• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska  (Przeczytany 204337 razy)

Offline robert1995

• Wielka Gaduła
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1125 dnia: Luty 02, 2018, 19:38:39 »
Pracują w małych grupkach po 1500 osób :)
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Qba99

• Gaduła
« Odpowiedź #1126 dnia: Luty 02, 2018, 20:10:09 »
Gdyby u nas robili w małych grupkach po 50 osób to wychodziło by jakieś 12 dni nieprzerwanej pracy.

Offline Ważniak

• Moderator
  • Weteran
  • Subiektywnie obiektywny
« Odpowiedź #1127 dnia: Luty 02, 2018, 21:08:32 »
50 osób? To się nie kalkuluje.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline pajaczek

• Gaduła
« Odpowiedź #1128 dnia: Luty 03, 2018, 15:17:46 »
W przyrodzie nic nie ginie!

- 20 grudnia ubiegłego roku spotkała mnie bardzo nieprzyjemna sytuacja, jeden z kierowców komunikacji miejskiej zachowywał się na drodze nieprzepisowo stwarzając zagrożenie wobec innych kierowców. Nagrałem film z całej sytuacji - pisze w liście do redakcji pan Łukasz. - Sprawa została zgłoszona do SPPK, ale obawiam się iż bez nagłośnienia nikt nie wyciągnie konsekwencji wobec nieuczciwego kierowcy. Być może wy się zainteresujecie tematem i pomożecie nagłośnić sprawę.

nieuczciwego?

http://www.gs24.pl/motofakty/a/kierowca-autobusu-w-szczecinie-szeryfowal-na-sczanieckiej-wideo,12902017/

bus pas na Sczanieckiej?
znów będzie pyskówa jak na Trasie Zamkowej

Offline KrP

• Stara Gwardia
« Odpowiedź #1129 dnia: Luty 04, 2018, 09:18:58 »
Cytuj (zaznaczone)
Przy okazji tego zdarzenia pojawia się pytanie, dlaczego infrastruktura drogowa nie jest dostosowana do transportu zbiorowego. Na każdej dwupasmowej jezdni ulicy Sczanieckiej można byłoby wytyczyć buspas. Jak oceniacie ten pomysł?

No tu już trochę popłynęli.

Komentarze do artykułu mówią wiele o tym, jakich ludzi codziennie mijamy na drodze. Szkoda szczempić ryja:

Cytuj (zaznaczone)
Biedny kierowca auta osobowego, popłałkał się bo nie mógł się wjebutać przed autobus.. żenada i tyle...

Cytuj (zaznaczone)
Cwaniaki lewego do końca stówa na godzinę , a deb***e  prawego niech czkają ,aż panowie lewego pojadą. Bus pas proponuję po terenie gontyny

Cytuj (zaznaczone)
Przecież w Polsce mamy obowiązek jazdy Prawym pasem ruchu. Brawo kierowca autobusu

Cytuj (zaznaczone)
A może kierman ze 107ki widział co dzieje się przed nim i bocznym lustrze, doszedł do wniosku że nie ma możliwości pana z "kamerą wśród ludzi" puścić przed siebie bo byłaby większa afera jakby ktoś w trakcie raptownego hamowania upad połamał rękę, nogę lub uszkodził sobie inne części ciała??

Cytuj (zaznaczone)
donosić jak to lekko przychodzi ....PO PRAWO SIE JEŹDZI W POLSCE!!!

Cytuj (zaznaczone)
Na ulicy Szczanieckiej największa bolączką są nie autobusy, tylko kierowcy pędzący lewym pasem, aby wjechać tuż przed wiaduktem na prawy pas, pomiędzy samochody jadące prawidlową prędkością. Obserwuję od dłuższego czasu, że w godzinach zwiększonego ruchu normalni kierowcy już przy stacji Schella zjeżdżają na prawy pas i jadą z dopuszczalną prędkością, ale zawsze jest sporo bardzo pośpiesznych kierowców, pedzących lewym pasem I stsujacym metode na wcisk.

