Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: LAN w sieci Espol  (Przeczytany 2967 razy)

Offline Angelika

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
LAN w sieci Espol
« dnia: Lutego 10, 2013, 15:53:34 »
Czy da się w obrębie użytkowników sieci Espol skonfigurować w komputerach połączenie typu LAN?
Podobnie jak w sieci lokalnej, komputery połączone są przecież ze sobą regionalnie i było by fajnie móc przepychać pliki pomiędzy sąsiadami z całą prędkością karty sieciowej :)
Widziałam tak u znajomych w Szczecinie, gdzie koleżanka mapując dysk sieciowy do wyboru miała konkretną ulicę i konkretne komputery zamieszkałych na niej mieszkańców będących u tego samego "internetodawcy", dzięki temu co mądrzejsi udostępniają sobie pliki "po za internetem" - po kablu.

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
LAN w sieci Espol
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 10, 2013, 16:55:49 »
da rade, przynajmniej tak było jeszcze rok temu. Często jak jakiś sąsiedzi udostępnili pliki u siebie na komputerze to miałem do nich dostęp. Tylko nie wiem czy w jakimś obszarze to działa.

Offline k3vin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
LAN w sieci Espol
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 10, 2013, 17:47:56 »
Program hamachi prawdopdoobnie jest tym, czego szukasz tyle że w przypadku darmowej licencji ma chyba limit wysyłanych danych.