Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Poszukuje osoby która polakieruje el. samochodowe taniej.  (Przeczytany 6631 razy)

Zielona Cebulka

  • Gość
Poszukuje osoby która polakieruje el. samochodowe taniej.
« dnia: Sierpnia 24, 2012, 20:10:13 »
Jak w temacie,potrzebuje polakierować zderzak przód i tył jednak 800zł u lakierników to lekkie przegięcie. Moze jest tu osoba która fachowo i taniej jest w stanie polakierować te elementy.Jeden zderzak jest juz w podkładzie wystarczy tylko psiknąć,drugi zaś podkład+kolor. Prosze o info jesli jest tu taka osoba badz która kogoś takiego zna. Dziekuje.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Poszukuje osoby która polakieruje el. samochodowe taniej.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 24, 2012, 22:59:32 »
800zł za dwa elementy to przegięcie? Dla czego ktoś miałby to robić za (pół)darmo? Lata nauki, zdobywania doświadczenia - to kosztuje. Oczywiście, da się to polakierować taniej (nawet ja mógłbym to zrobić, kompresor mam, pistolet pewnie też znajdę, ale czy fachowo?  :devil:
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Poszukuje osoby która polakieruje el. samochodowe taniej.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 25, 2012, 08:42:06 »
Poza tym materiały są drogie, 400 zł za element to standardowa cena. Zawsze można kupić lakier w sprayu i samemu prysnąć. ;)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Poszukuje osoby która polakieruje el. samochodowe taniej.
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 25, 2012, 08:48:49 »
Można też jeździć z obdrapanymi zderzakami. Wszak za jakiś czas znowu będą zniszczone :D Chociaż ja płaciłem 300 zł za zrobienie błotnika. Bo rdza go niecnie zaatakowała.

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Poszukuje osoby która polakieruje el. samochodowe taniej.
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 25, 2012, 09:04:33 »
Ja mam całe auto do lakierowania, może ktoś polakieruje za symboliczną zł  :rotfl:

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Poszukuje osoby która polakieruje el. samochodowe taniej.
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 25, 2012, 09:27:41 »
Taniej tzn. za ile?  Czy np.400 zł to dobra cena dla Ciebie? Czy masz już materiały?
Na razie nie ma podpisu......

Zielona Cebulka

  • Gość
Poszukuje osoby która polakieruje el. samochodowe taniej.
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 25, 2012, 09:41:56 »
Cytat: "kubapolice"
800zł za dwa elementy to przegięcie? Dla czego ktoś miałby to robić za (pół)darmo? Lata nauki, zdobywania doświadczenia - to kosztuje. Oczywiście, da się to polakierować taniej (nawet ja mógłbym to zrobić, kompresor mam, pistolet pewnie też znajdę, ale czy fachowo?  :devil:


Według Ciebie 800zł za dwa to mało?? Większość lakierników sama przyznaje ze ta cena jest narzucona od tak sobie.Czemu za (pół)darmo?? Otóż znam dobrego kafelkarza który pracuje za (....) ale ze facet jest ambitny to jeszcze sobie dorabia za własnie (pół)darmo i jest z tego zadowolony bo liczy sie każdy(lewy grosz). Więc i sa tez tacy lakiernicy i  ku mojemu zdumieniu jest wiad. na PW .Biorę za element 200zł,jest podany numer i informacja iż pracuje w lakierni (...).Widać ze opłaciło się czekanie i informacja na forum .A wy lakierujcie sobie za 400zł element:) A co do materiałów to w moim przypadku był to pikuś bo juz je posiadam i śmiem stwierdzić ze kosztowały bardzo mało. Pozdr.

