61
Polityka lokalna / Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« dnia: Grudnia 22, 2014, 01:28:33 »
PO miało C. Atamańczuka, Gryf XXI ma I. Strzelczyk, teraz czas na PiS
Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.
Możesz sobie tylko POgadać. Chwasty zostały wyrwane.
a może szanowni kandydaci ruszą upasione przez całą kadencję tyłki i postanowią osobiście przekonać każdego obywatela a nie wyręczają się słupami, tablicami czy autobusami
Poza burmistrzem W. Diakunem i J. Pisańskim, którzy zdecydowali się na start do powiatu, pozostali kandydaci wcześniej startowali w wyborach powiatowych.
Dziś SLD wystawia kandydata, którego kampania wyraźnie wskazuje, że start traktuje jako "lewar" w wyborach do sejmiku.
okręg 11 - średnia wieku kandydatów 65 lat (nie licząc MKowalskiej). Jakaś masakra, dziadkowie i współczesne problemy gminy... ciekawe czy wiedzą co to badania przesiewowe 14 parametrowe dla noworodków w szpitalu polickim.... Mam nadzieję że Kowalska powinna być ogarnięta, skoro młoda i kształcona plus doświadczona!
1 | RAJEWSKI Michał Wojciech | OLSZEWSKI Kamil | |||||
2 | KOŁACKI Zygmunt Grzegorz | PAWŁOWSKA Renata Danuta | SADOWSKI Krzysztof Andrzej | ||||
3 | STRZELCZYK Iwona Maria | STAWARZ Tadeusz | KARPISZYN Mieczysław | ||||
4 | KAJKOWSKI Sławomir Przemko | PRZYBYŁ Bartłomiej | WODECKI Wojciech | PAWŁOWSKA Grażyna | WRÓBLEWSKI Jan Stanisław | PIÓRKOWSKI Piotr | |
5 | BUTRYN Mirosława Stefania | ZIĘTEK Jan Antoni | |||||
6 | SEWERYŃCZYK Krystyna Józefa | WIŚNIEWSKA Grażyna Małgorzata | FILIP Zbigniew Wiktor | CHMIELEWSKA Ewa Anna | BOCHEN Hanna Helena | ||
7 | PARTYKA Andrzej Krzysztof | OSTROWSKI Dariusz Piotr | SARKOWSKI Jacek Zdzisław | RUSINEK Marcin | URBANIAK Lucyna Małgorzata | ||
8 | HLEK Zofia | CHRZANOWSKI Adrian | PRZERWA Tomasz Henryk | STASIAK Anna Magdalena | MARSZAŁEK Stefan Marian | ||
9 | MICHALAK Marcin | SIECZKAREK Czesław Kazimierz | HERMAN Marta Anna | SKORNIA Krzysztof Jarosław | GRODKOWSKA Katarzyna Anna | ||
10 | GAWEŁ Wiesław Antoni | RYBOWSKI Jan | WRZESIŃSKI Zenon Władysław | JANKOWSKI Wiesław | KRYSZTOFIK Bartosz | KAŹMIERCZAK Jan | |
11 | WIRKIJOWSKI Kazimierz | NAZAR Stanisław Franciszek | KOWALSKA Monika | STĘPNIOWSKI Jan Bronisław | SOBCZYK Adam | ||
12 | OLEJARNIK Halina | LEWANDOWSKI Piotr | IWAŃCZUK Wiesław Kazimierz | ŁAPKO Mieczysław | LADZIŃSKI Tomasz Wojciech | ||
13 | UFNIARZ Grzegorz Marek | GAUZA Henryk | GRUSZCZYŃSKI Artur Grzegorz | ||||
14 | JAŹWIŃSKA Elżbieta | KOŹLUK Tadeusz | MOLENDA Jadwiga Teresa | STRZELECKA Katarzyna | KRZEMIEŃ Elżbieta Małgorzata | ||
15 | GREINERT Maciej Dariusz | RÓŻYCKI Mariusz Roman | KOTOWSKI Dominik | KURIATA Andrzej | GROCHOWSKI Rafał Piotr | ||
16 | DOLAK Maciej | TOKARCZYK Ryszard Witold | DEMBSKI Jerzy | PUPIEC Zbigniew Ryszard | |||
17 | KOSIORKIEWICZ Władysław Jan | JADCZYSZYN Przemysław Zbigniew | WALCZAK Damian | KORYTNICKI Zygmunt | JESZKA Beata Teresa | CHMIELEWSKA Anna Maria | |
18 | ECHAUST Artur Michał | MICHALAK Hieronim Michał | KOWALEWSKI Krystian | PŁUSKA Krzysztof | LESZCZAK Artur | LADZIŃSKI Rafał | |
19 | KRÓL Witold Melcher | GUCIA Joanna Matylda | TRELA Kazimierz | ZIELIŃSKA Jadwiga Krzystyna | MICHAŁOWSKA Natalia | LADZIŃSKA Aurelia Teresa | BANAŚ Robert |
20 | DIAKUN Piotr | RÓG Jadwiga | FLORCZUK Krzysztof | MAC Wojciech | LADZIŃSKI Sandro Sebastian | ||
21 | ROGOWSKI Andrzej Mirosław | WASIKOWSKA Elżbieta Anna | KORCZYC Sandra Maria | KARWOWSKI Mariusz | KOROBEJKO Robert | CHMIELEWSKI Janusz |
Nasi ludzie, będąc oficjalnymi kandydatami, już pracują...