• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - admin

Strony: 1 ... 4 5 [6]
76
Książka skarg i zażaleń / Dlazcego kasujecie moj list
« dnia: Czerwiec 28, 2009, 11:48:35  »
Cytat: "bogdanszczecin"
my tu chcemy pisać o wszystkim co się wokól nas dzieje


Pisać wolno o wszystkim - jednak polecam lekturę jak to jest z tą wolnością
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090627/SWINOUJSCIE/974717508

77
Książka skarg i zażaleń / Moje gratulacje.
« dnia: Czerwiec 28, 2009, 01:27:55  »
Szanowny panie Robercie Warzychowski (o ile tak się pan nazywa). Nie trudno zauważyć że jestem prowokowany a Pan czeka na okazję aby dostać bana. Zmienił Pan nawet metody - bo już nie pisze pan emaili pozbawionych sensu - a zaangażował się Pan w zaśmiecanie forum.
Jest pan na dobrej drodze

78
Książka skarg i zażaleń / opinia na temat administratorów
« dnia: Czerwiec 04, 2009, 23:18:10  »
Cytat: "miś"
witam co sądzicie o adminach tego forum , według mnie są to ludzie którzy usuwają tematy bez powodu lub są dla nich nie wygodne , ich nadgorliwość mnie przeraża , proszę o wasze opinie na tentemat,o ile oczywiście nie zostanie on usunięty a ja nie dostanę ostrzeżenia za obrazę trzcigodnie panujących nam administratorów-cenzorów


Po pierwsze szanowny MISIU/GACKU tworzenie kilku kont powinno cię zdyskwalifikować.
Po drugie - nikt ci nie każe brać udziału w dyskusji na tym forum -
Po trzecie - ci "trzcigodni" administratorzy poświęcają swój wolny czas aby były respektowane pewne zasady - ustalone na początku
Po czwarte - jeśli po dwóch postach "nadgorliwość cię przeraża" to pomyśl jak z przerażenia wyglądają ci którzy są tu już jakiś czas i napisali 200 lub więcej postów - ze zgryzoty osiwieli, ocipieli a posty piszą z Intensywnej Terapii. :)

Główny cenzor Forum Wirtualnych Polic
"trzcigodny" admin

PS. Nikt specjalnie dla Ciebie nie będzie zmieniał regulaminu ani zasad

79
Książka skarg i zażaleń / Nadgorliwość czy cenzura.
« dnia: Kwiecień 27, 2009, 23:42:52  »
Cytat: "szkutnik51"
Ożywienie napewno nastąpi przed wyborami a ta Twoja "wylęgarnia idotów" zapewne się przyda do wyboru nowych władz i przyszłych posłów do "cyrku" na Wiejskiej.

Ożywienie jak widzę już jest. Gdybyś dłużej interesował się Policami - to byś wiedział że przed poprzednimi wyborami (2006 r.) na tym właśnie forum w związku z wyborami była blokada na treści polityczne - aby to forum nie było areną walki przedwyborczej.
"Wylegarnia idiotów" - fakt od czasu do czasu pojawia się ktoś, ale też szybko znika - sam lub z niewielką pomocą administracji.
Obrażając wszystkich dookoła nie zjednasz sobie wyborców :)

Mam poczucie humoru - bo gdybym go nie miał to czytając takie bzdury dawno zszedłbym na zawał - a u nas w Polsce służba zdrowia jest na etapie wczesnego średniowiecza leczą pijawkami i ziołami, zanim by mnie pogotowie furmanką dowiozło do pokrytego strzechą szpitala - mógłbym tego nie przeżyć. Nie to co w USA - tam nawet zegarki mają najszybsze. :)

80
Książka skarg i zażaleń / Nadgorliwość czy cenzura.
« dnia: Kwiecień 27, 2009, 13:19:50  »
Cytat: "szkutnik51"
Chciałbym administratorze zauważyć że jestem wieleokrotnie zastraszany na forum przez np. Yak'a piszącego w liczbie mnogiej "szkutnikiem się zajmiemy" Czy może Pan też należy do tej mafii?


Już widzę jak YAK tryska radością - że ktoś publicznie pisze że należy do mafii :)

Czy Pan reprezentuje FBI, CIA że pyta mnie o przynależność do mafii? :)

co do stwierdzenia "szkutnikiem się zajmiemy" - to źle odczytał Pan intencje piszącego :) To nie próba zastraszenia ale pomocy. Jako że ciągle czytamy - iż nie radzi sobie Pan z polską rzeczywistością - napotykając na każdym kroku na problemy - chcemy Panu pokazać jak się przechodzi w Polsce przez ulicę, ile razy należy pukać, i jak się wypełnia druki, gdzie należy chodzić aby nie spotykać narkomanów, pokażemy Panu że nie każde dziecko w Policach puszcza się za ciuchy - a policzanie to nie plemię z amazonii - i dotarła do nas technika, i nie jesteśmy gorszymi patriotami - tylko dlatego że non stop mieszkamy w Polsce. Pokażemy że nie jesteśmy gorsi - tylko dlatego że nie bujaliśmy kijem j... kangurowi. Chcemy być życzliwi :) o ile jesteśmy godni pomóc - proszę napisać kiedy przyjedzie Pan do Polic - to przelecimy się ze szmatkami po Policach - posprzątamy, dzieci się ubierze ładniej, a w urzędach rozpyli się gaz rozweselający i będzie git. :)

81
Książka skarg i zażaleń / Nadgorliwość czy cenzura.
« dnia: Kwiecień 23, 2009, 00:07:39  »
Cytat: "szkutnik51"
Zaproponowałem też właścicielowi forum aby management z istotnych powodów nie był anonimowy w odróżnieniu do "pieniaczy" skoro takie zasady na forum obrano. Niestety odpowiadanie na prywatną pocztę nie jest zasadą w tym "bagienku" Czemu więc ma służyć to forum? Napewno nie do dyskusji poważnych.
Właściciel twierdzi że nie jest dotowany w żaden sposób z budżetu gminy? w co śmiem wątpić.