Teraz już wiem skąd tylu kierowców stoi jak potulne baranki na prawym pasie. XD

Na koniec mistrz:

Cytuj (zaznaczone)
Wy jestescie tak ciemni czy slepi??? Wszyscy jada prawym pasem a jelen,autor nagrania chce byc cwanszy i zapieprza lewym pasem . A Tyle sie mowi zeby bez powodu nie jechac lewym pasem

Cytuj (zaznaczone)
Kierowca zrobił b.dobrze bo widział ze prawy pas stoi a lewy się non stop wciska. I nie dostanie żadnej kary (!) bo omijał jeża który szedł wzdłuż krawężnika - ssak pod ochroną i NIKT nie udowodni że tak nie było !!

XDDD
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2018, 09:33:35 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline pajaczek

• Gaduła
« Odpowiedź #1130 dnia: Luty 04, 2018, 12:27:54 »
Większość komentarzy to chwalenie kierowcy 107.
Ktćry zjeb wymyśla jazdę na suwak przed wiaduktem.
Jak widać szeryf 756 ma poklask.
Reszta uważana jest za cwaniaczków szos.
Typowi Janusze z kamerką na przedniej szybie osobówki...

Offline Robercik32

• Gaduła
« Odpowiedź #1131 dnia: Luty 09, 2018, 18:42:27 »
Panie Grzegorzu Ufniarz.
Bardzo proszę o kontrole autobusów a konkretnie PRZYCISKÓW NA ŻĄDANIE
Dzisiaj po godzinie 15 dwoje dzieci dojechało do Przęsocina bo autobus nie zatrzymał się na przystanku Ofiar Stutthofu, nie znam numeru bocznego ani dokładnej godziny.
Jak by tego było mało to w autobusie w którym dzieci wracały z Przęsocina taki przycisk na żądanie nie działał i w ostatniej chwili udało się dojść do następnych drzwi i nacisnąć. Nie zawsze się uda szybko w autobusie przejść do innych drzwi a przyciski powinny być sprawne.
Nie jestem pewny ale wydaje mi się że taki autobus nie powinien wyjechać z zajezdni.
Ostrzegam bo jak kierowca nie zatrzyma się a będzie sprawne to dzieci na rękach będzie musiał zanieść na poprzedni przystanek ( ale spoko z Przęsocina na Miasteczko ma z górki ). Ale jak przycisk nie będzie działał to dalej nie pojedzie. ( Nie ważne jakie będą tego konsekwencje dla mnie czy dla innych pasażerów )
Po to są te pieprzone guziki aby działały!
Proszę o zajęcie się tematem

Offline dapol

• Weteran
« Odpowiedź #1132 dnia: Luty 10, 2018, 09:58:10 »
Są mrozy, a te guziki są przy drzwiach. To jest elektronika i chyba jest czuła na niskie temperatury. Rozumiem Cię, ale może trochę mniej emocji.
Swoją drogą, widok kierowcy niosącego twoje dzieci na rękach po przęsocińskiej byłby ciekawy. Do dzieła !
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline cyganek

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #1133 dnia: Luty 10, 2018, 15:03:28 »
Teraz kiedy na zewnątrz mrozy niektórzy kierowcy na końcowych (plac Rodła , Głębokie ) otwierają wszystkie drzwi i tak autobus stoi kilkanaście minut , a w środku jak w zamrażarce. Natomiast można ustawić otwieranie w automat i tego zimna tak nie czuć , na zwróconą uwagę pani kierowca odburknęła że nie będzie autobus co chwilę otwierał i zamykał .Proszę chociaż o otwarcie może tylko jednych drzwi co trochę tego ciepła w środku pozostanie.

Offline heineken

• Gaduła
« Odpowiedź #1134 dnia: Luty 10, 2018, 15:32:28 »
To fakt, ale z drugiej strony, jak wchodzisz do takiego autobusu na Rodła po przebytym kursie z Polic to zaduch i smród często jest nie do wytrzymania i świeże powietrze jest wskazane by przewietrzyć, w takim zaduchu łatwo jest złapać jakąś chorobę, bo nie ukrywajmy często jeżdżą pasażerowie kaszlący, smarkający, zarażający bezczelnie innych.
Poza tym w autobusie nie jest wcale tak zimno, przecież wszyscy chodzą na zewnątrz w kurtkach i w autobusie też siedzą w kurtkach więc jest ludziom raczej ciepło. do tego autobusy są ogrzewane.

