Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska  (Przeczytany 565737 razy)

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1080 dnia: Lutego 11, 2018, 11:16:38 »
Posprawdzałem ,poczytałem i podzwoniłem.
Autobus z niesprawnym czy niesprawnymi guzikami na żądanie nie może opuścić zajezdni a panowie odpowiedzialni za OC ( obsługa codzienna ) mają obowiązek sprawdzać takie rzeczy codziennie po powrocie autobusu z trasy.
A wiem że tego nie robią jak i nie sprawdzają nawet poziomu oleju co jest podstawą takiej obsługi.
Osobiście widziałem jak to wygląda w Policach  i wszyscy mają to w Du..e.

Offline kierowca

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1081 dnia: Lutego 12, 2018, 16:52:45 »
Posprawdzałem ,poczytałem i podzwoniłem.
Autobus z niesprawnym czy niesprawnymi guzikami na żądanie nie może opuścić zajezdni a panowie odpowiedzialni za OC ( obsługa codzienna ) mają obowiązek sprawdzać takie rzeczy codziennie po powrocie autobusu z trasy.
A wiem że tego nie robią jak i nie sprawdzają nawet poziomu oleju co jest podstawą takiej obsługi.
Osobiście widziałem jak to wygląda w Policach  i wszyscy mają to w Du..e.
Może by tak zamiast zwalać winę na kierowców, autobusy i wszystko wokół to sprawdź jak Twoje dzieci korzystają z tych przycisków. Jak twierdzisz takie sytuacje zdarzają się bardzo często. Ja jako kierowca z kilkuletnim stażem problem z guzikami na żądanie miałem może ze dwa razy. Pewnie dzieciaki nie przyciskają tego guzika odpowiednio wcześnie, albo wcale tego nie robią. I nie strasz, że ktoś będzie dźwigał Twoje dzieci bo się tylko ośmieszasz. Zawsze może się okazać, że kierowca udźwignie Ciebie i będziesz się wstydził przed dzieciakami cwaniaczku :)

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1082 dnia: Lutego 12, 2018, 21:01:39 »
Mieśięciniak i insekt chyba nic nie robią tylko łażą i jeżdżą  aby coś wyszpiegować a potem na forum biadolą , jak nie smród z komina to przycisk. Bardzo współczuje ich rodzinom ja bym nie wytrzymał ani sekundy z takimi  kapusiami. Niedługo będą pisać ze woda w kiblu jest za czysta. Ale ich czytając to ubaw po same jaja.
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1083 dnia: Lutego 13, 2018, 11:42:47 »
Dla tego panie KIEROWCO napisałem że najpierw sprawdzimy czy działa, bo nie chcę obwiniać kogoś kto nie jest winny.

Post Merge: Lutego 13, 2018, 11:49:20

Widać kogoś boli że walczę o swoje i zostałem insektem.
Miło mi bardzo.
A tak na marginesie to ja zwróciłem uwagę że takie coś ma miejsce i nie ja dzwoniłem.
A jak bym był insektem to bym sobie staną na przystanku i nagrywał kierowców którzy wyprzedzają na przejściu i zgłaszał na policje z wnioskiem o ukaranie. Pewnie by Pan od insekta się również tam załapał.


Zawsze jest tak że najbardziej atakują ci których dotyczy temat. ( z doświadczenia to wiem )
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2018, 11:49:20 wysłana przez Robercik32 »

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1084 dnia: Lutego 15, 2018, 12:23:38 »
 Wczoraj ( środa ) w godzinach popołudniowych dwa autobusy nie zatrzymały się na żądanie w kierunku szczecina , mimo że ludzie wyszli na ulice i machali.
Nie ma możliwości aby kierowca ich nie widział, no chyba że gapił się np. w telefon ( nie twierdzę że tak było )
Czyżby moja krytyka tak bardzo ich wkurzyła że teraz w ogóle nie będą się zatrzymywać na przystanku na żądanie?

