Sprawy techniczne forum > Książka skarg i zażaleń

Pytanie odnośnie kasowania postów przez administrację

(1/3) > >>

Kilofownikownia:
Dlaczego po skasowaniu posta przychodzi tylko priv z informacją o skasowaniu ale nie ma informacji kto to zrobił? Nieco by to mogło ułatwić życie moim zdaniem. No i powód mógłby być jakoś lepiej wyodrębniony bo dla mnie jest to nieco nieczytelne. W sensie zlewa się z treścią postu usuniętego. Da się to jakoś zmienić? Czy marudzę i żądam niemożliwego? Pomogłoby to przy ewentualnych odwołaniach od decyzji (OŻW) moderatora bądź administratora :devil:

Kuba:
Wygląd wiadomości systemu o usunięciu wiadomości niestety zbyt łatwo zmienić się nie da - trza chyba się pobawić w edycję plików :/. Co do niewidoczności informacji, przez kogo dany post został usunięty, to też raczej nic się nie zmieni - wyklucza to przyjęta przez nas wewnętrzna organizacja moderowania forum, która oparta jest na przenoszeniu postów do widocznych dla administracji działów.

Kilofownikownia:
No trudno. Ale zapytać mogłem :D

kanioma:
Ustawienia są takie, ze co 15 post leci do kosza. Losowo. Mój jes 15., więc za chwile zniknie :D

Kilofownikownia:
Bez przesady :D Wiem przecież, że nie lecą losowo. Ale czasami to fajnie wiedzieć za co poleciał dany post.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej