Inne tematy > Tematy różne

Gdzie kupić okna?

(1/2) > >>

k3vin:
Witam. Przymierzam się do wymiany okien i chciałbym porównać oferty firm z naszej okolicy. Czy jest ktoś, kto może doradzić/odradzić firmy oraz podać dane kontaktowe? Słyszałem, że w Tanowie znajduje się producent okien lecz nie znalazłem żadnego kontaktu. Interesują mnie okna z PCV o współczynniku przepuszczalności termicznej (Uw) w okolicach 0,8 bądź lepszym.

jula:
Witaj, ja wymieniałam okna w zeszłym roku i najlepszy sposób to wzięcie wymiaru  okna (mniej więcej ) i pojechanie do kilku firm by zrobili orientacyjny kosztorys przykładowego okna, należy też wiedzieć co się chce , ja brałam 3 szybowe z dwustronną okleiną w kolorze orzech był to system IGLO 5 z firmy Drutex, w Policach w rynku , o systemie można też poczytać w internecie.  Byłam w 3 firmach i właśnie firma Widok z rynku zaoferowała mi najtaniej okna i w najwyższej jakości.

bydy:
Witam, ja na początku roku wymieniałem okna i kupowałem w Policach na ulicy Spółdzielczej u producenta. Dowiedziałem się o nich od znajomego. Ogólnie jestem zadowolony :)

Pozdrawiam

k3vin:
Dzięki za podpowiedzi :)

Amanda:
Też polecam okna z Drutexu na starym rynku w miare tanio i solidnie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej