Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska  (Przeczytany 565660 razy)

Offline Ewelinaa124

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1170 dnia: Października 12, 2019, 11:55:14 »
https://iv.pl/image/GrUnvXU
https://iv.pl/image/GrUnoGT
https://iv.pl/image/GrUny9n


I po co nowe autobusy?? Tak się je właśnie szanuje. Gratulujemy kretynowi bezmyślności.
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2019, 11:57:37 wysłana przez Ewelinaa124 »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1171 dnia: Października 12, 2019, 11:59:44 »
Ja [ciach!], co to za autystyczne wysrywy?

Ale przynajmniej się podpisali, szkoda, że z błędem, ale wysokiego IQ po takich ludziach nie ma co oczekiwać.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Studarc

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1172 dnia: Października 21, 2019, 18:54:53 »
Sytuacja: Police wypadek, autobusy jeżdżą objazdem. Swoje na przystanku kollataja, dzwonię do dyspozytorni i Pani mówi, żeby pomachać kierowcy 107 nr 793 i on się zatrzyma. Machnalem nawet z włączona latarka i nie zatrzymał się wcale. Mam nadzieje, że raport karny na tego zasranego bumelanta pójdzie panie Ufniarz?

Offline Ewelinaa124

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1173 dnia: Października 22, 2019, 10:36:13 »
To chyba dzwonił Pan do centrali ZDiTM  ? W Sppk nie ma Pani na dyspozytorni. Podejrzewam, że to było zwyczajne nie przekazanie  informacji. Dyspozytorzy z Sppk zawsze dzwonią do kierowców i informują o takowych sytuacjach. Aczkolwiek to są tylko moje domysły. Szkoda, że tak się stało ale nie obrażajmy innych. Mówmy o swoich odczuciach a nie atakujmy i nieładnie wyrazajmy się o osobach których nawet nie znamy bo być może zawiodła właśnie ta Pani a nie kierowca ?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1174 dnia: Października 28, 2019, 19:47:31 »
Na zajezdni SPPK stoi zaparkowana na zimę  przyczepa kampingowa. Stąd moje pytanie - czy istnieje możliwość przezimować tam łódź? Jakie są kosxta jednej rajki na parkingu? Grzegorz Ufniarz - coś?
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2019, 19:53:39 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline kasper

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1175 dnia: Listopada 26, 2019, 19:37:15 »
Mam złą wiadomość:


Chodzą plotki, że od nowego roku chcą zlikwidować linię F.


Źródło


https://www.mkm.szczecin.pl/forum/5ddc0647c5057/grudniowe-zmiany-w-rozkladach-jazdy

Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1176 dnia: Listopada 30, 2019, 14:38:30 »
Bo F jest niepotrzebna jeździ jak 107 na wszystkich przystankach staje pomijając te co 107 ma nż więc bez sensu ta linia jest już lepiej żeby w jej miejsce wstawić 107

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Offline syberianhusky

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1177 dnia: Listopada 30, 2019, 15:33:28 »
Źle i zbyt pochopnie wydane pieniądze. Wiata przy ZCHPolice zaraz będzie cała szara i zniszczona przez kwasy. Te pozostałe zdewastowane jak przystanki autobusowe. Komu ta gmina/powiat robi dobrze?
Wolelibyśmy, żeby pokończyli najpierw ścieżki rowerowe i otworzyli wiadukt na Kuźnickiej.

Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1178 dnia: Grudnia 02, 2019, 15:32:47 »
Źle i zbyt pochopnie wydane pieniądze. Wiata przy ZCHPolice zaraz będzie cała szara i zniszczona przez kwasy. Te pozostałe zdewastowane jak przystanki autobusowe. Komu ta gmina/powiat robi dobrze?
Wolelibyśmy, żeby pokończyli najpierw ścieżki rowerowe i otworzyli wiadukt na Kuźnickiej.
To jet wiata rowerowa co nie zmienia faktu że wydane pieniądze na następny bubel

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Offline Garagardo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1179 dnia: Grudnia 02, 2019, 22:06:39 »
Wolelibyśmy, żeby pokończyli najpierw ścieżki rowerowe i otworzyli wiadukt na Kuźnickiej.

No właśnie! Ważne rzeczy są odkładane, a zajmują się jakimiś pierdołami.

Offline marcelina

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1180 dnia: Marca 11, 2020, 16:15:23 »
W związku z Korona Wirusem zaczęto mówić o tym co robi się dla pasażerów. Mam na myśli otwieranie drzwi przez kierowcę by nie używać tak zwanego ciepłego guzika. Idąc tym tokiem myślenia to może nie dotykajmy poręczy, biletomatu, siedzeń ? Była mowa o wietrzeniu autobusów i częstszym myciu. I tu się pojawia moje pytanie a co z kierowcami ? Przecież to oni siedzą po  10h z zarazkami. Ludzie kichają, smarkają. Brudni bezdomni to codzienność. Brak środków bakteriobójczych dla prowadzących pojazd. Przecież na kierownicy też jest od groma zarazków. Może warto by było w końcu o nich zadbać? W Krakowie zrobili fajną rzecz. U nas też by się przydała.


Znalezione obrazy dla zapytania: wroclaw autobus koronawirus strefa kierowcy


Tak samo jak sklepy. Mówi się o dezynfekcji wózków itp. a co z Kasjerami ? Kto myśli o tym, że muszą wszystkiego dotknąć i mają bliski kontakt z klientem ? NIKT! Bo najważniejsi są pasażerowie i klienci... 
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2020, 16:17:06 wysłana przez marcelina »

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1181 dnia: Marca 17, 2020, 07:39:48 »
U nas w autobusach są wydzielone strefy, reżim sanitarny.Pan kierowca na łączniku zakładowym wpuszcza ludzi przednimi drzwiami i kasuje bilety.Ludzie pozniejbprzechodza pod taśmami. Czy to jest logiczne?

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1182 dnia: Marca 17, 2020, 09:30:23 »
SPPK, widocznie doszło do wniosku że nie ma szans aby któryś z pracowników ZCh mógł się zarazić. Po drugie te kilkanaście złotych zarobione na biletach to znacząca kwota dla firmy. Ja na czas koronowirusa, wprowadził bym w łącznikach te same zasady co w normalnych autobusach.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1183 dnia: Marca 17, 2020, 13:15:52 »
Wczoraj rano kierowca biletów nie sprzedawał.
Dzisiaj inny, już tak ???

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1184 dnia: Marca 17, 2020, 13:22:56 »
Czyli wychodzi na o ze są wytypowani kierowcy którzy mają sprzedawac i tacy co nie mają sprzedawać.  czyli SPPK ma wytypowane kto może zachorować a kto nie, to jest organizacja, tylko brać przykład. Brawo wy.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.