie przeraziło: arogancja, wręcz głupota.
Szkoda mi nawet nowej pani dyrektor choć nie wiem w jakim stopniu została w to wszystko wmanewrowana przez naszą policką PO
A całym sercem jestem z naszą panią dyrektor - Panią Beatą

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpnia 29, 2013, 16:07:18 »
Cytat: "Prawdopodobnie"
Nauczyciele dają taki przykład??? To tak jak rodzic by mówił coś do dziecka o one by go olało i wyszło.


Nauczyciele wyszli nie z powodu obecności nowej Pani dyrektor.
Wyszli, bo nie uzyskali satysfakcjonujących odpowiedzi na pytania, które postawili Zarządowi Powiatu dotyczące powodów takiej, a nie innej oceny kandydatury Pani Golisowicz podczas konkursu.
Zapytali zwyczajnie Dlaczego?, Z jakiego powodu nie zdecydowano się na kontynuację współpracy z Panią Beatą. Odpowiedź była taka, że zdecydowali się wyjść.

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpnia 29, 2013, 17:39:34 »
Cytat: "MrW"
Oj, Prawdopodobnie zły przykład dałaś. Ja to widzę tak:
Tatuś wyrzucił mamusie z domu i przyprowadził "nową" mamusie i od razu każe Ci ją kochać.

Tu nikt nie karze nikomu "kochać" dyrektorki. Dobry przykład podal]łam. Nauczyciel, policjant powinni świecić przykładem.
Najprościej jest wstać i wyjść albo zatkać uszy i śpiewać nana nana nana

Offline polichrom

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpnia 29, 2013, 18:22:38 »
Nauczyciele powinni odśpiewać Rotę (niektórzy Międzynarodówkę ) i wysłać  protest do Kaczyńskiego, Tuska, Palikota, Millera czy też  następcy Pawlaka (zapomniałem dane). Mamy nowego dyrektora wybranego zgodnie z obowiązującymi przepisami, który(a) nie ma szansy prowadzić Białej, gdyż „inteligencja polska” (nauczyciele) robią konfederację golisowiczowską. Sadzę, że kadra nauczycielska się opamięta i zacznie myśleć o tych, którzy czekają na ich przekaz wiedzy. Jeżeli chodzi o rodziców to niektórzy z nich (nazwiska wymieniane w protestach) mieszali nie raz. Dajmy szanse istnienia Białej wg obowiązujących zasad.

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpnia 29, 2013, 18:44:20 »
Kiedyś ktoś się naśmiewał że jak komuś nic się nie chce robić w życiu to zostaje nauczycielem, a jak mu to nie wychodzi to uczy W-F-u (pamiętam jak pani Golisowicz tego uczyła ). :jupi:

I jak widać cos w tym jest, ładny przykład tego dała nam np. pani Bożena Pawełkiewicz z-ca pani dyrektor, biorąc roczny płatny urlop Również nie można  oprzeć się wrażeniu że szkoła nie jest dla uczniów, tylko dla nauczycieli i dyrekcji. Widać komuna wiecznie żywa. :crazy:

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpnia 29, 2013, 18:51:37 »
Samo zło, nie komentuję Pańskich opinii, ja mam odmienne.
Sprostuje tylko błąd rzeczowy - Pani Golisowicz nigdy nie uczyła W-F.
Uczyła fizyki, a później również(po zdobyciu odpowiednich kwalifikacji) informatyki.
Pozdrawiam

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpnia 29, 2013, 18:54:41 »
To wszystko ma podłoże przejęcia budynku po OS oraz Nowej Hali.
Przymiarki już są .

Nie będę odpowiadał na komentarze mego postu.

P/S to jak uczyła czy nie??? mam powody wieżyc Panu Grzegorzowi.
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpnia 29, 2013, 19:08:40 »
Za czasów dyr. Kliszewskiego, które pamiętam z własnego doświadczenia (początek gimnazjum), p. Golisowicz uczyła na pewno fizyki - ja zresztą miałem z nią lekcję i jak się później okazało - była najnormalniejszą "fizyczką" w całej mojej karierze szkolnej, nie wiem jak z informatyką, ale wfu wtedy na 99% nie uczyła.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpnia 29, 2013, 19:21:26 »
Teraz wiem kto sieje zamęt i zmyśla.Nick potwierdza mi to.
Dzięki Kuba za info. 3maj sie .
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpnia 29, 2013, 19:25:30 »
Panie Golisowicz nie uczyla w-f... na 10000%, Golisowicz to Golisowicz od niej sie awantura zaczela ale teraz to rowniez walka z wladza, ktora nie szanuje wyborcow, wysyla im policje, nie slucha glosu ludu itd itd. samo zlo!!!
sz

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpnia 29, 2013, 19:29:14 »
sz
super to ująłeś.
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.