Inne tematy > Strefa kobiet

Ginekolog

(1/9) > >>

ona1989:
Kobietki powiedzcie mi ,do jakiego ginekologa moge sie wybrac.Wczesniej uczeszczalam do DR.Banach ale nigdy nie znalam gorszej ginekolog bardzo niemila.

bydy:
Witam.

Może nie jestem kobietką, ale przerabiałem z żoną kilku ginekologów  w czasie ciąży... Z czystym sumieniem możemy polecić dr Przemysława Ciepielę ;) Przyjmuje na Mierzynie w przychodni na kasę chorych i Wojska Polskiego 103 w Szczecinie prywatnie. Pracuje też w polickim szpitalu ;)

Pozdrawiam

iwonawa:
Ja jezdzilam do szna do dr.Banach - teraz Sznura i w sumie nie mam nic do zarzucenia kobiecie. usg, cytologia, badanie piersi zawsze - ogolnie spoko. przyjmuje na zakladach rowniez.

rbk:
Najlepsze jest to, że ten temat był i nagle go nie ma (?) :]

pazurkowa90:
dr. Tarnowski w Przychodni na Siedleckiej :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej