Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kto jeździ autem lepiej ? Kobiety czy meżczyźni?  (Przeczytany 3757 razy)

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Kto jeździ autem lepiej ? Kobiety czy meżczyźni?
« dnia: Czerwca 14, 2013, 18:30:21 »
Coś ostatnio mam szczęście do Pań jadących dziwnie, wymuszanie pierwszeństwa itd. Ja tylko tak mam czy to nagminne?

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Kto jeździ autem lepiej ? Kobiety czy meżczyźni?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 14, 2013, 18:34:02 »
Dla mnie osobiście nie ma podziału ze względu na płeć, są dobrzy i żli kierowcy i tyle :) Mam to szczęście, że moja żonka jest świetnym kierowcą i złego słowa nie powiem :) Są również BABY za kierownicą, przyklejone do przedniej szyby jak jamochłon, bojące się Seicento wyprzedzić tramwaj, bo czasem zachaczą i nie używające kierunkowskazów i nie znające przepisów. W śród nas również są "miszczowie", że aż ręce opadają. Ja osobiście mam respekt dla auta i każdy dzień jest dla mnie doskonaleniem jazdy i techniki.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Kto jeździ autem lepiej ? Kobiety czy meżczyźni?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 14, 2013, 19:22:54 »
Moje spostrzeżenia na ten temat:
1/ Zdecydowanie więcej kobiet siada za "kółkiem" niż kiedyś.
2/ Kobiety w większości jeżdżą zdecydowanie bardziej zachowawczo niż faceci. Czasem to jest irytujące, gdy wleczesz się za babeczką 30  km/h ponieważ ona na ograniczeniu 40 przyjmuję, że będzie jeździć o 10 km/h wolniej.
3/ Często kobietom brakuje opanowania i refleksu. Z jednej strony potrafią znienacka i bez kierunku zmienić pas jazdy(o lusterkach wstecznych nie wspomnę) ale na drodze podporządkowanej potrafią stać 5 minut czekając na auta, które są jeszcze 300 m przed skrzyżowaniem.
4/ Co jest irytujące u kobiet- kierowców- jak jadą jako pasażer- to ciągle ględzą i krytykują. Natomiast jak siedzą za kierownicą najczęściej słychać: "Mężu, co mam zrobić?!"
5/ Problemy z parkowaniem, ale to wina facetów jest...
Podsumowując: w znacznej większości kobiety są marnymi kierownicami.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Kto jeździ autem lepiej ? Kobiety czy meżczyźni?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 14, 2013, 20:57:01 »
Cytat: "MrW"
Moje spostrzeżenia na ten temat:
1/ Zdecydowanie więcej kobiet siada za "kółkiem" niż kiedyś.
2/ Kobiety w większości jeżdżą zdecydowanie bardziej zachowawczo niż faceci. Czasem to jest irytujące, gdy wleczesz się za babeczką 30  km/h ponieważ ona na ograniczeniu 40 przyjmuję, że będzie jeździć o 10 km/h wolniej.
3/ Często kobietom brakuje opanowania i refleksu. Z jednej strony potrafią znienacka i bez kierunku zmienić pas jazdy(o lusterkach wstecznych nie wspomnę) ale na drodze podporządkowanej potrafią stać 5 minut czekając na auta, które są jeszcze 300 m przed skrzyżowaniem.
4/ Co jest irytujące u kobiet- kierowców- jak jadą jako pasażer- to ciągle ględzą i krytykują. Natomiast jak siedzą za kierownicą najczęściej słychać: "Mężu, co mam zrobić?!"
5/ Problemy z parkowaniem, ale to wina facetów jest...
Podsumowując: w znacznej większości kobiety są marnymi kierownicami.
Czyżby osobiste doświadczenia?  ;D Współczuję koledze :D
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Kto jeździ autem lepiej ? Kobiety czy meżczyźni?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 14, 2013, 21:27:38 »
Widzę, że to męskie forum...
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Kto jeździ autem lepiej ? Kobiety czy meżczyźni?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 14, 2013, 21:37:21 »
Cytat: "Agnes_1976"
Widzę, że to męskie forum...


Zaskoczę Cię, dla mnie kobiety są lepszymi kierowcami, dlaczego? Bo nie cwaniakują i są ostrożniejsze. Trzeba być sprawiedliwym, "prawdziwki" zdarzają się wszędzie, niezależnie od płci. :)