Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Kapral_Kuba

Strony: [1] 2 3 4
1
Nie jest żadnym problemem kupienia w kiosku paru biletów na później i trzymania ich w portfelu, jeżeli ktoś w XXI wieku dalej nie posiada karty.

W dobie dzisiejszych czasów, gdzie większość osób posiada smartfony polecam ściągnięcie aplikacji np. MoBilet. Bardzo przydatna aplikacja z której można korzystać w większości miast w Polsce.

2
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Espol
« dnia: Kwietnia 22, 2017, 09:51:59  »
Mam pytanie do tych którzy ciągle użytkują espola. Mam problem, bo na koncie klienta nie mam numerów faktur do opłacenia. Dzwoniłem do BOK w Szczecinie i odesłali mnie do Polic, twierdząc że już nie obsługują naszego rejony. Powiedzieli, żebym każde problemy zgłaszał w Polickim Espolu lub Vectrze. Stąd też moje pytanie, czy BOK w Policach jest nadal otwarty? Ostatnio odbiłem się od drzwi, a do vectry już nie bardzo miałem czas podejść. Po próbie telefonicznego kontaktu z Pomocą techniczną i biurem obsługi klienta nikt nie raczył odebrać telefonu. Macie to samo?

3
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Espol
« dnia: Grudnia 06, 2016, 17:49:49  »
Czy działa u Was espol?

4
Polityka krajowa / Odp: Przysięga wojskowa
« dnia: Listopada 30, 2016, 22:54:20  »
Śmieszą mnie wypowiedzi pseudo znawców tematu. Po co wypowiadać się na tematy, o których nie ma się zupełnie pojęcia (przynajmniej tak wynika z wypowiedzi)? Polecam porozmawiać z kilkoma żołnierzami, a opinia na temat naszego ministra nasunie się Wam sama.

5
Trudne tematy / Odp: Liście na chodnikach
« dnia: Listopada 07, 2016, 22:30:56  »
No ale jaki ma sens zgarniać te liście? Przecież rano zagrabia, a po 3-4 godzinach będzie to samo..syzyfowa praca...

Jestem za! Natomiast zimą nie odśnieżajmy jezdni, bo i tak napada. Poczekajmy na wiosnę do roztopów. Zaoszczędzone dzięki temu pieniądze będzie można przeznaczyć na jakiś szczytny cel.

6
Motoryzacja / Odp: Łosie parkingowe
« dnia: Lipca 31, 2015, 10:38:55  »
Pozatym wykroczenie miało miejsce przy budynku przychodni a co jeśli miała tu miejsce taka sytuacja, że kierowca przywiózł ciężko chore dziecko a na pobliskim parkingu nie było wolnego miejsca? Nie jest to w 100% wytłumaczenie ale przynajmniej pewna okoliczność łagodząca.

Ja podejrzewam, że kierowca tego pojazdu przywiózł towar do kiosku.

7
Motoryzacja / Odp: Bezmózgi w samochodzie.
« dnia: Kwietnia 03, 2015, 21:47:06  »
Jeżeli mowa o kamerach to chciałbym polecić jedną rzecz. Mianowicie chodzi o program Yanosik na smartfona. Programiści dodali w najnowszej wersji opcje wideo rejestratora. Więc oprócz tego, że na bieżąco widzimy co się dzieje na drodze (natężenie ruchu, wypadki, kontrole fotoradary), mamy nawigację to dodatkowo możemy wykorzystać telefon jako wideo rejestrator.

8
Motoryzacja / Odp: Kabel diagnostyczny Alfa
« dnia: Stycznia 19, 2015, 21:13:46  »
Jeśli ktoś ma problemy z komputerem (błędami), albo z ciekawości chciałby sprawdzić czy autku nic nie dolega to zapraszam. Posiadam kabel więc mogę się podpiąć do aut koncernu fiata. :) Pozdrawiam!

9
Cytat: Kapral_Kuba w Dzisiaj o 08:46:12
Ja mam pytanie co do przystanku. Czy przystanek A w stronę Os. Chemik będzie po drugiej stronie aktualnego, a ten z które startował będzie przystankiem w stronę Bukowego?

Pytasz o plac Rodła? Przystanek w stronę Polic będzie zlokalizowany naprzeciwko przystanku 107, przy PZU.

Faktycznie nie sprecyzowałem. Dokładnie o przystanek na Placu rodła mi chodziło. Dziękuję.

10
Ja mam pytanie co do przystanku. Czy przystanek A w stronę Os. Chemik będzie po drugiej stronie aktualnego, a ten z które startował będzie przystankiem w stronę Bukowego?

11
Ty chyba pomyliłeś festyn rodzinny ze stadionem Wembley. Chciałbyś w wolny dzień z rana uciekać z własnego domu bo nie da się w nim wysiedzieć a wystarczyłoby ODROBINĘ CISZEJ nawet dla zdrowia tych dzieci.

12
aby nic nie zakłócało przebiegu EucharystiiJestem ciekawy co zrobiliście, aby nic nie zakłócało mojego pobytu we własnym domu. Mam tu na myśli już same głośne próby dźwięku od 9 rano. Na dobrą sprawę na tak małym placu żadne głośniki nie są wam potrzebne. Dziękuję za zaproszenie ale wystarczy ze stanę w domu z miernikiem decybeli. Ten problem był już zgłaszany w zeszłym roku i nic się nie zmieniło, widać że trzeba napisać to na forum publicznym by doczekać się chociaż odpowiedzi. Sama idea jest szczytna ale szanujmy się. Ja nie zakłócam waszego funkcjonowania.

13
Ktoś chyba nie zrozumiał aluzji. Puszczanie tak głośnej muzyki grozi normalnie katastrofą budowlaną. Od tej waszej muzyki całe ściany mi się trzęsły. Ledwo można było odespać ciężki dzień w pracy. Dziękuje bardzo. Jestem ciekawy czy mieliście pozwolenie na zorganizowanie takiej imprezy włączenie z puszczaniem głośno muzyki. Toż to na dniach Chemika ciszej pod sceną było.

14
Następnym razem poproszę głośniej, bo nie było was słychać...

15
Zwierzęta / Odp: Zginiony Mopsik suczka
« dnia: Czerwca 08, 2014, 10:18:43  »Czy chodzi o tego mopsika?

Strony: [1] 2 3 4