Management jak to nazwałeś nie jest anonimowy - nie rozumiem - to była propozycja czy nakaz - bo jeśli tylko propozycja - to nie musi to oznaczać że zostanie zrealizowana.
Co do odpowiedzi na prywatną pocztę - odpowiem - jak będę miał lepszy dzień bo co się zabieram do odpowiedzi to mi się odechciewa. Jeśli nie odpowiada Ci to "bagienko" odpuść sobie - nie ma obowiązku uczestniczenia w dyskusji na tym forum.

Jeśli chodzi o dotacje z budżetu gminy - i twoje wątpliwości wyrażane publicznie - jeśli uważasz że jest inaczej udowodnij to - jeśli nie masz dowodów - jest to zwykłe pomówienie - zapytałeś ja ci odpowiedziałem - po co pytasz skoro masz gotową "teorię spiskową"

Cytat: "szkutnik51"
Łatwo natomiast zauważyć ukierunkowanie tego forum do celów inwigilacji. Przez kogo?


 :jupi: W każdy poniedziałek melduję się u burmistrza i komendanta Policji z raportem jako TW ADMIN :). Melduję czy na forum nie pojawił się reakcyjny, plugawy element. Szkutnik51 - nie wiem w jakim świecie żyjesz ale takiej bajki to ja dawno nie słyszałem - wiele zarzutów padało pod adresem administracji - ale INWIGILACJA (pewnie jeszcze PERMANENTNA).

Cytat: "szkutnik51"
pachnie mi bardzo STALINEM ! - "dajcie mi człowieka a ja paragraf na niego znajdę"


Pisz tak dalej - a  paragraf się znajdzie  :rotfl:

82
Historia / [Police] Pełnomocnik Burmistrza
« dnia: Październik 19, 2008, 23:55:45  »
Zostałem kilkakrotnie wywołany do tablicy więc w spokojny niedzielny wieczór odpowiem. Admin jak go znam (a znam go najlepiej z Was wszystkich) nie czuje się zastraszony - bo też i nie ma nic na sumieniu (tak mi się wydaje ;). Rozumiem że jak ktoś atakuje ktoś inny się broni - takie prawo ma każdy na tym forum bez względu na to kim jest. Ja ze swej strony mogę jedynie prosić o rzeczową dyskusję.

Trochę polemiki z ZONK87
A w czym to ludzie ze wsi są gorsi od miastowych - sam pochodzę ze wsi i się tego nie wstydzę a tym bardziej nie uważam że jestem w czymś gorszy.

Co do prawa:
Admin nie ma dostępu do danych osobowych - bo nikt przy rejestracji na forum tego nie wymaga ale...
na wyraźne żądanie sądu lub instytucji do tego uprawnionej ma obowiązek udostępnić numer IP osoby zarejestrowanej na forum a odpowiednie instytucje dojdą jak po sznurku. Żeby była jasność do tych instytucji nie zaliczają się: gmina, powiat czy inne samorządy ;)

To tak dla wyjaśnienia

PS. A kościół pisze się przez "Ó" ;)

83
Historia / [Police] Pełnomocnik Burmistrza
« dnia: Październik 14, 2008, 12:47:48  »
Cytat: "yak"
Prawdopodobnie wiem jaka grupa rozrabia, niemniej za całość odpowiada "redaktor naczelny", czyli administrator forum. Dlatego potencjalny pozew wystosowałbym przeciw Niemu, zakładając przekierowanie roszczeń po ujawnieniu danych rzeczywistych winowajców. To droga sądowa.


Prosiłbym jedynie - bez Grupy Antyterrorystycznej i nie o szóstej rano (za wcześnie) ;)

84
Historia / [Police] Pełnomocnik Burmistrza
« dnia: Październik 14, 2008, 12:27:09  »
Cytat: "Wykidajło"
Przy okazji: jeśli post "profesora" z 2008-10-12, 22:25 został usunięty, to ja go do tego nominowałem, nie yak.


Zgłaszanie postów które naruszają prawo lub pomawiają kogoś należy zgłaszać w tym miejscu http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=2989

85
Książka skarg i zażaleń / POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« dnia: Październik 13, 2008, 20:17:12  »
Każda osoba która czuje się pomówiona lub uważa że w stosunku do jej osoby złamano prawo - ma  obowiązek zgłosić ten fakt administracji. Należy w tym wątku wkleić całego posta lub część - podając źródło, autora posta i uzasadnienie.

Posty lub ich część ewidentnie naruszające prawo będą usuwane przed administrację forum.
Administratorzy nie mają obowiązku czytać wszystkich postów - niepowiadomienie nas o tym zwalnia nas z odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników forum.

Wszelkie komentarze lub polemiki z osobą zgłaszającą będą usuwane.
[/color]

Strony: 1 ... 4 5 [6]