Inne tematy > Moje hobby

Elektryczny samochód

(1/2) > >>

lupka:
Witam. Chciałbym zrobić taki projekt jak w temacie. Po pierwsze, co sądzicie o tym filmie;   Po drugie szukam chętnego elektromechanika lub elektronika ze Szczecina który chciałby wziąć udział w takim projekcie i oczywiście da radę :) Potrzebny jest również mechanik z umiejętnością spawania, chyba że pierwsza z osób wymienionych będzie posiadała taką umiejętność :) Ja niestety jako laik mogę dać wsparcie jako fizyczny z ogólną wiedzą techniczną. Oczywiście cały projekt finansuje :) Chętnych proszę o kontakt na pw.

m8z:
Do 3miasta nie daleko, a z tego co pamietam tam jest magik, ktory przerabia auta na calkowicie elektryczne. Pisze, z tel to nie rzuce linkiem, ale raczej nie trudno go wygooglowac.

m8z:
http://www.samochodyelektryczne.pl/

lupka:
Znam te stronki. Właśnie coś w tym stylu chce zrobić, dlatego szukam chętnych bo sam się nie znam. A chcę zrobić własny projekt dla siebie z innym spojrzeniem na temat niż pan Zbyszek.

lupka:
Spawacza, ślusarza już mam. Potrzebny jeszcze elektronik, elektromechanik. Może ktoś by chciał to zrobić jako pracę dyplomową, czy coś w tym rodzaju.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej