Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Psie kupy  (Przeczytany 23339 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Psie kupy
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 29, 2012, 07:16:22 »
Cytat: "s.skrzypczak"
Cytuj (zaznaczone)
Ile można tłumaczyć? Nie ma zakazu wyrzucania woreczków z psimi odchodami do zwykłych śmietników. Nie są potrzebne żadne specjalne pojemniki.


Skoro nie ma takiego zakazu, to dlaczego znajoma dostała 200 Pln mandatu od SM za wyrzucenie kupy do kosza na śmieci? Rzekomo za zanieczyszczenie  śmieci. Jeżeli masz gdzieś taki zapis to proszę naprowadź mnie na niego, będę miał w razie czego broń do walki ze SM.

Że jak? Mam naprowadzić na przepis, którego nie ma? :)
Nie wiem, za co dostała mandat znajoma, nie chcę spekulować. Powinna mieć na nim napisane.
To nie jest tak, że wrzucenie psiej kupy do zwykłego śmietnika musi być dozwolone. Musiałoby być zabronione, żeby nie było wolno. I to jest broń do walki z SM, gdyby próbowała kogoś za to ukarać: pytanie o podstawę prawną. Dokładnie, ustawa, nr artykułu, punktu, podpunktu. To oni muszą ją wskazać. Ale wątpię, by była potrzebna.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline bamse58

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
[Police] Psie kupy
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 30, 2012, 18:03:35 »
Psie kupy nie do załatwienia a co dopiero przeprawa przez Odrę.

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
[Police] Psie kupy
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 01, 2012, 15:01:19 »
Cytat: "kika"
kosze koszami, ale coś się musi poprzestawiać w ludzkich głowach a z tym jak wiadomo jest kiepsko, każdy ma to głęboko w d....omija swój problem. Świadczy o tym, że jesteśmy brudasami tam gdzie staniemy tak się zes......ramy. I taka jest prawda,aż nerwy mnie ponoszą jak widzę pańcie ze swoimi srającymi kundlami na chodnikach, lub gdzie popadnie i nikomu w głowie sprzątanie po nich bo nikt w sobie tego nie zmieni.Kropka



Co racja to racja. Żaden podatek czy żadna opłata za posiadanie psa tego nie zmieni. Myślę, że na dobry początek powinny się za to zabrać odpowiednie służby. Niech np. straż miejska nie śpi tylko niech urządzi sobie spacerki a tak od 6 rano pod leningradzkimi balkonikami to zbierze niezłe żniwo. Raz kara, może drugi raz i się właściciele zastanowią. Jeśli nie ma na to podstaw to niech się tym radni zajmą. Jak to mówią dla chcącego nic trudnego.
W każdym razie co by nie było jest problem, wcale nie mały i trzeba by ktoś zajął się nim na poważnie.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Psie kupy
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 01, 2012, 23:07:45 »
Pytanie, czemu straż miejska się tym nie zajmuje?
bo ktoś odpowie, że nie ma pojemników na odpady?
w tym roku nikt nie dał na to pieniędzy...
.......i mamy kupę.

Offline lesman

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
[Police] Psie kupy
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 15, 2012, 17:45:32 »
nic tak ludzi nie dyscyplinuje jak kara pieniężna  sam wiem to po sobie duże mandaty za wszelkie wykroczenia i będzie porządek  zobaczycie jak będą zbierać kupy po pieskach jedyne zastrzeżenia mam do straży miejskiej powinni chodzić na piechotę i reagować a nie odwozić (rodzinę ,znajomych) do jasiennicy i tp

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Psie kupy
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 15, 2012, 18:00:42 »
lesman, poczytaj o interpunkcji w języku polskim.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police] Psie kupy
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 30, 2013, 23:08:57 »
<*)))))>{