Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Sejm ... o związkach partnerskich  (Przeczytany 23080 razy)

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Sejm ... o związkach partnerskich
« dnia: Stycznia 29, 2013, 14:47:48 »
Polskie media prowokują do refleksji. Dobrze czy źle się stało, że parlamentarzyści nie podjęli dyskusji? Uregulowania prawne nie są potrzebne?

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13302519,_Daliscie_ciala__Tyle___Poslowie_PO_dostali_tysiace.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13293316,Dziesiec_cytatow_o_homoseksualizmie__ktore_podzielily.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13296293,Nie_bedzie_zwiazkow_partnerskich__Tak_zdecydowali.html

Według mnie to chowanie głowy w piasek - krzywdzi pary hetero i dzieci z tych związków.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline gilgis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Sejm ... o związkach partnerskich
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 29, 2013, 17:36:47 »
Żenadą jest, że najwięcej miała do gadania o związkach i rodzinie stara , bezdzietna pannna. Pawłowicz. ohyda

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Sejm ... o związkach partnerskich
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 29, 2013, 18:01:13 »
Cytat: "gilgis"
że najwięcej miała do gadania o związkach i rodzinie stara , bezdzietna pannna.

Czarne chmury już się zbierają. Jest nadzieja, że już nigdy, ta pani, takich słów, przy takim audytoruim nie użyje  :(

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Sejm ... o związkach partnerskich
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 29, 2013, 18:37:14 »
Są ważniejsze sprawy na głowie. Takie "problemy" mogą poczekać. Dla mnie zakrawa to na kpinę, że w dobie takiej bryndzy i dołu ekonomicznego, nasi parlamentarzyści mają czas, na takie "pierdoły" :crazy:  Nikt nikomu nie broni prawa do życia, ale muszą być jakieś priorytety.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Sejm ... o związkach partnerskich
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 29, 2013, 19:04:57 »
Dokładnie, kolejny temat zastępczy, ale Polacy uwielbiają skakać sobie do gardeł. Więc nierobom z Wiejskiej tylko w to graj.

Offline gilgis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Sejm ... o związkach partnerskich
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 29, 2013, 21:04:30 »
Cytat: "Dr.Kafar"
W końcu rząd pomyślał i homosiów olał. Prawidłowo!
a ludzie olali wszystkich palantów prawicowych i Korwin nie ma reprezentaji w sejmie  :jupi:  takich jak Ty nie ma w sejmie , ludzie wybrali Biedronia i Grodzką, jestescie na szczęście wymierającym gatunkiem homofobów

[ciach!]

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Sejm ... o związkach partnerskich
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 29, 2013, 21:27:44 »
Cytat: "gilgis"
palantów prawicowych
Powiedział wyborca....  :crazy:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline gilgis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Sejm ... o związkach partnerskich
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 29, 2013, 21:29:34 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Powiedział wyborca....  
grunt to argumentacja

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Sejm ... o związkach partnerskich
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 29, 2013, 21:34:48 »
Dokładnie... Radziłbym posługiwać się argumentami, nie epitetami, bo to nie wystawia Tobie jako początkującemu forumowiczowi najlepszej opinii i takimi epitetami nie zachęcisz nikogo do poważnej rozmowy... Dla mnie osobiście ważniejsze są sprawy wieku emerytalnego, normalnej służby zdrowia, niż to, że Waldemar może dziedziczyć po Wiesławie... Najpierw trzeba uporać się z PRAWDZIWYMI problemami, potem można przejść do mniej istotnych, nikogo nie urażając spraw...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline gilgis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Sejm ... o związkach partnerskich
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 29, 2013, 21:47:53 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Tobie jako początkującemu forumowiczowi
wyrwałeś dwa słowa z kontekstu. a tematy zastępcze zawsze i ten ton protekcjnalny jest nie namiejscu. Mając 900 postów o niczym bedę osobowością ja Ty?

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Sejm ... o związkach partnerskich
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 29, 2013, 21:51:19 »
Myślę, że wprowadzanie do sejmu tematów o in vitro i związkach partnerskich(w takich czasach, jak to określił TrzebieżCity) to realizowanie przez PO jakiegoś interesu z Palikotem. Nie wiem jakiego, nie sledzę dokladnie układanek na Wiejskiej. BYć może jest to też próba "wystawiania" PiS i pokazywania ich radykalizmu w tych sprawach i umacnianie straszaka.
Podzielam pogląd, że mamy teraz czas na sprawy ważniejsze dla codziennego życia, lecz nie chcę umniejszać wagi tych dwóch tematów. To sa przeciez też ważne sprawy dla wielu ludzi w Polsce.

Offline gilgis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Sejm ... o związkach partnerskich
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 29, 2013, 21:56:13 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Coś czuję, że długo miejsca tu nie zagrzejesz  
tak tu tylko można miec poglądy jasno określone i jedynie słuszne . Tolerancja to obce słowo dla ....

Offline gilgis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Sejm ... o związkach partnerskich
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 29, 2013, 22:02:16 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Kurcze, ja to jestem wyrozumiały  
i pięknie za to dziękuję  :* i doceniam to
oj widać nie jestes taki wspaniały jak o sobie piszesz :lol2: . Zastanawia mnie tylko motywacja, i poczucie władzy

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
Sejm ... o związkach partnerskich
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 29, 2013, 22:35:28 »
Chłopak i dziewczyna - prawdziwa rodzina :)

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Sejm ... o związkach partnerskich
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 29, 2013, 23:20:23 »
Dopóty kościół będzie miał więcej do powiedzenia niż uczciwi podatnicy, dopóty tematy związków partnerskich, in vitro itd. będą tylko zagrywką polityczną, niestety.
Homoseksualizm na świecie istnieje tak długo, jak historia człowiek zamieniającego wodę w wino albo i dłużej, ale skąd mogą to wiedzieć ludzie ograniczający się do jednej historycznej książki, napisanej przez kilku mężczyzn "świętych" podobno. Istnieją tacy? :devil:

Ktoś już kiedyś próbował selekcjonować ludzi na tych normalnych i tych, gorszego gatunku, min. Polska nie wspomina tego czasu pozytywnie.

Większość homoseksualistów nawet nie oczekuje zalegalizowania ślubów.
Dwoje kochających się ludzi, mieszkających ze sobą 20 lat, opiekujących się sobą nawzajem nie ma prawa nawet dowiedzieć się o stan zdrowia partnera, kiedy ten trafi do szpitala. Nie wspominając o prawie do mieszkania, w razie śmierci jednego z nich. Chcą uregulowania tych spraw.

A myślałam, że Bóg karze miłować bliźniego swego. Morderca ma prawo do legalnego małżeństwa, więc gdzie tu sprawiedliwość? Homoseksualizm, to nie choroba psychiczna.
Być może i wam, ludziom, którzy najchętniej wrzuciliby wszystkich homoseksualistów do komory gazowej może urodzić się syn gej.