Offline Studarc

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1085 dnia: Lutego 27, 2018, 12:43:13 »
Proszę mi powiedzieć jak to możliwe, że w autobusie 107 nr 777 nie ma kasownika, a kierowca nie ma biletów?
Wsiadłem na przystanku, gdzie nie ma żadnego miejsca, gdzie możnaby kupić bilet. A kierowca rozbrajająco, że on biletów nie ma. z czego to wynika?
Do tablicy wywołuje 0ana Ufniarza.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1086 dnia: Lutego 27, 2018, 13:24:31 »
Po co ci bilet jak nie ma kasownika? :)

Offline kierowca

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1087 dnia: Lutego 27, 2018, 17:51:52 »
Proszę mi powiedzieć jak to możliwe, że w autobusie 107 nr 777 nie ma kasownika, a kierowca nie ma biletów?
Wsiadłem na przystanku, gdzie nie ma żadnego miejsca, gdzie możnaby kupić bilet. A kierowca rozbrajająco, że on biletów nie ma. z czego to wynika?
Do tablicy wywołuje 0ana Ufniarza.
Pewnie chodzi o brak biletomatu... Wystarczy przeczytać wyciąg z regulaminu (Kto by sobie jednak takimi głupotami głowę zawracał...) na naklejce która jest przyklejona z tyłu kabiny kierowcy. Wspomina się tam, że bilet kierowca musi sprzedać tylko w wypadku awarii biletomatu w pojeździe, a jeżeli autobus nie jest w niego w ogóle wyposażony to w dni powszednie 18-6 oraz soboty, niedziele i święta całą dobę. Cieszę się, że mogłem pomóc... Ręce opadają.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1088 dnia: Lutego 28, 2018, 08:57:47 »
że bilet kierowca musi sprzedać

Pytanie, musi, czy mógłby? Czasami chyba można, korona nikomu z głowy chyba nie spadnie ? :)

Offline Evolth

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1089 dnia: Lutego 28, 2018, 11:43:24 »
Pytanie, musi, czy mógłby? Czasami chyba można, korona nikomu z głowy chyba nie spadnie ?

Nie chodzi tu o "koronę" ale o sytuacje w których jeden kierowca sprzedaje bilety zawsze a inny faktycznie tylko w czasie awarii biletomatu lub po 18 gdy go nie ma. Prowadzi to do tego że w przypadku odmowy sprzedaży pasażerowie zaczynają dyskusję i awantury "a bo inni sprzedają". Jak na moje myślę że skoro już miasto się wykosztowało i wydało te 50 milionów na te biletomaty, to są one o po to by kierowca tych biletów sprzedawać nie musiał i nie tracił czasu na sprzedaż tylko prowadził autobus tak by dojechać o czasie i wszyscy zdążyli tam gdzie jadą (Praca, przesiadki itd). Nie jest żadnym problemem kupienia w kiosku paru biletów na później i trzymania ich w portfelu, jeżeli ktoś w XXI wieku dalej nie posiada karty.
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2018, 11:44:59 wysłana przez Evolth »

Offline Studarc

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1090 dnia: Marca 01, 2018, 10:59:32 »
Do mojej poprzedniej wypowiedzi dodam, że na drzwiach była informacja, że autobus wyposażony w automaty do sprzedaży biletów. Miejsce było, a automatu brak. Pewnie zepsuty i w naprawie.

Offline Kapral_Kuba

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1091 dnia: Marca 01, 2018, 14:54:10 »
Nie jest żadnym problemem kupienia w kiosku paru biletów na później i trzymania ich w portfelu, jeżeli ktoś w XXI wieku dalej nie posiada karty.

W dobie dzisiejszych czasów, gdzie większość osób posiada smartfony polecam ściągnięcie aplikacji np. MoBilet. Bardzo przydatna aplikacja z której można korzystać w większości miast w Polsce.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1092 dnia: Kwietnia 09, 2018, 14:04:58 »
Zapraszamy do udziału w nowym projekcie SPPK:


Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1093 dnia: Kwietnia 09, 2018, 18:08:36 »
Zacznijcie płacić godziwe pensje, a kierowcy sami się znajdą. Nie długo zabraknie wam grup społecznych. Najpierw kobiety, teraz 50. Już widzę następny projekt - emeryt na kierowce
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline kierowca

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1094 dnia: Kwietnia 09, 2018, 18:29:48 »
Jako jeden z kierowców pracujących w firmie już grubo ponad pięć lat, w imieniu swoim oraz Koleżanek i Kolegów. Dziękuję bardzo za soczyste splunięcie w twarz tą informacją o proponowanych zarobkach dla nowych pracowników, które są równe bądź niższe o sto złotych w stosunku do zatrudnionych 5,10 czy 15 lat temu. Tym razem takiego traktowania nie pozostawimy bez odpowiedzi.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2018, 18:31:39 wysłana przez kierowca »