Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Aktualne potrzeby w TOZ POLICE  (Przeczytany 12807 razy)

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Aktualne potrzeby w TOZ POLICE
« dnia: Stycznia 29, 2013, 14:08:07 »
Kolejny apel do was kochani!!!!!!Znów mamy braki w materiałach na podkłady,posłanka i inne dla naszych zwierzaków.Jeżeli ktoś ma w domu stare prześcieradła ,pościele,ręczniki,koce czy inne materiały to prosimy o podarowanie nam.Dla nas to ogromna pomoc,a dla naszych zwierzaków komfort czystości i wygody :)
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline gilgis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Aktualne potrzeby w TOZ POLICE
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 29, 2013, 17:42:17 »
Przyłączam się , moja córcia przyiosła im ww. rzeczy , ale i tak brakuje

Offline Driv3r

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Aktualne potrzeby w TOZ POLICE
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 29, 2013, 21:11:05 »
troche tego bym znalazł a gdzie dostarczyc?

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Aktualne potrzeby w TOZ POLICE
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 29, 2013, 21:52:55 »
Cytat: "Driv3r"
troche tego bym znalazł a gdzie dostarczyc?

własnie, kilka razy obeszłam ryneczek i waszej siedziby nie znalazłam.... dobrze się ukrywacie...

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Aktualne potrzeby w TOZ POLICE
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 30, 2013, 08:26:00 »
tatankas póki co mam 2 komplety poszewek na kołdrę  wraz z poszewkami na poduszki rozmiar 120X200, czy takie coś wam się przyda? a szczotka do czesania kota, używana?

Offline pola

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Aktualne potrzeby w TOZ POLICE
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 30, 2013, 09:12:32 »
Cytat: "jasia"
Cytat: "Driv3r"
troche tego bym znalazł a gdzie dostarczyc?

własnie, kilka razy obeszłam ryneczek i waszej siedziby nie znalazłam.... dobrze się ukrywacie...


Siedziba TOZ jest w hotelu blaszanym obok salonu fryzjerskiego Look. Dziewczyny przyjmują we wtorek od 17:30.
Ja też poszukam w domu. Na pewno coś się znajdzie.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Aktualne potrzeby w TOZ POLICE
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 30, 2013, 16:02:55 »
Cytat: "jasia"
własnie, kilka razy obeszłam ryneczek i waszej siedziby nie znalazłam.... dobrze się ukrywacie..


Tak jak napisała pola,jest salon fryzjerski Look,potem magazyn sklepu "Dzieciak" po lewej,a za magazynem nasza siedziba.Fryzjerki nas znają,więc w razie W można ich dopytać.

Cytat: "stokrotka84"
tatankas póki co mam 2 komplety poszewek na kołdrę wraz z poszewkami na poduszki rozmiar 120X200, czy takie coś wam się przyda? a szczotka do czesania kota, używana?


Na pewno się przydadzą .Dziękuję.

Cytat: "pola"
Siedziba TOZ jest w hotelu blaszanym obok salonu fryzjerskiego Look. Dziewczyny przyjmują we wtorek od 17:30.
Ja też poszukam w domu. Na pewno coś się znajdzie.


Wczoraj był dyżur,ale nie ma problemu,można zadzwonić do Izy i ona powie,czy są,a jak nie ma to kiedy będą,a są tam codziennie.Nr tel:888-816-843.Dziękujemy.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline pola

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Aktualne potrzeby w TOZ POLICE
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 30, 2013, 16:41:26 »
Panią Izę znam osobiście ;) Pomagała mi z dzikimi kotkami.
Ja już telefonicznie obiecałam pomoc, ale z tego co wiem potrzebne są Wam jeszcze jedzenie dla piesków i kotków. Uzbieram paczuszkę wraz z kocami i jedzeniem to umówię się na dostarczenie.
Może ktoś zechce jeszcze wspomóc jedzeniem TOZ, więc tatankas mogłabyś napisać czego potrzebujecie? Ja wiem  o ryżu, makaronie i karmie w puszkach.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Aktualne potrzeby w TOZ POLICE
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 30, 2013, 23:35:12 »
Cytat: "pola"
Panią Izę znam osobiście ;) Pomagała mi z dzikimi kotkami.
Ja już telefonicznie obiecałam pomoc, ale z tego co wiem potrzebne są Wam jeszcze jedzenie dla piesków i kotków. Uzbieram paczuszkę wraz z kocami i jedzeniem to umówię się na dostarczenie.
Może ktoś zechce jeszcze wspomóc jedzeniem TOZ, więc tatankas mogłabyś napisać czego potrzebujecie? Ja wiem o ryżu, makaronie i karmie w puszkach.


