Inne tematy > Fotografia

Aparaty cyfrowe do zdjęć podwodnych

(1/2) > >>

Kuba:
Zainteresowałem się ostatnio tym, czy warto kupić aparat do zdjęć podwodnych (w moim przypadku byłby wykorzystywany do zdjęć w morzu przy nurkowaniu z rurką). Macie w tym temacie jakieś doświadczenia?

Pozdrawiam

jajanusz:
Do zdjęć podwodnych w te wakacje 2014 w Egipcie używałem: Olympus TOUGH TG-3 - bardzo fajny tylko że moim zdaniem zbyt drogi (sprzęt pożyczony), zanurzenie do 15 m.
Polecam również Sony Action Cam za niecałe 1000 PLN można mieć niezły sprzęt do nagrywania nie tylko pod wodą (do zdjęć pod wodą jest obudowa i i inne drzwiczki), moim zadaniem to lepsza i tańsza alternatywa dla GoPro.

parian:
Pewnie, że warto, pod warunkiem, że kupisz przyzwoity aparat. Testowałem dwa niedrogie modele (Fuji XP20 i jakiegoś Kodaka) i szału nie było. Zastanów się też czy bardziej zależy Ci na fotach czy na filmach, jeśli to drugie to przyzwoitą kamerę kupisz za 500-600 zł.
Kamera jest o tyle wygodniejsza, że w zestawie często ma uchwyty na głowę/rękę.

swiezak:

--- Cytat: jajanusz w Listopada 03, 2014, 14:54:33 ---Polecam również Sony Action Cam za niecałe 1000 PLN można mieć niezły sprzęt do nagrywania nie tylko pod wodą (do zdjęć pod wodą jest obudowa i i inne drzwiczki), moim zadaniem to lepsza i tańsza alternatywa dla GoPro.

--- Koniec cytatu ---
A moim zdaniem lepsza i tańsza alternatywą dla obu będzie sj4000 lub sj6000. Prosze sobie sprawdzić I porównać. Filmików sporo na YouTube.

manam:
ja też kupiłbym kamerkę zamiast aparatu. nagrywają i robią dobre zdjęcia pod wodą jak i na zewnątrz i można do nich dokupować przeróżne zaczepy. aparat podwodny miałem dawno temu ale był nie wygodny i robił kiepskie zdjecia takze nie polecę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej