Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - manam

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
16
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marca 15, 2016, 12:43:01  »
Nie ma co dyskutować zapraszam na wytwórnie po godz.15 , poodychasz trochę amoniakiem, odkujesz zapchany rurociąg.
Zyski, z oszczędności- na remontach kolego, cięciu kosztow na poszczególnych wytwórniach.

I co. Sądzisz, że 2 mld 742 mln zł przychodów to Police wziely z remontow? Rozczaruje Cię, ale życie zakładów nie kręci się tylko dookoła Ciebie ani Twojego wydziału. I po raz 500 powtarzam, nie wiem na czyją szkodę pracujesz, opowiadając takie brednie. Jeśli uważasz, że instalacja jest w złym stanie, to zgłoś to przełożonemu, albo związkom. Poza tym nikt na siłe nikogo nie trzyma w pracy.

17
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marca 15, 2016, 10:03:47  »
Nie no pięknie. Teraz wszyscy będą się kłocili o to, kto wypracowuje zysk. A prawda jest taka, ze beny ma rację. Każdy w Policach jest ważny, od wytwórni po biurowiec. Jeśli macie o coś pretensje proponuję porozmawiać ze związkami zamiast wylewać żale na forum. Bo czasem ciężko się oprzeć wrażeniu, że niektórym to zawsze źle (vide kłótnia o to czy wypłacane są 13 czy 14 nastki).

18
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marca 07, 2016, 11:59:59  »
W sumie sprawa zamknięta, a podróbki to nie nowość w naszym kraju. Co firma mogła to zrobiła, reszta w rękach odpowiednich służb i CBŚP. Odechce się cwaniakom kombinowania.

19
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marca 02, 2016, 10:08:59  »
Jak zwykle ktoś sieje tu zamęt. Zajęlibyście się swoją robotą, a nie plotkami, to później byłoby mniej płaczu a więcej premii. Sorry, ale taka prawda.

Głupoty opowiadasz i tyle. Z jakiego wydziału ściągają? Było tak ale już nie jest od jakiegoś czasu więc nie powielaj informacji które są nie sprawdzone. Zarabiaj na swoją premię i niczym się nie przejmuj. Nikt nie będzie ci kazał produkować palet o czym nawet zapewne nie masz pojęcia. Echhh...

Siwy1 pełna zgoda

20
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 08, 2016, 10:55:40  »
Bez przesady z tymi pierwszymi stronami gazet. No sorry. Jakoś nie widzę tytułów w Wyborczej, Gazecie Polskiej, Fakcie. Nawet na stronie Przeglądu Sportowego news jest daleko daleko... Robicie burzę w szklance wody a prawda jest taka, że pomimo tego incydentu marketing przez sport buduje rozpoznawalaność spółki. No ale wiadomo. Łatwiej zobaczyć belkę w oku bliźniego niż drzazgę w swoim.

21
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 04, 2016, 12:19:06  »
@Qba99 myślę, że obaj mamy rację w tej kwestii. Budując fabrykę, szczególnie za granicą trzeba wziąć pod uwagę mnóstwo czynników. I nie chodzi bynajmniej o to, żeby "przyciąć" kasę na ochronie środowiska ;)

22
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 02, 2016, 09:50:16  »
W artykule chodzi o zawartość kadmu w nawozie. Kwas fosforowy produkujemy, z różnych surowców robione są mieszanki, żeby spełnić normy.

No dokładnie. Chodzi o to, żeby móc produkować nawozy poza granicami UE, które mogłyby trafiać na inne rynki niż UE, na których regulacje dotyczące kadmu są mniej restrykcyjne. Bo może Cię zaskoczę, ale istnieją inne rynki niż UE, a Police jako firma myśląca globalnie chce o nie walczyć. A w Senegalu dlatego, że skoro są tam kopalnie, to czemu nie postawić fabryki, która by z tych surowców korzystała? Tylko też, wszystko w swoim czasie i na spokojnie, żeby to było opłacalne.

