Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zniknął nadajnik T-Mobile na Zamenhofa?  (Przeczytany 2545 razy)

Offline marek.poczopko

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Zniknął nadajnik T-Mobile na Zamenhofa?
« dnia: Sierpnia 11, 2013, 17:34:25 »
Idąc od kingi w stronę biedronki, jednocześnie myśląc pozytywnie o abp Hoserze (specjalnie użyłem skrótu abp, by Pan Kuba nie myślał, że tez w myślach lekceważę i obrażam hierarchę) zauważyłem, że znikł bts T-Mobile z wielką tubą. Patrząc od strony kingi od lewej był i jest bts orange, w środku był T-Mobile a na drugim bloku od prawej był i nadal jest plus + play.
Tak sobie pomyślałem, że może bts orange jest teraz wspólny z T-Mobile? No bo jakie jest inne wyjście? W centralnych Policach nie widać innego masztu a zasięg jest pełny...
„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Zniknął nadajnik T-Mobile na Zamenhofa?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 11, 2013, 18:25:31 »
Cytat: "marek.poczopko"
Idąc od kingi w stronę biedronki, jednocześnie myśląc pozytywnie o abp Hoserze (specjalnie użyłem skrótu abp, by Pan Kuba nie myślał, że tez w myślach lekceważę i obrażam hierarchę) zauważyłem, że znikł bts T-Mobile
Co ma jedno z drugim?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.