Jedzenie stale jest potrzebne,najbardziej karmy z wyższej półki dla psów i kotów a to z tego względu,że mamy przeważnie zwierzaki po wypadkach(wtedy karma dla rekonwalescentów),wychudzone,które trzeba dobrze odżywić po operacjach.Dziewczyny codziennie też gotują psiakom kurczaka z ryżem i marchewką-najlepiej przyswajalne jedzonko a do tego lekkie.Nasza Nana,sunia wyciągnięta ze śmietnika,która prawdopodobnie spędziła w nim około tygodnia,o ile nie więcej ,je samego kurczaczka.Tak więc wszystko,co potrzebne to:makarony,kasze gryczane,ryż,marchewka i kurczak .Z karm to najchętniej przyjmujemy mokrą dla kotów(w szczególności dla maluszków,czyli juniorki)bo kociaki z mamkami do nas trafiają też bardzo często.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Aktualne potrzeby w TOZ POLICE
« Odpowiedź #9 dnia: Października 08, 2013, 16:17:03 »
ZNÓW ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ O JAKIEKOLWIEK MATERIAŁY NA PODKŁADY DO KLATEK DLA NASZYCH PODOPIECZNYCH,NADA SIĘ WSZYSTKO:STARE BLUZY,SWETRY,KOSZULKI,A NAJLEPIEJ JAKIEŚ POŚCIELE,RĘCZNIKI,PRZEŚCIERADŁA,KOCE.WSZYSTKO NA CZYM ZWIERZAKI MOGĄ POŁOŻYĆ SWOJE DUPENCJE!!!!!

Dyżur jest dziś,więc zapraszamy osoby chętne do oddania rzeczy,a także w każdy wtorek w godzinach od 17.00-20.00 lub w inne dni i godziny,ale tylko po wcześniejszym dogadaniu się pod numerem telefonu 888-816-843.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Aktualne potrzeby w TOZ POLICE
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 18, 2013, 11:59:40 »
Potrzebne nam drzwi wewnętrzne jak najszybciej,czyli na wczoraj!!!Może ktoś wymienia w domu i może nam stare oddać?
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Aktualne potrzeby w TOZ POLICE
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 26, 2013, 09:39:08 »
Prośba do tych,co mają FB:

Nasza wolontariuszka bierze udział w konkursie foto psiaka,gdzie do wygrania karma,którą chce przekazać na nasze towarzystwo,w więc prosimy o kliknięcie w zdjęcie i w lubię to! obok zdjęcia :

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1422304077987039&set=a.1421541491396631.1073741834.1413384208879026&type=1&theater

Do wygrania karma za 280zł,więc jest o co walczyć,a dodatkowo firma napisała wolontariuszce,że jak jej zdjęcie wygra to będzie też gratis od firmy za szczytny cel  :rotfl:


I druga prośba do tych,co FB mają i nie mają:

