Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska  (Przeczytany 565640 razy)

Offline Evolth

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1125 dnia: Września 26, 2018, 17:41:29 »
Zauważyłem że na najnowszych wozach w SPPK pojawiły się reklamy Gryfa. O ile mnie pamięć nie myli to nigdy na nowych autobusach reklam nie było. Czyli w przypadku wyborów i reklam własnej partii można oszpecać nowiutkie autobusy, a w innych przypadkach już nie można? Hipokryzja pełną gębą.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1126 dnia: Września 26, 2018, 18:30:49 »
..a weź zarezerwuj sobie miejsce, jak jesteś z innej 'partii' - niemożliwe od 10 lat.

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1127 dnia: Września 27, 2018, 19:43:16 »
Evolth, ja do polityki mam stosunek bardzo ambiwalentny ale to chyba nie powinno Cię dziwić, że widzisz treści reklamowe Gryfa na autobusach wszelakiej maści, skoro Pan Ufniarz jest z tej partii i jednocześnie z SPPK ;) więc wszystko się zgadza ;)

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1128 dnia: Września 27, 2018, 20:25:03 »
Po co szukać jakiś teorii spiskowych, proponuje się udać do SPPK  i wykupić sobie reklamę na autobusach.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Evolth

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1129 dnia: Września 28, 2018, 00:57:59 »
Evolth, ja do polityki mam stosunek bardzo ambiwalentny ale to chyba nie powinno Cię dziwić, że widzisz treści reklamowe Gryfa na autobusach wszelakiej maści, skoro Pan Ufniarz jest z tej partii i jednocześnie z SPPK  więc wszystko się zgadza

Ba, wręcz bym był w szoku gdyby nie dali reklam. Jednak moje pytanie dotyczyło nowych autobusów.

Po co szukać jakiś teorii spiskowych, proponuje się udać do SPPK  i wykupić sobie reklamę na autobusach.

To idź i wykup sobie reklamę na wozach z najnowszej dostawy, powodzenia życzę :)

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1130 dnia: Września 28, 2018, 10:41:10 »
To idź i wykup sobie reklamę na wozach z najnowszej dostawy, powodzenia życzę
Ale ja nie potrzebuje, i to nie ja sie czepiam ze sa reklamy na autobusach, no tak powinny być reklamy na tych co nie jedzą. Proponuje przed  kliknięciem "wyślij wiadomość" przeczytać co napisałeś.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Evolth

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1131 dnia: Września 28, 2018, 11:45:29 »
To idź i wykup sobie reklamę na wozach z najnowszej dostawy, powodzenia życzę
Ale ja nie potrzebuje, i to nie ja sie czepiam ze sa reklamy na autobusach, no tak powinny być reklamy na tych co nie jedzą. Proponuje przed  kliknięciem "wyślij wiadomość" przeczytać co napisałeś.

Proponuję przed kliknięciem "wyślij wiadomość" zapoznać się z czytaniem ze zrozumieniem i pojęciem słowa "ironia". Uwaga wyjaśniam i objaśniam - To było ironiczne stwierdzenie mówiące że nie możliwe jest kupienie reklamy na nowych wozach. (A przynajmniej tak było przez X lat do czasu teraźniejszych wyborów). I to jest odpowiedź na twoje "Udaj się do SPPK i wykup sobie reklamę". Bardziej łopatologicznie nie jestem w stanie tego wyjaśnić, jeżeli dalej nie rozumiesz to pozostaje mi tylko współczuć.   

Offline marcin8806

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1132 dnia: Października 12, 2018, 00:20:24 »

zmieniając temat, wczoraj i dziś spotkałem się z buraczanym zachowaniem kierowcy LS kierunek trzebież,
przystanek zakłady oczyszczalnia kurs 22,15. jestem przyzwyczajony ze kierowcy nie uzywają kierunkowskazów wyjeżdżają z wysepek na pewniaka ok... taki kraj :) ale wysadzanie kolegi pod bramą oczyszczalni bo komuś nie chce się dupy ruszyć i pokonać 50m z przystanku to przesada. jedzie masa aut za autobusem kierowca zatrzymuje się na przejściu dla pieszych to nie jest zagrożenie w ruchu?
może Pan Grzegorz U. wyjaśni takie praktyki? może to nowa usługa w SPPK, przystanek na zawołanie??

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1133 dnia: Października 12, 2018, 07:45:25 »
Nie ma takiej usługi w SPPK.
Opisane zachowanie jest niezgodne z przepisami dotyczącymi warunków wykonywania publicznego transportu zbiorowego.Sprawa zostanie wyjaśniona.



Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1134 dnia: Października 12, 2018, 10:24:54 »
Gorszego miejsca na zatrzymywanie się i wysadzanie leniwych dup, kolesi itd jak w Dębostrowie to nie ma. A jednak już dwa razy się z tym spotkałem. Trzeci raz nie odpuszczę.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1135 dnia: Października 17, 2018, 12:35:01 »
a ja do p. Ufniarza, chodzi mi dokładnie o dotarcie do zch Police, kto zdecydował ze miedzy godzina 8;45 a 10 autobus 103 nie jedzie na zakład tylko do rynku,,, jakby nie było ludzie i to starsi jeżdżą do Medici,,, a dotarcie na osiedle po 16, zajmuje ponad godzinę, a jest to tylko około 7 km, szybciej dotrze sie z szczecina, a jest prawie 3 x tyle
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1136 dnia: Października 17, 2018, 13:28:25 »
Odpowiem za Grzegorza - rozkład jazdy autobusów układa ZDiTM.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Q

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1137 dnia: Października 20, 2018, 00:07:50 »
To ja sprostuję - rozkład układa ZDiTM według życzeń Gminy Police. Jeśli gmina zażyczy sobie więcej kursów do ZCh i pokryje ich koszty, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby je uruchomić.
BTW, 103 przyjeżdża na Zakłady o 8:08, 9:21 i 10:12. Nijak nie widzę tej przerwy między 8:45 a 10.

Offline Q

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1138 dnia: Października 27, 2018, 20:09:42 »
Gdyby ktoś wybierał się w najbliższym czasie na Cmentarz Centralny w Szczecinie, to jeszcze jutro (28 października) oraz 1 listopada kursuje dodatkowa linia autobusowa 880 w relacji Police Wyszyńskiego Polana - Karola Miarki (przez Mścięcino, Przęsocin, Szosę Polską, Obotrycką, Przyjaciół Żołnierza, Papieża Pawła VI, Poniatowskiego, Santocką). W niedzielę linia kursuje co 20 minut, a we Wszystkich Świętych co 10 minut.

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1139 dnia: Października 29, 2018, 12:33:28 »
Prośba do kierowców, jeżdżących liniami pracowniczymi(nie wszystkie)włączajcie ogrzewanie,bo już chłodno jest.Dziękuję.