Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Remont ul.Bankowej .  (Przeczytany 24206 razy)

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Remont ul.Bankowej .
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 09, 2015, 21:00:13 »
Te tabliczki z nazwami ulic wyraźnie wykonawcy nie poszły.
I coś czuję, że to będzie powód do ostrej kłótni, bo nie mam zamiaru odpuścić i będę dążył do tego, by tabliczki były takie same, jak wszystkie pozostałe w mieście. Wykonawca zdewastował moją ulicę przy skrzyżowaniu z Bankową.
Nadal nie do końca rozwiązana jest sprawa malowania znaków poziomych na jezdni. Choć udało się nieco ograniczyć szaleństwo podwójnych ciągłych, to nadal nie jest rozwiązana sprawa podwójnej ciągłej przy kiosku Zamenhofa i przy barze Extra.

Nadal czekam na ewentualne wskazania gdzie coś zrobiono nie tak. Jeśli ktoś ma sugestie, to proszę o info.

dapol, nie miałem świadomości, że są takie regulacje przy wyjeździe ze strefy zamieszkania, to może rodzić więcej problemów, bo są trzy wyjazdy z tej strefy, nawiasem mówiąc(musze to sprawdzić jutro) ciekaw jestem, czy przy wyjeździe od strony biblioteki nie ma nakazu skrętu w prawo? Bo na wysokości tego skrętu jest już chyba trzeci pas ruchu.
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2015, 21:02:59 wysłana przez grzegorz.ufniarz »

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Remont ul.Bankowej .
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 10, 2015, 13:59:57 »
Nadal czekam na ewentualne wskazania gdzie coś zrobiono nie tak. Jeśli ktoś ma sugestie, to proszę o info.
Chodniki niemal na całej długości zaczynają się zapadać i generalnie powiedzieć, że są równe raczej nie można. Szczególnie dobrze to widać gdy jest mokro.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: Remont ul.Bankowej .
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 10, 2015, 14:50:44 »
Agdzie jest ściezka rowerowa?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Remont ul.Bankowej .
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 10, 2015, 16:21:32 »
Na chodniku ;)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

piotrzpl

  • Gość
Odp: Remont ul.Bankowej .
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 10, 2015, 16:52:55 »
a chodnik na ścieżce rowerowej   ;D ;D ;D ;D na bankowej mamy "scizkorowerowochodnik" no wiecie ktoś inteligentny to projektował, no i ktoś "inteligentny i kompetentny" to podpisał do realizacji  :-[ ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2015, 16:56:30 wysłana przez piotrzpl »

Offline TomaszTokarczyk

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Remont ul.Bankowej .
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 11, 2015, 13:33:07 »
Nie wiem dokładnie kiedy, ale na ul. Bankowej, przed skrzyżowaniem z ul. Grzybową pojawił się znak pierwszeństwa przejazdu. Nieco zdziwiony, pomyślałem, że zmieniła się organizacja ruchu, ale taki sam znak na tym skrzyżowaniu jest również wzdłuż ul. Grzybowej. Jak dla mnie jest tutaj konflikt i zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu. Nie uważacie?
Zapraszam na mój blog o sprawach Powiatu Police: www.tomasztokarczyk.wordpress.com

Offline Studarc

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Remont ul.Bankowej .
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 11, 2015, 17:13:10 »
Moim zdaniem ten remont to od początku do końca bubel wykonany przez niekompetentnego projektanta (czy on w ogóle był tutaj, czy tylko robił projekt tzw "zza biurka"?), oraz przyklepany do realizacji przez jeszcze bardziej niekompetentnego człowieka. Już widzę tych rowerzystów lawirujących pomiędzy pieszymi na chodniku, pomiędzy małymi dziećmi, kobietami z wózkami i niepełnosprawnymi. Gratuluję udanej inwestycji!


PS pominę fakt, że za taką fuszerę ktoś powinien troszeczkę odpocząć za kratkami od życia publicznego, ale w tej cywilizowanej części Unii Europejskiej nikt by nawet nie pozwolił na realizację takiego bubla.

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Remont ul.Bankowej .
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 16, 2015, 16:09:51 »
Nie miałam czasu zbytnio sie przyglądać ale ta ścieżka rowerowa jest jakby na przy Bankowej 2 , przy kiosku i im dalej idziesz to nagle ścieżki brak. No na bank nie ma jej przy Bankowej 6. Czyżby dlatego jej tam nie ma aby babcie mogły uprawiać swoje trawniczki? Wystarczyło zmniejszyć trawniki pod budynkami i miejsce by się znalazło. Nie rozumiem dlaczego odcinek owej niby ścieżki nie jest np. czerwony. Jakoś chyba powinna się ona rzucać w oko. Ogólnie kompletna bzdura i kupa nieporozumienia z tego wyszła.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt