Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Idioci z petardami  (Przeczytany 9269 razy)

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Idioci z petardami
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 31, 2013, 11:02:08 »
Co za znerwicowana młodzież.Ja jestem dumny z postawy swoich (swojego ) sąsiadów.Razu pewnego było podobnie-pijacka wataha taniego wina zawitała w bezpośrednie sąsiedztwo klatki-nie swojej rzecz jasna ;D Śpiewy hulanki swawole...wiadomo towarzystwu pomylił się godziny i pory dnia.Wyszedł i wyperswadował im ręcznie wymierzając soczyste "klapsy" Środki przymusu okazały się na tyle skuteczne,że młodzież się ulotniła tak szybko jak się pojawiła.Sąsiad nazywa ich "dziećmi Czarnobyla lub cyganów"  :lol2:
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Idioci z petardami
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 31, 2013, 18:59:52 »
Cytat: "Ej Gościu"
Cytat: "TrzebieżCITY"
Takim "fanatykom" w tyłku petardę odpalić :crazy:  Jaśnie panstwo się bawi, więc niech chamstwo stuli uszy, bo w koncu mamy demokrację i nie wolno ograniczać wolności :crazy:


Nastepnym razem  bedziesz tym ochotnikiem o ile nie zabierze cie ambulans na . Unii Lubelskiej :)
Kolego grozic to możesz swoim skretyniałym kolegom. Takie ćwierć mózgi TYLKO w grupie mocne... Strach się bać normalnie... Wyprowadź się do lasu, jak nie umiesz patologio żyć między normalnymi ludźmi.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] Idioci z petardami
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 01, 2013, 10:34:50 »
Cytat: "Godzik"
Ci skretyniali idioci, nazywający siebie kibicami

Pewnie ci sami, którzy wracali z Dni Chomika (sic! :P ) przyśpiewując "pogoń, pogoń, trala la la" (a przy okazji leciało wiele innych przyśpiewek; pewnie tak się tym jednym piwem schlali, że nie wiedzieli na jakim meczu byli...). Już widzę kibiców śpiewających takiego gniota na meczu  :devil:  Żałosne barany, które są odważne tylko za adresem ip i kretyńskim nickiem na forum, a w realu na widok niebieskiego światełka nagle milkną i czekają aż pojedzie dalej...

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
[Police] Idioci z petardami
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 14, 2013, 18:19:39 »
Cytat: "piotr0822"
to może po procesji  :devil:


...heh dobre :-) ale myślę ze to nie po prosecji. Mnie to wygląda na wielkiego rydzykowatego niedźwiedzia ktory czochral futro po zimowym śnie:)