Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE  (Przeczytany 60254 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 27, 2012, 20:44:58 »
Cytat: "aleksander"
będziemy musieli złożyć pozew do Sądu, facet jest za pewny siebie i bezkarny.


Tak, jak pisałem, z takimi trzeba krótko, jak widać władza odbiera już rozum i rozsądek nawet tym na najniższych szczeblach. Walczcie o swoje i tyle. Powodzenia!

aleksander

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 27, 2012, 20:56:18 »
droga "IWONAWA" czytaj ze zrozumieniem proszę, wyraźnie napisałem, że w chwili zakupu działki i budowy domu, tam nic nie było, puste pole, dlaczego więc piszesz "widziały gały co brały" i zapewniam Cię że jestem doskonale zapoznany ze wszystkimi dokumentami z planami, pozwoleniami itp i z całą stanowczością stwierdzam jeszcze raz iż sołtys łamie prawo działając bez zezwolenia

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 27, 2012, 23:53:23 »
Panie Aleksandrze, nie ma co się tłumaczyć anonimowym ludziom z forum, tylko działać. Oni nie pomogą, zdenerwują, a trzeba mieć siłę do walki z kimś, kto uprzykrza spokojne życie domowe. Myślę, że gdyby im postawić tartak pod oknem, nie siedzieli by cicho. PS. Patrz sprawa Biedronki na Wyszyńskiego... Pozdrawiam.

aleksander

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 28, 2012, 09:57:18 »
święte słowa drogi VITAO, zabieramy się do roboty!!!!!!!!!

ZAWZIĘTA777

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 28, 2012, 12:37:39 »
Jestem również sąsiadką która od rana do póżnych godzin wieczornych muszę moj wymarzony dom na który czekałam pół życia traktować jak TWIERDZĘ i zamykać w upalne dni drzwi i okna gdyż pył i hałas jest nie do zniesienia!!!! "SOŁTYSIK" z "odzysku" czuje się jak pan i władca we wsi!!! Tak naprawdę nie świeci żadnym przykładem to bazczelny typ a jego nielegalny pracownik pokazywał mojemu 7 letniemu dziecku swoje " genitalia" aby dziecko wystraszyć. Na moje nieszczęście to nie tylko tego typy "okropieństwa" są robione w naszym kierunku. Cała banda "prostaków" klnie na umów i dziecko robiąc lekcje musi uszy zatykac gdyż wie że nie mozna słuchac takich słow bo w porównaniu do "Sołtysika" pochodzi z pożądnej rodziny i wie jak się zachować!!! aleksander ma rację iż "widziały gały co brały" nie powunno być skierowane w NASZYM kierunku gdyż kilka miesięcy temu było to szczere pole .....czisza i spokuj. Z dnia na dzień powstał tu TARTAK PEŁNĄ PARĄ....i moze SOŁTYSIK się na forum przyzna jak o 1;00 w nocy ładował TIRY drewnem!!! I jak mojego męża wyzywali pracownicy bo poszedł grzecznie POPROSIĆ aby przestał hałasować gdzyż dziecko nie śpi a rano nie moze wstać do szkoły bo całą noc nie mogło spać. Może się przyzna jak się chwali że jest SOŁTYSEM i mu "WSZYSTKO WOLNO"...ze się odgrarza że wszystkich " UPIERD***" i "WYPIERD***" nas ze WSI!!!  Na biednego nie trafiło i skoro chce mieć TARTAK to nie między domami!! Niech sobie wynajnie lub kupi teren "POD UCIĄZLIWĄ DZIAŁALNOŚĆ" i tak prowadzi swój TARTAK!! lub żonce pod oknami niech TRAK włączy i niech ona zobaczy co to za hałas!! Szybko by kazała mężusiowi zamknąć działalność!! aleksander ma racje ze poruszymy niebo i ziemie aby "SOŁTYSIKOWI" nosa utrzeć i pokazać ze nie jest PANEM I WŁADCĄ!! I JEGO PRAWO NIE OMINIE!! Pociągnę go do TAKIEJ  odpowiedzialnośći ze się dopiero "BIEDY" dorobi...a odskzodowanie bedzie płacił do konca zycia...moje dziecko kaszle dzien w dzien...osadza mu się pył na płucach który fruwa po moim domu. Byliśmy u lekarzy którzy jednogłośnie stwierdzili że to od pyłów z TATRAKU który mam pod samymi oknami!!! Cały dom jest w tym pyle!!! NIE POPUSZCZĘ GDYŻ SAMA MUSZE BRAĆ LEKI USPOKAJAJĄCE ORAZ mam bardzo poważne problemy zdrowotne odkąd tu mieszkam!!!  NIECH "SOŁTYSIK"..wie ze skoro mi zycie niszczy jak nie bede mu dłużna i niech się szykuje ze "najgorsze" skutki tego co wyżądził mojej rodzinie!!!!

