Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Hala w Policach otwarta!  (Przeczytany 22730 razy)

Offline meres

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Hala w Policach otwarta!
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 20, 2013, 22:09:45 »
Cytuj (zaznaczone)


 A ja mam niecałe 500 zł renty i nie mogę znaleźć pracy i k.. mnie strzela, że ktoś zarabia taka kasę kiedy ja nie mogę znaleźć pracy. Straszne rzeczy! Zabrali pani dyrektor dodatek... przez jakieś chore polityczne gierki... Weźcie wy się ludzie do roboty bo to skandal żeby w 30 tyś mieście urząd pracy miał tylko kilka ofert pracy. Panie Grzegorzu skoro leży panu na sercu dobro miasta to nie publikuj pan takich pierdoł tylko zacznij się pan zajmować konkretnymi problemami.

To, że masz 500zl i nie możesz wyszukac pracy jest niedobre i zgadzam się. Ale jesli to co pisze grzegorz jest prawdą i odebrano motywacyjny tylko dlatego, że hala została otworzona na zakończenie roku szkolnego w obecności uczniów to jest to zwykłym sk... . Co to za ludzie, którzy będąc samorządowcami,  de facto pracownikami ludzi wykonują vendettę. Przecież to obrzydliwe
Jesli odebrali jednej osobie to powinni odebrać innym dyrektorom, kierownikom i.. sobie

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Hala w Policach otwarta!
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 21, 2013, 07:28:23 »
meres, a widziałeś/łąś grabie które grabią od siebie ?? [sory za OT]