Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - stefanka

Strony: [1]
1
Trudne tematy / Odp: Sprawiedliwość programu Rodzina 500 plus
« dnia: Luty 10, 2017, 19:18:55  »
Jestem przekonana .ze" 500+"to najlepszy chwyt wyborczy XXIw w Polsce  ,nie wierze ze PIS nie przejdzie w kolejnych wyborach ,chyba ze jajakolwiek inna partia  podniesie poprzeczke do 1000+ .ktos napisal ze z reka w nocniku zostana rodzice wielodzietnej rodziny  jak to sie urwie ,dzieci robilam najpozniej 16lat temu myslisz ze bede gówno łapac jak przez 20 lat dzieci moje jadly margaryne ,a dopiero teraz masło ?

2
Trudne tematy / Re: slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« dnia: Luty 20, 2014, 13:15:40  »
Cytat: "dapol"
własnie wróciłem z rodzinnego spaceru i jestem w szoku. gówno na gównie. masakra. pani w szpileczkach i jej srający jorczek na środku chodnika. próba zwrócenia uwagi kończy się głupim uśmieszkiem. gdzie jest straż miejska?
Wyobrażam sobie jak ktoś wpadnie w gówno jorka ,faktycznie usmarować się można po szyje,no chyba ,że to jork gigant

3
Trudne tematy / [Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« dnia: Luty 20, 2014, 13:12:25  »
A jak się pies zesra na rzadko?????????????,albo dzik napierdzieli na chodniku (coraz częściej widziane są przy domostwach),to nadleśniczego trzeba wzywać do sprzątania ??.Ludzie nie mają większych problemów tylko czepiają się  psich odchodów i tak karać ,karać najlepiej jak pies puści bąka to też ukarać ,bo zawsze znajdzie się jakiś typ ,któremu będzie coś przeszkadzać!

4
Edukacja / Zespół Szkół w Trzebieży
« dnia: Luty 20, 2014, 12:59:56  »
Gimnazjum w Trzebieży?! Proponowałabym zajrzeć do statystyk otrzymania promocji do następnej klasy!!!! Nie wiem czy spowodowane jest to tym,ze mamy w Trzebieży niezdolną młodzież ,czy też niekompetentnych nauczycieli .Wiem jedno- kilku nauczycieli nie powinno zwać się pedagogami ,szczególnie Pan od Historii i w-f .Pani od religii to kolejny przypadek niefortunnego wyboru zawodu .Nikomu nie polecam tej szkoły .

5
Masakra warunki do niczego nie dość ,że błoto to jeszcze ławki pomalowane zostawiały  pamiątki na ubraniu moim i dzieci .Mogli chociaż napisać że świeżo malowane.Jedyny plus to Sylwia Grzeszczak nikt inny.

Strony: [1]