23
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 01, 2016, 15:22:08  »
Przeczytaj jeszcze ze 3 razy ten artykuł to może zrozumiesz... Pokaż mi gdzie w artykule, który przeczytałeś jest napisane, że fosforyt zawiera kadm. No właśnie. Nigdzie... Ale jak się tak palisz do pracy w Senegalu, to był taki film. Kariera Nikosia Dyzmy. I tam też wysyłali kogoś do Afryki, także szerokiej drogi!

24
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 01, 2016, 12:08:49  »
Różnica pomiędzy fabryką a kopalnią jest znaczna, to tak na wstępie... Poza tym wklejasz jakiś artykuł sprzed 3 lat, który nijak się ma do obecnej rzeczywistości.

25
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 26, 2016, 10:10:07  »
Michaś-  Zarząd działa w oparciu o Regulamin Zarządu zatwierdzany przez Radę Nadzorczą i sam sobie nie może niczego przyznać ( Regulamin Zarządu i Regulamin Rady Nadzorczej dostępny na stronie intranetowej Zakładów). To Rada Nadzorcza musiałaby podjąć taką decyzję o nagrodzie a takowej nie podejmowała i nikt wniosku takiego nie składał.  Wszystko co dotyczny wynagrodzeń Zarządu i Rady Nadzorczej  jest publikowane w Raporcie rocznym.

Dokładnie, jak zwykle plotki ploteczki, a sprawdzić się nie chce, lepiej robić głuchy telefon. Ktoś napisze albo usłyszy, a Wy to od razu podłapujecie. A nawet jeśli był remont, no to sorry ale jak są jakieś ważne spotkania, negocjacje z kontrahentami które się mogą przełożyć na takie kontrakty jak ostatni z Łotwą, to chyba lepiej żeby się odbywały w jakimś porządnie wyglądającym miejscu…

26
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 18, 2016, 10:00:08  »
Ale biadolą, Jak za ciężko to można szukać innej pracy. Za taką kasę się pracuje a nie myśli o grze w karty. Najwięcej biadolą ci z dwoma lewymi.
Nie polemizuje i nie komentuje!!!

No właśnie. Cały czas te same osoby się tu wypowiadają. Biadolicie, że nie wiem. Do pracy w Policach nikt was nie zmusza, a chyba powinien, skoro macie tyle czasu i sił, żeby wylewać żale na internetowym forum.

27
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 15, 2016, 12:54:46  »
O czym  pisałem wcześniej , brak obsady na każdym wydziale to już norma, może napiszecie coś o stanie instalacji i do czego to doprowadzi w najbliższym czasie.
Będziemy mieli PHD i instalacje wraki, które trzeba będzie zamknąć .
Oczywiście powstanie nowy biurowiec .

PHD? Niestety nie słyszałem, co innego PDH. Co do instalacji, to widzę że klasyczna zagrywka. Jeszcze tych nowych nawet nie zbudowali, ale już „wraki”, no ludzie…

28
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 14, 2016, 11:46:08  »
Jak pamiętamy Acron próbował dotrzeć nie tylko do Tuska ale próbował też pozyskać przychylność naszych ZZ.
http://www.police.pl/pcms.aspx?cid=1430 (gospodarzem spotkania burmistrz)
Komunikat 5 organizacji
http://www.solidarnosc.police.pl/acron2.pdf

No i wiadomo. Ech, te związki... Ale każdy ogarnięty człowiek zauważy, że te rozmowy to były tylko podchody, tak samo jak każdy, kto jest w stanie dodać 2 do 2 widzi, że rosjanie nic nie ugrają w GA, bo jest za dobrze zabezpieczona na takie ewentualności.

29
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 12, 2016, 09:46:20  »
Źródło tak rzetelne, że szkoda nawet komentować :)

Dokładnie. Jak można się odnieść do czego co nawet nie ma wiele wspólnego z prawdą. Sensacje nakręcają i tyle, nie ma się czym przejmować…

30
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 31, 2015, 16:10:20  »
policzek, zdecydowanie "według znajomości". Swoich obowiązków, miejsca i stanowiska pracy. Ale Ty i tak powiesz, że jest źle, więc co Ci będę tłumaczył...

Policzanin 2 owszem pracowałem

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10