Stokrotka nie lakieruj go bo i tak znów doprowadzisz auto do takiego samego  stanu w jakim jest:)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Poszukuje osoby która polakieruje el. samochodowe taniej.
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 25, 2012, 09:45:09 »
Cytat: "Zielona Cebulka"
Biorę za element 200zł,jest podany numer i informacja iż pracuje w lakierni


I robi to na lewo bez gwarancji, nie odprowadzając podatku, wszystko jest dobrze do czasu, kiedy pojawia się reklamacja, wtedy zaczynają się schody. Nie mówiąc już o późniejszych roszczeniach na drodze prawnej.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Poszukuje osoby która polakieruje el. samochodowe taniej.
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 25, 2012, 09:50:43 »
MBtech, ale jest TANIO. Więc najważniejsze wymaganie spełnione :D

Zielona Cebulka

  • Gość
Poszukuje osoby która polakieruje el. samochodowe taniej.
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 25, 2012, 10:39:30 »
Cytat: "MBtech"
Cytat: "Zielona Cebulka"
Biorę za element 200zł,jest podany numer i informacja iż pracuje w lakierni


I robi to na lewo bez gwarancji, nie odprowadzając podatku, wszystko jest dobrze do czasu, kiedy pojawia się reklamacja, wtedy zaczynają się schody. Nie mówiąc już o późniejszych roszczeniach na drodze prawnej.


I w tym momencie jestem wręcz uszczęśliwiony ze nie mam w swoim kręgu takich .... jak ty.
Policjaaaa własnie widze ze sąsiad kupił jajka od sasiadki a ona nie prowadzi zadnej działalności .Dobry obywatel to dobry człowiek, ale konfitury w słoiki i w nurt rzeki wrzucić .

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Poszukuje osoby która polakieruje el. samochodowe taniej.
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 25, 2012, 10:44:45 »
Cytat: "Zielona Cebulka"
I w tym momencie jestem wręcz uszczęśliwiony ze nie mam w swoim kręgu takich .... jak ty.


A ja ubolewam, że dzięki takim cwaniakom wspierana jest szara strefa, a potem się dziwić, że państwo szuka pieniędzy. Grecy też tak kombinowali, a do czego doszli, to widać. Zresztą nie będziemy dyskutować o płaceniu podatków, bo temat dotyczy lakierowania.

Offline MSC

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Poszukuje osoby która polakieruje el. samochodowe taniej.
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 25, 2012, 11:57:34 »
Odradzam partacza z Przęsocina... po pół roku lakier się łuszczy itd... oczywiście mega tanio :rotfl:

pozdr
Dlaczego żywi się martwią skoro martwi się nie żywią?

Offline iwonawa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Poszukuje osoby która polakieruje el. samochodowe taniej.
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 25, 2012, 17:27:08 »
Cytat: "MSC"
Odradzam partacza z Przęsocina... po pół roku lakier się łuszczy itd... oczywiście mega tanio :rotfl:

pozdr


którego? z jakiej ulicy? bo też mi polecali ostatnio, a warto się zorientować

Offline MSC

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Poszukuje osoby która polakieruje el. samochodowe taniej.
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 26, 2012, 11:06:41 »
Cytat: "iwonawa"
Cytat: "MSC"
Odradzam partacza z Przęsocina... po pół roku lakier się łuszczy itd... oczywiście mega tanio :rotfl:

pozdr


którego? z jakiej ulicy? bo też mi polecali ostatnio, a warto się zorientować


Nie znam nazw ulic w Przęsocinie... lakiernik to dość młody chłopak ok 30lat i na imię ma Adam... jak ktoś nie chce wtopić pieniędzy to zapraszam na pw.

pozdrawiam
Dlaczego żywi się martwią skoro martwi się nie żywią?

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Poszukuje osoby która polakieruje el. samochodowe taniej.
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 27, 2012, 22:13:01 »
Mam lepszy pomysł, temat się wyczerpał, więc jeśli Zielona Cebulka będzie się chciał za jakiś czas pochwalić, że lakier się złuszczył (bądź nie) to otworzę. Tymczasem zamykam.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.