karoldebostrów

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 28, 2012, 13:02:24 »
Dołączam się!!!
aleksander masz naprawdę spory orzech do zgryzienia ale uda Ci się!!!
Nikt nie moze być bezkarny i poza prawem. Czy to Sołtys, Burmistrz czy sam Prezydent!!
Napewno "wal" do kazdej instytucji a Ochrona Srodowiska i SANEPID napewno pomogą ZAWSIĘTEJ 7772. Jest to karygodne aby 7-latek już miał takie problemy. Nie mozna być obojętnym gdyż chodzi przede wszystkim o ZDROWIE małego dziecka.
Nie ma tu co gdybać DIDIDEB czy on ma pieniądze czy nie i czy utrzymuje rodzine.Nie mozna kosztem zdrowia innych zarabiać na zycie. Ciekawe czy jesli by chodziło o jego dzieci by był obojętny. Sołtys z tego co tu jest napisane faktycznie działa bezprawnie. Nie ma napewno takiej opcji aby miał LEGALNY TARTAK z TRAKIEM pośród domów mieszkalnych. TARTAK jest 100% uciążliwą działalnością gospodarczą i stąd wiekszość nich jest DALEKO poza miastami i miajscami zamieszkiwanymi przez ludzi. Faktycznie pył jest BARDZO szkodliwy dla płuc i osadzanie się jego jest nieodwracalne!!! Grozi pewnie (choc nie jestem lekarzem) w przyszłości SMIERCIĄ!!

Niech się facet opamięta i zamyka ten "BAŁAGAN" bo naprawde narobi sobie problemów a WY nie odpuszczajcie!!

Sąd napewno WAM pomoże i jeszcze uda wam się odszkodowanie uzyskać.
Nie patrzcie na Burmistrza.Nie jest jedyny który moze "nakazać usunąć" ten bałagan!
Poza tym SOŁTYSOWI należy się też usunięcie ze STANOWISKA!!! Co to w ogole za Sołtys skoro tak łamie prawo!!
Jego tez starajcie się odwołać ze stanowiska.
Powodzenia życze....
I wytrwałośći i NAPEWNO SIĘ UDA...
P.S. ZDrowia dla dziecka!!!

Iwona.Niek

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 28, 2012, 13:34:11 »
Uważam że najlepiej się zgłosić do WOJEWÓDZKIEGO INSPEKTORATU OCHRONY ŚRODOWISKA i oni napewno pomogą pod kątem zanieczyszczania pyłem!! I pewnie jeszcze się nie obejdzie bez KARY FINANSOWEJ i to sporej bo WIOŚ nie rozdrabnia się z mandatami za zanieczyszczanie i szkodzenie środowisku!!!

Jeśli chodzi o SANEPID to napewno pomoże odnośnie HAŁASU. Mi pomogli 3 lata temu w ciągu 14 dni. Miałam obok domu hale i KLIMATYZATORY na zewnątrz dzień i noc stwarzały taki HAŁAS ze nie dało się żyć...a też inne instytucje mnie "zbyły"!!! SANEPID dał nakaz 14 dni na usunięcie hałaśliwych maszyn i problem z głowy:)
Tu jeszcze w grę wchodzi zdrowie dziecka i pewnie to nie tylko ZAWZIĘTEJ7772 a innych które napewno mieszkają w pobliżu.

SĄD jest napewno ostatecznością ale nie jestem pewna czy nie bedzie to konieczne!!
Napewno mozna się starać o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu i zwrot kosztów leczenie...choć SOŁTYS powinien się opanować gdyż lepiej ZAPOBIEGAC jak LECZYĆ!!  

Pozdrawiam.

aleksander

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 28, 2012, 13:34:39 »
Dzięki ZAWZIĘTA777, że się dołączyłaś. Niedawno chciałem porozmawiać z Twoim sąsiadem (starszy Pan, który wraz ze swoją Małżonką na stare lata uciekli ze Szczecina na łono natury). Była godzina 10.00, telefon odebrała jego Żona i powiedziała że mąż śpi, jest otumaniony przez cały dzień przez środki nasenne, które musiał zażywać aby choć trochę pospać. Oni cały czas mówią że gdyby wiedzieli że pod nosem powstanie tartak, nigdy, przenigdy w życiu nie wybudowali by się w tym miejscu, aby się denerwować na stare lata.
 Może rzeczywiście spróbować odwołać ze stanowiska tego sołtysa z bożej łaski, ciekawe czy taka możliwość istnieje.................., może wtedy nie będzie już taki pewny siebie

ZAWZIĘTA777

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 28, 2012, 13:38:48 »
aleksander moj sąsiad faktycznie nie może spać!! Rozmawiałam z nim ze on już nie ma siły prosić i co rusz zwracać uwagi aby wyłączyli ten TRAK!! nie dziwie się!!! Uciekli z miasta w jeszcze gorszy HAŁAS!!

Ja też bym nigdy nie kupiła tu działki...nawet za dormo bym jej nie chciała jak bym wiedziała co tu powastanie.

"Iwona.Niek" dzieki za radę. Napewno się przyda!!
" karoldebostów" ma racje że zdrwie dziecja jest najważniejsze!!!
NIE DAMY SIĘ BEZPRAWIU!!!

aleksander

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 28, 2012, 13:40:33 »
Dziękuję za info IWONA.Niek., czy możesz mi przesłać na priv, dokładniejsze informacje na temat problemu z którym się uporałaś, będziemy b. wdzięczni. Niestety jak to jest w Polsce na władzę nie ma co liczyć. Panowie i Panie radni, gdzie Wy jesteście?, wiem wiem, pokażecie się przed wyborami żeby oddać na Was głos, zapracujcie na nasze głosy.Pozdrawiam

Iwona.Niek

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 28, 2012, 13:41:43 »
Nie ma za co!!!
Chętnie pomogę jeśli bede mogła! :szukaj!:

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 28, 2012, 15:38:17 »
ZAWZIĘTA777, Iwona.Niek, karoldebostrów - Piszecie z tego samego IP - czyżby chcecie bana za multikonto?  :devil:
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 28, 2012, 16:23:26 »
aleksander, niedługo będziesz się żalił, że wprowadziłeś się na wieś i nie wiedziałeś, że tam krowy srają :)

Jeden bardziej obrotny człowiek się znalazł w Dębostrowie i od razu musi mieć problemy. Również pomyśl czy planujesz tam pomieszkać dłużej, bo możesz stracić szacunek sąsiadów przez takie zachowanie. Za Diakunem przeszłość konfidenta ciągnie się do dzisiaj, więc oby i Ciebie to nie spotkało :)
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

aleksander

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 28, 2012, 16:34:18 »
drogi Adminie, gdzie jest powiedziane iż pisać z jednego komputera nie może kilku forumowiczów na sąsiedzkim spotkaniu, poza tym nie wszyscy mają komputery. Co Ty taki dociekliwy?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 28, 2012, 16:39:16 »
Oj, nie czytało się regulaminu  :faja:. Tam wszystko jest ;].

A być dociekliwym to obowiązek admina ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy