Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: JKM u Lisa  (Przeczytany 14450 razy)

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
JKM u Lisa
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 03, 2013, 16:18:57 »
Cytat: "DEtonator"
Wrzucam tak do poczytania: http://politykier.pl/kat,...l?ticaid=510de7

Wnioski wyciągnijcie sami.


Masz może link do samego źródła? Porównamy może wypowiedź oryginalną z tym nędznym artykułem :)
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
JKM u Lisa
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 03, 2013, 17:45:03 »
Cytat: "zenon"
Masz może link do samego źródła? Porównamy może wypowiedź oryginalną z tym nędznym artykułem :)


Źródło, to tygodnik "Do Rzeczy", o tych wypowiedziach można było przeczytać jeszcze na innych stronach: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/korwin-mikke-mordowanie-milionow-ludzi-nie-bylo-ce,1,5553132,wiadomosc.html

A tutaj nieco starszy wpis na temat Hitlera z bloga samego JKM: http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/jeszcze_o_adolfie_hitlerze/781

Ogólnie jest kilka kwestii, w których JKM ma rację, jednak jego całościowy sposób myślenia zbyt często i zbyt mocno brnie na skróty, momentami sprawia wrażenie szaleńczego.

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
JKM u Lisa
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 05, 2013, 02:38:02 »
Zdaje się, że w tym programie padła odpowiedź na pytanie po co w ogóle poruszać temat hitlera.

http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/tak_czy_nie__janusz_korwinmikke_vs_marcin_celinski_03072013_/1362

... no i można dokładnie przyjrzeć się jak wolne media mamy w kraju.
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: JKM u Lisa
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 07, 2014, 17:46:16 »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: JKM u Lisa
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 07, 2014, 18:04:37 »
jeden pajac i 50 klaskaczy. żałosne. niby gdzie ta logika z jego strony?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: JKM u Lisa
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 07, 2014, 18:11:32 »
jeden pajac i 50 klaskaczy. żałosne. niby gdzie ta logika z jego strony?

Czemu pajac oglądałeś w ogóle ?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: JKM u Lisa
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 07, 2014, 18:17:58 »
szczerze - to do połowy. nie wytrzymałem dłużej. osobiście nie jestem zwolennikiem rodzin jednopłciowych, ale jak można nie rozumieć, że dzieci się rodzą w takich związkach. sporo swojego życia spędziłem za granicą i z całą stanowczością stwierdzam, że ciemnogród zaczyna się w polsce i ciągnie dalej na wschód. odpowiedz sam sobie na pytanie - skoro on - wszechwiedzący jkm jest taki super to dlaczego ma tak niskie poparcie? odpowiedź jest jedna - na jego popierdułki łapią się tylko nie liczni frajerzy.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: JKM u Lisa
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 07, 2014, 18:39:18 »
szczerze - to do połowy. nie wytrzymałem dłużej. osobiście nie jestem zwolennikiem rodzin jednopłciowych, ale jak można nie rozumieć, że dzieci się rodzą w takich związkach. sporo swojego życia spędziłem za granicą i z całą stanowczością stwierdzam, że ciemnogród zaczyna się w polsce i ciągnie dalej na wschód. odpowiedz sam sobie na pytanie - skoro on - wszechwiedzący jkm jest taki super to dlaczego ma tak niskie poparcie? odpowiedź jest jedna - na jego popierdułki łapią się tylko nie liczni frajerzy.

To jak pedał pedałowi wsadzi, to po 9 miesiącach pojawi się dziecko? Jaki ciemnogród, że pedały nie mogą brać ślubów lub adoptować dzieci, to ciemnogród.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: JKM u Lisa
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 07, 2014, 19:20:07 »
pedałowi, homosiowi - z czym do ludzi. a czy twoja mózgownica nie jest w stanie pojąć tego że homoseksualiści to nie tylko faceci. to również kobiety. i uwaga- teraz będzie wysiłek intelektualny
punkt 1. dwie homoseksualne kobiety, które żyją ze sobą w związku (polska) lub w małżeństwie (coraz większa część europy)
punkt 2. jedna z nich idzie chociażby do banku spermy i dokonuje zapłodnienia.
punkt 3. (pod warunkiem, że ogarnąłeś poprzednie dwa) te oto homoseksualistki, które na codzień żyją  mają dziecko.
I teraz będzie trudne - odpowiedz sam sobie które dziecko jest w lepszej sytuacji - to które ma jednopłciowych rodziców, przez których jest kochane, czy to które ma mamusie i tatusia, który dzień w dzień chleje i je katuje.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: JKM u Lisa
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 07, 2014, 19:53:31 »
osobiście nie jestem zwolennikiem rodzin jednopłciowych

I teraz będzie trudne - odpowiedz sam sobie które dziecko jest w lepszej sytuacji - to które ma jednopłciowych rodziców, przez których jest kochane, czy to które ma mamusie i tatusia, który dzień w dzień chleje i je katuje.

sam sobie zaprzeczasz

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: JKM u Lisa
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 07, 2014, 20:08:26 »
nie chce mi się z tobą dyskutować. ja nie widzę tu żadnego zaprzeczenia. nie chcę cię obrażać, ale całe szczęście że ludzi którzy mają podobny tok rozumowania do twojego jest tak niewielu aby jkm miał prawo zaistnieć w szerszym słowa tego znaczeniu. czy ty byłeś kiedyś gdziekolwiek dalej niż polska? chłopie, ja wcale nie mówię, że związki homoseksualne są lepsze niż hetero. ale nie rozumiesz, że takie związki są? dlaczego zabraniasz tym ludziom prawa do bycia sobą? nie chce mi się więcej pisać. pomyśl i odpowiedz sobie sam - skoro on - jkm - jest taki mądry to dlaczego nikt za tą jego mądrością nie idzie? odpowiedź jest tylko jedna - jest pajacem, który może liczyć tylko i wyłącznie na poparcie ze strony gimbazy, która jak dorośnie sama sobie się dziwi jak mogła być taka głupia. temat z mojej strony uważam za zamknięty. chcesz - to idź z nim ramię w ramię - nic mi do tego. tak samo jak nic do tego tobie co ludzie wyprawiają w swoich łóżkach.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: JKM u Lisa
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 17, 2014, 01:39:12 »
skoro on - jkm - jest taki mądry to dlaczego nikt za tą jego mądrością nie idzie?
Proste. Janusz Korwin-Mikke jest przedstawiany w negatywnym świetle w mediach mainstreamowych (TVP, TVN, Polsat, itp). Już pomijam fakt, że bardzo rzadko był pokazywany. Na szczeście to sie zmienia od niedawna.
A czy nikt nie idzie za nim? Aktualnie jest to 4 siła polityczna. A nawet są sondaże gdzie wyprzedza SLD i jest 3 SIŁĄ POLITYCZNĄ!
Wielu ludzi tak na prawdę nie interesuje się polityką i głosują na tych, którzy są w głównym nurcie, bo mają poczucie że mają wpływ na politykę. Sam mam wielu znajomych którzy mówią "Zagłosowałbym na JKM, ale i tak się nie dostanie, więc zagłosuję na PiS/PO/SLD". Teraz ludzie są już tak wkur...ni, że prawdopodobnie JKM dostanie sie do Europarlamentu.
W końcu będzie można kogoś konkretnego zobaczyć w TV.