Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Mariusz_Niedźwiecki

Strony: [1] 2 3 ... 17
2
Tematy różne / Otwarcie sklepu "Jysk"
« dnia: Grudzień 18, 2013, 08:42:02  »
Tzn. ?

3
Sprawy bieżące / [Powiat Policki] Choinka od leśniczego.
« dnia: Grudzień 12, 2013, 13:22:23  »
Ojjj... U nas leśniczego nie ma od dawna :) A jakaś prywatna plantacja jest zaraz po prawej stronie za BP (jadąc w kierunku Polic) wisi baner.

4
Sprawy bieżące / [Powiat Policki] Choinka od leśniczego.
« dnia: Grudzień 11, 2013, 18:18:33  »
Cytat: "Wykidajło"
A jak wyglądają ceny w wyżej podanych miejscach?


http://cilp.lasy.gov.pl/web/trzebiez/42 ;)

5
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / TV Police
« dnia: Sierpień 20, 2013, 16:40:45  »
Cytat: "koko"
Robercik32, skąd masz takie informacje? Bo to właśnie Twoje są nieprawdziwe. Pracę dla wszystkich nauczycieli starostwo znalazło dopiero właśnie po emisji materiału krytykującego, że część nauczycieli i obsługa pozostaja bez pracy. Gdy dziennikarze na antenie wywalili ten fakt, wtedy obudziło się starostwo. Więc nie pisz nierzetelnych informacji, jeśli nie masz ich z pierwszej ręki.
To prawda, że Tv Police emituje programy zlecone (czyli opłacone przez różne instytucje), ale są one specjalnie oznakowane. Jest to działanie zgodne z prawem. Każdy może sobie wykupić czas antenowy i chwalić się swymi dokonaniami. Tak działają media prywatne.


Tu akurat się nie zgodzę ;) Od początku monitorowaliśmy w Radiu Szczecin sprawę etatów dla zwalnianych nauczycieli. Od początku była deklaracja ich zapewnienia i dotrzymano termin, który zadeklarowano na samym początku. Nie było to wynikiem żadnej z publikacji w mediach.

6
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / TV Police
« dnia: Sierpień 19, 2013, 21:01:21  »
Cytat: "Magazyn_Policki"
Słuchaj wszechwiedząca Kaskado! Tylko my mieliśmy krótko wkładkę (4 kolumny, redakcja, skład) w sezonie 1998/1999. Czy wiesz jednak ile kosztuje miesięczne utrzymanie gazety? Pewnie nie. No to pozwól się uświadomić. W postaci właściwej dla "Magazynu" - +/- 5 tys. miesięcznie.


No ale dalej nie dowiedzieliśmy się jaki stosunek miała owa wkładka do miesięcznych kosztów gazety...

7
Polityka lokalna / [Police] likwidacja SOSW nr 2
« dnia: Maj 22, 2013, 18:59:07  »
Czas Reakcji z wczoraj (21 maja). Od 5:29 o SOSW nr 2.

http://radioszczecin.pl/index.php?idp=125

8
Sport / [Police] Chemiczki walczą o PlusLige!
« dnia: Kwiecień 03, 2013, 18:11:56  »
Mecz nie jest odwołany. Targi przeniesiono do hali szkoły na Piaskowej.

9
Rozrywka i Kultura w regionie / [Szczecin] The Tall Ships' Races 2013
« dnia: Luty 06, 2013, 16:15:56  »
Jeśli chodzi o koncert gwiazdy to miasto na pół roku przed finałem jest w szczerym polu ;)

Cytuj


Miał być Green Day... nie ma na razie nic

Nie będzie Pearl Jam, ani też Foo Fighters, ale o tym miasto wiedziało już w momencie podpisywania umowy z agencją marketingową BOOM z Warszawy. Ci w zamian obiecywali, że podczas tegorocznego finału The Tall Ships Races zorganizują biletowany koncert zespołu Green Day. Grupa zagra jednak w Łodzi a miasto straciło cierpliwość. Zorganizowano rozmowy, na których nasz samorząd miał zaakceptować nawet występ System Of A Down.

Nikt z agencji jednak na na nie przybył. Umowę więc rozwiązano. Teraz... na pół roku przed imprezą nie ma nic.

