Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Pomoc w wyborze aparatu do około 2000zł.  (Przeczytany 20046 razy)

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Pomoc w wyborze aparatu do około 2000zł.
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 27, 2013, 17:47:28 »
Nie chcę się wcinać między Ciebie a Twoją żonę, ale czasem lepiej jest posłuchać żony. Pamiętaj, że aparat nie kupuje się na jeden miesiąc czy na jedną sesję! Jeżeli myślisz o lustrzance to na początek w zupełności Ci wystarczy ten Canon 600 i wcale nie musisz zwiększać budżetu. Z obiektywem wystarczającym na Twoje/Wasze dzisiejsze potrzeby dostaniesz go w pierwotnym budżecie czyli do 2 tys... np TU

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Pomoc w wyborze aparatu do około 2000zł.
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 27, 2013, 20:21:54 »
Cytat: "Opaler"
duzy znaczy lepszy


600d? posiadam owy i powiem że jest słabiej wykonany niż 500d. Plastik jakiś cieńszy jest. Bawiłem się też 550d i powiem że już to samo co 600d jest. Ja bym brał 500d na twoim miejscu plus jakiś porządny obiektyw (np. tamron 17-50 2.8).
PS. Praktycznie wszystkie zdjęcia z mojej stronki wykonałem 500d, więc zobaczysz na co go stać :) Ale z kita (obiektyw w zestawie - Canon 18-55) to tam mało zdjęć jest

Offline CzarnaDzasta

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc w wyborze aparatu do około 2000zł.
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 26, 2016, 21:49:18 »
Kilka lat temu też miałam ten problem. Kupiłam sony alpha 330.
Na początek był super, ale to raczej taki aparacik dla pseudo fotografów. Po pwenym czasie nie wystarcza i muli.
Inwestuj w Canona albo Nikona. Nie bez przyczyny większosć fotografów korzysta z tych marek :)

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc w wyborze aparatu do około 2000zł.
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 27, 2016, 18:51:28 »
Inwestuj w Canona albo Nikona. Nie bez przyczyny większosć fotografów korzysta z tych marek
myślę, że autor tematu kupił już aparat. Pewnie nawet nie jeden, w końcu to już 3 lata.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc w wyborze aparatu do około 2000zł.
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 10, 2016, 09:08:58 »
Swoją drogą ciekawe na co postawił. Nie odzywa się... Może żona go powiesiła za zakup bez konsultacji ;)

Wytapkane z M1 Note

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...