Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Idioci z petardami  (Przeczytany 9283 razy)

Offline Zając23

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
[Police] Idioci z petardami
« dnia: Maja 30, 2013, 11:04:45 »
Chciałem  serdecznie pozdrowić grupę osób, która rozpoczęła  Boże Ciało z  butlą piwa w  jednej ręce i petardami hukowymi w  drugiej. Za tą wspaniałą pobudkę w środku nocy   zarówno ja jak i moja ciężarna narzeczona bardzo  chcemy wam podziękować. Mam nadzieje, że będzie  mi to dane zrobić osobiście.
I\'m hot cause I\'m fly, you ain\'t cause you not

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
[Police] Idioci z petardami
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 30, 2013, 11:09:53 »
Ach to pewnie Ci co czują się Panami i Władcami świata...

Offline Zając23

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
[Police] Idioci z petardami
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 30, 2013, 11:19:37 »
Dla mnie  idioci  a nie  Fanatycy, od  huków   jest  sylwester.  A petardy były rzucane  na ulice pod  moimi oknami.
I\'m hot cause I\'m fly, you ain\'t cause you not

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
[Police] Idioci z petardami
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 30, 2013, 12:04:46 »
Jak zawsze winni kibice  :lol2:

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
[Police] Idioci z petardami
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 30, 2013, 17:44:16 »
Przez caly maj sklep monopolowy przy ul.Staszica mial wstrzymana koncesje na sprzedaz alkoholu.Przez ten czas kosze na smieci staly na swoim miejscu,szyby wiatach autobusowych byly cale.Pare dni temu ponownie przyznali koncesje na alkohol i sie zaczelo...
Efekt przejscia "bydla" do sklepu dzisiaj w nocy.


[/img]



[/img]



[/img]
PO,tylko dla idiotów.

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
[Police] Idioci z petardami
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 30, 2013, 18:25:49 »
to może po procesji  :devil:

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Idioci z petardami
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 30, 2013, 20:50:29 »
Takim "fanatykom" w tyłku petardę odpalić :crazy:  Jaśnie panstwo się bawi, więc niech chamstwo stuli uszy, bo w koncu mamy demokrację i nie wolno ograniczać wolności :crazy:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Ej Gościu

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
[Police] Idioci z petardami
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 30, 2013, 22:34:00 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Takim "fanatykom" w tyłku petardę odpalić :crazy:  Jaśnie panstwo się bawi, więc niech chamstwo stuli uszy, bo w koncu mamy demokrację i nie wolno ograniczać wolności :crazy:


Nastepnym razem  bedziesz tym ochotnikiem o ile nie zabierze cie ambulans na . Unii Lubelskiej :)

Offline Ej Gościu

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Re: Idioci z petardami
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 30, 2013, 22:35:21 »
Cytat: "Zając23"
Chciałem  serdecznie pozdrowić grupę osób, która rozpoczęła  Boże Ciało z  butlą piwa w  jednej ręce i petardami hukowymi w  drugiej. Za tą wspaniałą pobudkę w środku nocy   zarówno ja jak i moja ciężarna narzeczona bardzo  chcemy wam podziękować. Mam nadzieje, że będzie  mi to dane zrobić osobiście.


Wyjdz i pozdrów!!! Napisałbym Ci co sadze o takich jak Ty ale moderator zaraz mnie ukara;/

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
[Police] Idioci z petardami
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 30, 2013, 22:53:01 »
Cytat: "Ej Gościu"
[cut]

Wolność jednostki, kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność innej jednostki.
Ci skretyniali idioci, nazywający siebie kibicami naruszyli prawo do wypoczynku innych osób - kompletnie żaden argument nie tłumaczy takiego zachowania.
Policja po przyjeździe powinna też bawić się pirotechniką, każdemu po gumowej kulce w tyłek.
Dostajesz warna za trollowanie.
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Idioci z petardami
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 30, 2013, 23:05:55 »
Zdelegalizować drzewa! :jupi:

Offline Bieniu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
[Police] Idioci z petardami
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 30, 2013, 23:23:29 »
....i zakazac gry w pilke!Ogólnopolsko! :rotfl:
:)

Offline Zając23

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Re: Idioci z petardami
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 30, 2013, 23:52:45 »
Cytat: "Ej Gościu"
Cytat: "Zając23"
Chciałem  serdecznie pozdrowić grupę osób, która rozpoczęła  Boże Ciało z  butlą piwa w  jednej ręce i petardami hukowymi w  drugiej. Za tą wspaniałą pobudkę w środku nocy   zarówno ja jak i moja ciężarna narzeczona bardzo  chcemy wam podziękować. Mam nadzieje, że będzie  mi to dane zrobić osobiście.


Wyjdz i pozdrów!!! Napisałbym Ci co sadze o takich jak Ty ale moderator zaraz mnie ukara;/


To napisz !. Moja  narzeczona która  ma lada dzień rodzić podskoczyła w  nocy obudzona hukiem wystrzału jakiejś petardy, bo idioci  się zachować nie umieją, a Ty usprawiedliwiasz ?. W takim wypadku wrzucam  Ciebie do tego samego worka, co i poprzednich kolegów.
Gratuluję podejścia i współczuje  rodzinie
I\'m hot cause I\'m fly, you ain\'t cause you not

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
[Police] Idioci z petardami
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 31, 2013, 08:59:04 »
To są uroki mieszkania w blokowiskach, jak ci się nie podoba to możesz przeprowadzić się do domku jednorodzinnego będziesz miał cisze i spokój.

Offline bzyku

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
[Police] Idioci z petardami
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 31, 2013, 09:25:51 »
Cytat: "peter"
To są uroki mieszkania w blokowiskach, jak ci się nie podoba to możesz przeprowadzić się do domku jednorodzinnego będziesz miał cisze i spokój.


peter to, że mieszkasz na blokowisku nie upoważnia Cię do uprzykrzania życia sąsiadom. Uważasz, że jak mieszkasz na blokowisku to masz prawo do zakłócania ciszy nocnej w pijackim widzie bo przykładowo 3 raz w danym tygodniu obchodzisz urodziny albo sylwester wydłużył Ci się do Trzech Króli? Jesteś w wielkim błędzie i jeśli do tej pory się o tym nie przekonałeś znaczy to, że Twoi sąsiedzi albo nie mają odwagi, albo nie widzą sensu w udowadnianiu Ci tego za pomocą odpowiednich służb. I jeśli tak jest współczuję im wszystkim takiego sąsiada. Ale pamiętaj, że może kiedyś znajdzie się ktoś "lepszy" od Ciebie, a może w końcu znajdziesz się po tej drugiej stronie i dowiesz się jak to jest mieć takiego (w temacie tego postu masz kogo) za sąsiada.