Miasto i Szczecińska Agencja Artystyczna zdecydowały o rozwiązaniu umowy z firmą BOOM - wykonawcą wybranym w postępowaniu na produkcję wydarzeń artystycznych, towarzyszących finałowi regat The Tall Ships Races 2013. Aktualnie trwają rozmowy z kilkoma innymi podmiotami, zainteresowanymi współpracą. Ale czasu na zakontraktowanie występu gwiazdy dużego formatu jest coraz mniej. W Gdyni podczas Openera wystąpi Rihanna, w Warszawie na jednym z festiwali będzie Beyonce. W Oświęcimiu wystąpi z kolei Sting. Kogo obejrzymy w Szczecinie?

Firma BOOM zobowiązała się zrealizować wydarzenie muzyczne, towarzyszące finałowi regat The Tall Ships Races 2013 w Szczecinie. Wśród nich była organizacja w dniu 2 sierpnia br. biletowanego koncertu na terenie lotniaska w Dąbiu i zapewnienie w nim udziału artysty o randze światowej. W skład umowy wchodziła też organizacja dwóch niebiletowanych koncertów na terenie zlotu, na głównej scenie. Wydarzenia te miały stać się pretekstem do zainteresowania i odwiedzenia miasta w tym terminie. Aby osiągnąć ten cel, wykonawcy postawiono warunek, którymi mówił, że gwiazda koncertu w Dąbiu ma zagrać w Polsce w 2013 roku tylko w Szczecinie.

- Z uwagi na fakt, iż firma nie wykazała przyczyny losowej, z powodu której koncert Green Day w Szczecinie się nie odbędzie oraz ponieważ z argumentacji przedstawionej przez Firmę BOOM wynika, iż w chwili podpisania umowy z miastem firma nie miała gwarancji występu zespołu Green Day w Szczecinie, Miasto oraz Szczecińska Agencja Artystyczna złożyły oświadczenie o rozwiązaniu umowy z dnia 14 grudnia. - powiedział zastępca prezydenta miasta Krzysztof Soska.

Źródło: http://wzp24.pl/szczecin-i-okolice/item/1986-mial-byc-green-day-nie-ma-na-razie-nic


10
Polityka lokalna / [Police] likwidacja SOSW nr 2
« dnia: Styczeń 31, 2013, 08:46:19  »
Jeszcze w kwestii likwidacji SOSW nr 2. Wywiad z Pawłem Bajerem:

Cytuj

Bajer: Przynajmniej PiS ma się teraz czym zająć

Paweł Bajer - niegdyś w PiS, dziś z PO - w ciągu kilku ostatnich dni, być może wbrew jego woli, stał się głównym autorem likwidacji SOSW nr 2 w Policach. W rozmowie z naszym dziennikarzem tłumaczy: dlaczego powiat likwiduje placówkę, co stanie się z uczniami ośrodka oraz dlaczego zdecydował się na zmianę barw politycznych po wyborach.

Wywiad: http://wzp24.pl/wydarzenia/item/1939-bajer-przynajmniej-pis-ma-sie-teraz-czym-zajac

11
Trudne tematy / Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« dnia: Październik 01, 2012, 20:12:19  »
Przepraszam, ale mój post miał być dodany w innym temacie... Nie dotyczył tego wątku ;) Zresztą jest już usunięty, zdążyłeś go przeczytać heh :)

12
Tematy różne / Kolejowy odcinek Police-Trzebież do likwidacji?
« dnia: Październik 01, 2012, 18:49:51  »
Nie wiem czy ktoś zauważył... Ale Kuba cytował tylko te zdania, które sprawiają sensację... Zresztą sam tytuł na GS24.pl jest mocno tabloidowy i przesadzony, ale to już dla nich charakterystyczne. GS podaje te informacje, ale zresztą sam w tym samym tekście przytacza stanowisko PKP, które je dementuje. To są tylko informacje, które odcinki generują straty, a nie które są do likwidacji... Po co siać zamęt i panikę za wczasu ?

13
Historia / [Przęsocin] Neuendorf - Przęsocin na starej fotografii
« dnia: Sierpień 08, 2012, 23:02:24  »
Tak, to dawna gospoda w Przęsocinie.

14
Za dużo betonu... Więcej zieleni by się przydało :/

15
Tematy różne / Kawiarnia w Policach ?
« dnia: Czerwiec 15, 2012, 14:23:34  »
Nazwałbym to bardziej lodziarnią z pysznymi koktajlami i lodami  :chef:  Kawę, przynajmniej wg. moich upodobań smakowych, piłem tam średnią :) Najlepsze było latte.

Strony: [1] 2 3 ... 17