Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rasowy_Aparatowy dnia Dzisiaj o 17:45:16 »
Witam, dzisiaj odbyło się spotkanie z zarządem zapadły wiążące decyzje. Jak to zawsze w takich sytuacjach bywa będą bardziej zadowoleni i mniej zadowoleni. Bardzo bym chciał żeby wszyscy byli zadowoleni, ale jak wiemy nie można mieć wszystkiego. Do poniedziałku trzeba będzie poczekać na oficjalne pismo, ponieważ jest dżentelmeńska umowa, że informacja zostanie opublikowana w poniedziałek. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, odpocznijmy przez weekend, uważajcie na upały. Miłego weekendu:)
"jedni beda bardziej zadowoleni" (pani prezes) "inni beda mniej zadowoleni" (pracownicy) xD

Referendum ktore zostalo "oznajmione" i bylo juz wczesniej gotowe tez bylo dzentelmenskie? XD

Ostry podklad widze juz jest robiony pod ogloszeniem pyrrusowego zwyciestwa w poniedzialek xDDD
2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rafał ZZ dnia Dzisiaj o 17:40:41 »
Witam, dzisiaj odbyło się spotkanie z zarządem zapadły wiążące decyzje. Jak to zawsze w takich sytuacjach bywa będą bardziej zadowoleni i mniej zadowoleni. Bardzo bym chciał żeby wszyscy byli zadowoleni, ale jak wiemy nie można mieć wszystkiego. Do poniedziałku trzeba będzie poczekać na oficjalne pismo, ponieważ jest dżentelmeńska umowa, że informacja zostanie opublikowana w poniedziałek. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, odpocznijmy przez weekend, uważajcie na upały. Miłego weekendu:)
3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Arkona dnia Dzisiaj o 12:48:20 »
Po wartościowaniu jedyne, co urosło, to oczekiwania xd a reszta została po staremu.
4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mlodyapatatowy dnia Dzisiaj o 10:54:56 »
Panie Rafale ZZ dziś chyba "dzień ostateczny" albo inaczej trochę futbolowo nadszedł dzień dzisiejszy.
Jeszcze duzo czasu przeciez. Weekend zeby imprezke jakas zrobic zwiazkowa, potem poniedzialek i wtorek.

Panie, to jeszcze jakies referendum ostatnie szansy sie zdazy zrobic. Np. z pytaniem "czy wy NAPRAWDE nie chcecie zarabiac wiecej w 4 bop?" xD

Post Merge: [time]Czerwca 26, 2026, 10:08:11 [/time]
Jak już będę bogaty to wróce na zakłady do pracy dla fabuły XD
Dla mnie mogą pić z Panem W ile chcą, ważne co jest na koncie , a tutaj Pani Prezes informowała 25/26.06 kolejne spotkanie.
Poniedziałkowe przebiegło po jej myśli , bo ZZ robią tzw miękkie nóżki.
Ale z tym referendum się wyglupila , bo koszt też jakiś tam był tego plebiscytu.
Rafał chociaż jeden ,bo AB nie wytrzymała i zaczęła mocno przeklinać.;)
5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rasowy_Aparatowy dnia Dzisiaj o 10:07:49 »
Panie Rafale ZZ dziś chyba "dzień ostateczny" albo inaczej trochę futbolowo nadszedł dzień dzisiejszy.
Jeszcze duzo czasu przeciez. Weekend zeby imprezke jakas zrobic zwiazkowa, potem poniedzialek i wtorek.

Panie, to jeszcze jakies referendum ostatnie szansy sie zdazy zrobic. Np. z pytaniem "czy wy NAPRAWDE nie chcecie zarabiac wiecej w 4 bop?" xD

Post Merge: Dzisiaj o 10:08:11
Jak już będę bogaty to wróce na zakłady do pracy dla fabuły XD
6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mlodyapatatowy dnia Dzisiaj o 08:10:34 »
Panie Rafale ZZ dziś chyba "dzień ostateczny" albo inaczej trochę futbolowo nadszedł dzień dzisiejszy.
7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rasowy_Aparatowy dnia Czerwca 25, 2026, 14:22:57  »
Podejrzewam, że na niektórych wydziałach jak produkcja staje to wtedy się dopiero narobią. Trzeba coś ogarnąć, posprzątać itd krótko - ruszyć dupe xd.
Ogólnie tak, ale zależy ile czasu postój. Sprzątania jest na parę dni i wtedy jest ogień, ale potem się siedzi więc ogólnie nie jest tak źle
8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Arkona dnia Czerwca 25, 2026, 12:24:02  »
Podejrzewam, że na niektórych wydziałach jak produkcja staje to wtedy się dopiero narobią. Trzeba coś ogarnąć, posprzątać itd krótko - ruszyć dupe xd.
9
Sprawy bieżące / Odp: Referendum w Krakowie , a przełożenie na Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rbk dnia Czerwca 24, 2026, 21:47:36  »
Rbk jesteś zadowolony z działań włodarza gminy Police?

Zdecydowanie, w końcu po 26 latach w Policach dzieje się, na każdym froncie.
10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rasowy_Aparatowy dnia Czerwca 24, 2026, 20:23:08  »
Ostatnie dwa ciągi nawozów produkują. Reszta zakładu stoi żałuj Rasowy że się zwolniłeś.
Ja byłem na tyle głupi, że jak były postoje to szedłem na urlop, bo mi się nudziło xD
Strony: [1] 2 3 ... 10