Offline Robercik32

• Gaduła
« Odpowiedź #1135 dnia: Luty 11, 2018, 11:16:38 »
Posprawdzałem ,poczytałem i podzwoniłem.
Autobus z niesprawnym czy niesprawnymi guzikami na żądanie nie może opuścić zajezdni a panowie odpowiedzialni za OC ( obsługa codzienna ) mają obowiązek sprawdzać takie rzeczy codziennie po powrocie autobusu z trasy.
A wiem że tego nie robią jak i nie sprawdzają nawet poziomu oleju co jest podstawą takiej obsługi.
Osobiście widziałem jak to wygląda w Policach  i wszyscy mają to w Du..e.

Offline kierowca

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #1136 dnia: Luty 12, 2018, 16:52:45 »
Posprawdzałem ,poczytałem i podzwoniłem.
Autobus z niesprawnym czy niesprawnymi guzikami na żądanie nie może opuścić zajezdni a panowie odpowiedzialni za OC ( obsługa codzienna ) mają obowiązek sprawdzać takie rzeczy codziennie po powrocie autobusu z trasy.
A wiem że tego nie robią jak i nie sprawdzają nawet poziomu oleju co jest podstawą takiej obsługi.
Osobiście widziałem jak to wygląda w Policach  i wszyscy mają to w Du..e.
Może by tak zamiast zwalać winę na kierowców, autobusy i wszystko wokół to sprawdź jak Twoje dzieci korzystają z tych przycisków. Jak twierdzisz takie sytuacje zdarzają się bardzo często. Ja jako kierowca z kilkuletnim stażem problem z guzikami na żądanie miałem może ze dwa razy. Pewnie dzieciaki nie przyciskają tego guzika odpowiednio wcześnie, albo wcale tego nie robią. I nie strasz, że ktoś będzie dźwigał Twoje dzieci bo się tylko ośmieszasz. Zawsze może się okazać, że kierowca udźwignie Ciebie i będziesz się wstydził przed dzieciakami cwaniaczku :)

Offline Mickd

• Gaduła
« Odpowiedź #1137 dnia: Luty 12, 2018, 21:01:39 »
Mieśięciniak i insekt chyba nic nie robią tylko łażą i jeżdżą  aby coś wyszpiegować a potem na forum biadolą , jak nie smród z komina to przycisk. Bardzo współczuje ich rodzinom ja bym nie wytrzymał ani sekundy z takimi  kapusiami. Niedługo będą pisać ze woda w kiblu jest za czysta. Ale ich czytając to ubaw po same jaja.
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline Robercik32

• Gaduła
« Odpowiedź #1138 dnia: Luty 13, 2018, 11:42:47 »
Dla tego panie KIEROWCO napisałem że najpierw sprawdzimy czy działa, bo nie chcę obwiniać kogoś kto nie jest winny.

Post Merge: Luty 13, 2018, 11:49:20

Widać kogoś boli że walczę o swoje i zostałem insektem.
Miło mi bardzo.
A tak na marginesie to ja zwróciłem uwagę że takie coś ma miejsce i nie ja dzwoniłem.
A jak bym był insektem to bym sobie staną na przystanku i nagrywał kierowców którzy wyprzedzają na przejściu i zgłaszał na policje z wnioskiem o ukaranie. Pewnie by Pan od insekta się również tam załapał.

Zawsze jest tak że najbardziej atakują ci których dotyczy temat. ( z doświadczenia to wiem )
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2018, 11:49:20 wysłana przez Robercik32 »

Offline Robercik32

• Gaduła
« Odpowiedź #1139 dnia: Luty 15, 2018, 12:23:38 »
 Wczoraj ( środa ) w godzinach popołudniowych dwa autobusy nie zatrzymały się na żądanie w kierunku szczecina , mimo że ludzie wyszli na ulice i machali.
Nie ma możliwości aby kierowca ich nie widział, no chyba że gapił się np. w telefon ( nie twierdzę że tak było )
Czyżby moja krytyka tak bardzo ich wkurzyła że teraz w ogóle nie będą się zatrzymywać na przystanku na żądanie?