Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Polak

Strony: [1] 2 3 ... 33
1
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Lutego 18, 2017, 19:30:40  »
Posłuchaj pisowców i zrozumiesz wszystko

2
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Lutego 18, 2017, 14:56:10  »
No tak "zdrajcy narodu", na pewno nie suweren,suweren nie napisał by takich oszczerstw na jedyną słuszną partie, która działa tylko dla dobra suwerena.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 18, 2017, 07:56:28  »
Ja też po rannej zmianie nie zdążyłem u siebie na wydziale, całe przedstawienie trwało 10 minut.
Powinni ukarać za to kierownika i przełożonych. Na SIPA warto zagłosować.
Co do karania kierownika, to nie ma za co, on nie ma nic wspólnego z tymi wyborami więc i nie ma za co go karać. Co do wyborów no to jak pisałem farsa i było można odnieś wrażenie że Baranowie związkowi przyszli na nie za karę i zależało im tylko na odfajkowaniu następnych i jak najszybszym pójściu sobie. Sposób przeprowadzenia wyborów ważnych dla szarych pracowników przez p. Goślińskiego i jego kolegę pokazuje i utwierdza w przekonaniu że baronowie związkowi mają pracowników za maszynki do płacenia składek i na pewno nie działają w interesie pracowników i mają ich w głębokim poważaniu. Tak kokret tylko tamte wybory były ważne dla nich, nie dla pracowników.

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 17, 2017, 09:59:39  »
No dziś biel wybiera swojego społecznego inspektora pracy, ciekawe czy zostaną w starym marażmie, czy zdecydują się na zamiany.

Post Merge: Lutego 17, 2017, 15:19:06
No i po parodii wyborów, czas trwania wyborów 8 min, nie poczekano na pracowników schodzących ze zmiany rannej, ani na pracowników zmiany popołudniowej. Pan Goślinski  wraz z drugim związkowcem bardzo się spieszyli, chcieli już zakończyć głosowanie po 3 min. chociaż była propozycja aby poczekać  do 13;50. Na bieli pozostaje po staremu czyli byle jak.

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 15, 2017, 20:26:25  »
No to chyba u pana, u nas akurat nie, od dłuższego czasu dostraja tylko ci "właściwi", dziwne ze są to  ci sami zawsze. No to tylko pozazdrościć ludziom takiego mistrza, mój akurat ma inne podejście.

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 15, 2017, 17:47:40  »
Można prosić o jakieś szczegóły ?  chociaż jakiś link  ;)

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 14, 2017, 22:29:15  »
nikt (nawet związki) palcem nie kiwnął
Jak już tu było pisane wielokrotnie, związki to dbają tylko o własne dupy, oni jak politycy żyją w innym świecie i dawno  zapomnieli dla kogo są, przykłady na to mieliśmy wielokrotnie. Smutne ale prawdziwe.

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 14, 2017, 21:43:41  »
co roku mogą otrzymywać te same osoby.
I
To się nazywa układy układziki. Normalna rzecz w zch Police żadna rewelacji, i nikt się z tym nie kryje.

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 12, 2017, 20:04:58  »
Bo chyba większość na tak samo, smutne to ale prawdziwe, dalej dobrze się ma koleżeństwo , układy, d.....lizusostwo.

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 12, 2017, 15:31:47  »
Zgadzam się z kolegą powyżej, co mogę dodać do tego, ze doszli do tej grupy przydupasy mistrzów.

11
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Lutego 11, 2017, 15:01:09  »
Dobrze ze "broszka" nie zginęła bo zaraz by powiedzieli ze zamach i zrobili by z niej meczęnice i bohaterkę, i oczywiście chcieli by ja pochować na wawelu. No i już wiedzą ze winny był kierowca secento. Po wypadku pod Toruniem jeszcze nie doszli kto winny.  Spoko buta i arogancja sam ich wybije.
Własnie w tvn24 leci konferencja prasowa odpowiedzialni pisowców za stan rzeczy, pierwsze co to zmienia nazwę, co spowoduje usprawnienie  dziłania BOR.

12
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Lutego 10, 2017, 14:40:21  »
Może #dudapomoc im pomoże 
Nic z tego "super prezydent" już dawno się wycofał z pomocy, nie może nic zrobić bo  rozwali system bankowy. A jak wszyscy pamiętamy w trakcie wyborów był to żaden problem, a jedynie na przeszkodzie stali politycy PO/PSL. I  co wielcy wyborcy pis-u , miało się dać a jednak nie da się, no i około 700 tys wyborców nie zagłosuje na pewno na pis, a tu niedługo wybory samorządowe

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 09, 2017, 22:53:38  »
Nie sądzę, aby przegrana p. Rogowskiego była początkiem końca gryfu w Policach, policki gryf ma się dobrze i jak sądzę długo jeszcze będzie się miał. Dlaczego pan Rogowski mimo poparcia 4 związków przegrał, podwód jest prosty po prostu nie miał szans, po drugie p. Rogowski oprócz rozwieszenia swoich plakatów nie zrobił nic w przeciwieństwie do pani Ani która była na wytwórniach i rozmawiał z pracownikami wytwórni. Pan Rogowski musi się nauczyć jak się prowadzi kampanie wyborczą.[/size]No i gratulacje dla pani Ani, chociaż byłem pewny jej zwycięstwa

14
Polityka krajowa / Odp: Nie prościej przenieść stolicy do Torunia?
« dnia: Lutego 06, 2017, 17:22:17  »
prościej było by przenieść stolice do Torunia
Zgadzam się z tobą, przecież dla pis ważniejszy jest turoń jak warszawa, i tam są dla nich najważniejszy człowiek zaraz po Jarku czyli ich promotor.

żłobek 500+, no to będzie to samo co z 500+, no program potrzebny tylko skąd oni wezmą kasę, bo jak na razie rozdaj na prawo i lewo, a nawet ściągalność podatku im nie wypaliła, nie wspomnę o innych pomysłach Morawieckiego na slajdach i tylko slajdach   

15
Jak widać pis wychodzi z innego założenia, ważna wiara, nie wiedza i umiejętności

Strony: [1] 2 3 ... 33