Cytuj (zaznaczone)
Są takie dni, kiedy myślimy, że wszystko co robimy nie ma sensu. Ostatnio takich dni jest zbyt wiele. Adopcje kotów są w tej chwili wstrzymane, nie jesteśmy w stanie także przyjmować nowych. Nie wiemy jak długo to potrwa. Borykamy się z panleukopenią, śmiertelnym kocim wirusem, który już zebrał żniwo. Każdego dnia walczymy o jakieś życie, nie mamy już zwyczajnie siły i łez, żeby opłakiwać kolejną śmierć. Jeśli zrobimy krok w przód, za chwilę musimy się cofnąć o trzy. Nie mamy domów tymczasowych, które mogłyby uratować kocie życie, nie mamy wolontariuszy. Do adopcji jest w tej chwili tylko jedna kotka- biało-ruda półroczna Rumba, której udało się "uciec" przed tragedią z powodu nieudanej adopcji. Czeka na swój docelowy dom u osoby, która ją adoptowała, ale nie może jej zatrzymać. I Rumba to wie, jest nieszczęśliwa.
W ciągu ostatniego czasu odeszły od nas: Morris, Iga, Marcysia, Cecylka, Bezimienny Staruszek (tan akurat postanowił się zagłodzić), Maja, której nikt nie chciał, bo nie była "pełnowartościowa" (i to nie są nasze słowa). Walczymy o życie Mamusi, Kredki, Filipa. Zamówiłyśmy w Niemczech surowicę, która może uratować chorym kotom życie, miała być na dzisiaj, a będzie dopiero na poniedziałek. Nie wiemy, czy zdążymy. Nie wiemy też, jak za nią zapłacimy. Zamówiłyśmy 10 fiolek, żeby mieć w razie czego. Tutaj nikt nie ma tej surowicy. Za granicą kosztuje 22 euro za jedną dawkę. Każdy chory kot powinien przyjąć choć jedną.
W tym tygodniu bardzo poważny zabieg usunięcia martwych zmumifikowanych płodów przeszła Tosia. Zabieg był długi, bardzo skomplikowany, Tosia musi znaleźć dom. Tylko czy ktoś pokocha "starego" kota, bo "aż" 3-letniego?
Dino- 10-miesięczny szczeniak, odebrany z upadlających warunków, ma parwowirozę. Na razie walczy, nie pozwalamy mu przestać. Cieszymy się, kiedy protestuje przy kolejnej kroplówce, bo to daje nam nadzieję.
Jutro zaczynamy remont nowej siedziby, gdzie będziemy mogły przenieść naszych ozdrowieńców. Czeka nas dużo pracy, musimy z 1 dużego pomieszczenia zrobić 3- na izolatkę, kociarnię i biuro-psiarnię. Finansowo leżymy, ale musimy to zrobić, bo nowa siedziba to szansa dla każdego kolejnego zwierzęcia. Potrzebujemy też lampy bakteriobójczej, żeby nie dopuścić do kolejnych przypadków parwo i pankeukopenii. Taka, która będzie odpowiednia na nasz metraż, kosztuje 500 zł. Zamówiłyśmy także folie na okna, żeby koty miały odrobinę prywatności, żeby nikt ich nie nękał, kiedy nas nie będzie.
Każdy dzień jest wypełniony podawaniem kroplówek, leków, wydzwanianiem za surowicą, papierologią. Staramy się cieszyć, że dostałyśmy lepszą siedzibę, ale czeka nas dużo pracy, aby zwierzęta miały taki komfort, o jakim marzymy. Drapaki z prawdziwego zdarzenia, wygodne legowiska, swoje kocyki. Nie stać nas. I nie wiemy, czy będzie nas stać, bo wydatków jest zbyt wiele.
Jeśli ktoś mógłby nam pomóc, byłybyśmy wdzięczne. Może ma ktoś na zbyciu meble, które są w dobrym stanie, kanapę? Coś co pozwoli nam stworzyć zwierzętom miejsce, w którym będzie przytulnie, jak w domu? Musimy od nowa tworzyć TOZ, to, co uzbierałyśmy do tej pory, musimy wyrzucić, bo jest skażone.


A więc potrzebne nam ,a niepotrzebne wam zbieramy: koce,ręczniki,pościele,poszewki,prześcieradła-prosimy bardzo pisać do mnie,mogę odebrać na terenie Polic do południa,lub po południu dostarczać we wtorek od 17-20 w naszej siedzibie(jeszcze w starej) na bonkowej 9
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Aktualne potrzeby w TOZ POLICE
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 09, 2013, 16:32:34 »
Moze ktos poda dokladny adres siedziby  TOZ -PILNE.
PO,tylko dla idiotów.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Aktualne potrzeby w TOZ POLICE
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 09, 2013, 19:18:04 »
pw poszło
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline jak54

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Aktualne potrzeby w TOZ POLICE
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 12, 2013, 02:46:23 »
Cytat: "tatankas"
Prośba do tych,co mają FB:

Nasza wolontariuszka bierze udział w konkursie foto psiaka,gdzie do wygrania karma,którą chce przekazać na nasze towarzystwo,w więc prosimy o kliknięcie w zdjęcie i w lubię to! obok zdjęcia :

https://www.facebook.com/...&type=1&theater

Do wygrania karma za 280zł,więc jest o co walczyć,a dodatkowo firma napisała wolontariuszce,że jak jej zdjęcie wygra to będzie też gratis od firmy za szczytny cel :rotfl:
                                                                                                                                                                                                                                                        Głos oddany ;)
W życiu piękne są tylko chwile...tak...tak... DŻEM
Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść, zejść na psy o yes... * Ryszard Riedel *