Inne tematy > Fotografia

Pomoc w wyborze aparatu do około 2000zł.

<< < (2/7) > >>

parian:
Nie wiem jak teraz, kiedyś każda szanująca się firma miała w ofercie super kompakt (np. seria G Canona).
Są to aparaty z jasnym obiektywem (często w granicach 2,0), co oznacza dla Ciebie dobrą jakość zdjęć nawet przy słabym oświetleniu (mniejsze ryzyko poruszenia/rozmazania, mniejsza ziarnistość). Poza tym duża fizycznie (nie megapikselowo) matryca, co zazwyczaj oznacza mniejsze szumy. No i sama jakość wykonania aparatu z wyższej półki cenowej jest lepsza. Wadą jest zazwyczaj stosunkowo mały zoom, ale na własnym przykładzie stwierdzam, że to mały problem.
ps. Jasność od 1,4.  Nieźle.

mieszkaniec:
byłem przed takim dylematem pare lat temu, i kupiłem sobie nikona d80 z standardowym obiektywem, dziś nie zamienie go na inny aparat, i uważam że dokonałem dobrego wyboru, kupiłem niewielką torbę i jest poręcznie na wyciekach

Ważniak:

--- Cytat: "parian" ---ps. Jasność od 1,4. Nieźle.
--- Koniec cytatu ---
Rzeczywiście wartość bardziej niż przyzwoita.

Robercik32:
Ja osobiście polecam Nikon D3100
Jest dość duży ale jest super.
Nagrywanie filmów ful HD dużo opcji.
Jako laik nie jestem w stanie wykorzystać możliwości aparatu.
Kosztował ok 1500zł w Media, do tego torba średniej jakości i karta pamięci 16G razem wyszło niecałe 1700zł.
Byłem w górach i zdjęcia super.
POLECAM.

Opaler:
Nie ukrywam, że ten Canon PowerShot SX50 HS wygląda zachęcająco. W Polsce jest na niego tylko 12 miesięcy w gwarancji, ale w Norwegii 24 miesiące.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej