Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra  (Przeczytany 16307 razy)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 06, 2012, 17:01:30 »
Nie kracz Grzesiek :lol2: I jakie będę szedł dumny jak ja będę wtedy od rana do nocy w pracy żeby zarobić na tego potwora małego? Najwyżej moją żonę spotkasz z dzieciakiem. Wiele osób twierdzi, że mi się zmieni ale jak na razie od wielu już lat się nie zmieniło. I nie zanosi się aby nagle miało się zmienić. Więc miejmy nadzieję, że nie będziesz miał okazji mi tego wypomnieć :devil:

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 06, 2012, 17:54:31 »
No co Ty możesz o tym wiedzieć skoro po1: nie masz dzieci, a po 2:

Cytat: "Kilofownikownia"
Mam wielu znajomych którzy w wieku 7 lat byli sami w domu/na podwórku i jakoś do tej pory większość z nich (w tym ja) żyje


Cytat: "Kilofownikownia"
Do 1 klasy rodzice mnie zaprowadzili ze 3 razy. A potem trzeba sobie było radzić


I tak- mój aniołek takich słów nie użył i nie używa.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 06, 2012, 18:22:33 »
Cytat: "planeta"
I tak- mój aniołek takich słów nie użył i nie używa.
:lol2:  :rotfl: Błądzisz i nawet nie wiesz jak bardzo. Ale wmawiaj sobie dalej. No chyba, że jest młodszy jak te 7 lat to wtedy spoko.

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 06, 2012, 18:42:40 »
No chyba nie. Pisałam wyżej, że ma 4 lata. Może poczytaj jeszcze raz-albo najlepiej kilka razy ze zrozumieniem.

A z tymi przekleństwami miałam na myśli i mniejsze dzieci- ciekawe skąd biorą przykład?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 06, 2012, 18:44:48 »
Hehehe, zaczęło się od bezmyślności pracowników technicznych, a teraz płyniemy przez zatoki wychowania dzieci.  :rotfl:

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 06, 2012, 18:59:23 »
planeta, przeoczyłem wiek. A skąd się uczą? Z domu, z telewizji, od innych dzieci, na ulicy od kogoś. Jest wiele możliwości i nigdy do końca nie wiesz skąd takie dziecko to zna. Ono wcale nie musi wywodzić się z patologii (jak ja :devil: ). Coś podobnego bywa w przedszkolach jak się okazuje, że w grupie są dzieci z wszawicą czy czymś takim. Dużo rodziców z "dobrych domów" jest oburzone, że jak ktoś może insynuować że ich dziecko ma "chorobę patologii" i że tak nie może być że ich dziecko jest przez tą "patologię" zarażane. Po czym prawda okazuje się baaardzo ciekawa :lol2: Ja akurat nie miałem takiej sytuacji (albo nie pamiętam) ale z opowieści znajomej przedszkolanki wynika, że to (niestety) nic nowego i często rodzice aż do przesady uważają, że mają nieskazitelnego aniołka. Oczywiście absolutnie nie sugeruję, że w twoim przypadku tak jest. I skoro twoje dziecko ma 4 lata to skąd wiesz jak się wychowuje siedmiolatka? Powodzenia w wychowywaniu i oby tobie nie wyrósł "aniołek".
speedbax, a bo to pierwszy wątek na tym forum który tak zdryfował? ;D

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 06, 2012, 19:23:49 »
Grzecznie wracamy do tematu  :faja:
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 06, 2012, 19:37:59 »
Kuba, może to po prostu wydzielić i przenieść do innego działu? Bo nam tu ładnie powstał w zasadzie osobny wątek który się powinien ładnie przenieść.

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Bezmyslnosc pracownikow technicznych s.m. odra
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 06, 2012, 23:04:08 »
Kilofownikownia   - ja nie powiedziałam, że wiem jak się wychowuje 7latka. Głównie chodziło mi o to, że rodzice słabo interesują się swymi pociechami.

Faktycznie odbiegliśmy od tematu, no ale czasem tak bywa, przynajmniej coś się tu dzieje:)