• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Kuba

Strony: [1] 2 3 ... 6
2
Sprawy bieżące / Flesz Tygodnia Internetowej Telewizji Regionalnej HB
« dnia: Sierpień 27, 2018, 11:55:01  »
Zachęcamy do obejrzenia nowego programu "Flesz Tygodnia", zrealizowanego przez Internetową Telewizję Regionalną HB. Jest to cotygodniowy serwis informacyjny.


W najnowszym odcinku:
- Jarmark Augustiański
- Rodzinny Rajd Rowerowy w Mierzynie
- KP Chemik Police wygrywa w meczu na szczycie z Vinetą Wolin
- Nowy teren rekreacyjny w Wołczkowie
- Rozstrzygnięto konkurs Terra Flower Power
- Turniej o Puchar Przewodniczącego Solidarności
- Jest takie miejsce: Teren po byłym cmentarzu w Uniemyślu
- Polecamy: II Sołtysiada i biesiadaMateriał sprzed tygodnia:

5
Cytat: rmf24.pl
To najprawdopodobniej morderstwo i próba zacierania śladów - mówią policjanci o pożarze w bloku w Policach w Zachodniopomorskiem. Po ugaszeniu ognia w mieszkaniu znaleziono ciało mężczyzny. Według policjantów najprawdopodobniej został zamordowany, a ogień podłożono, by zatrzeć ślady zbrodni.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-pozar-w-policach-w-mieszkaniu-znaleziono-zwloki-z-ranami-klu,nId,1566761#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome


Ktoś coś wie na ten temat? O jaki pożar chodzi? Strasznie nieprecyzyjny ten tekst.

6
Tablica Ogłoszeń Administracyjnych / Cisza wyborcza
« dnia: Listopad 15, 2014, 00:02:10  »
Rozpoczęła się cisza wyborcza. Dział "Polityka" został na ten czas zamknięty. Poruszanie tematów politycznych w innych działach jest zabronione - każdy taki post będzie karany od razu permanentnym banem.


Pozdrawiam

7
Jako, że w wakacje jest sporo różnych wyjazdów (nawet jednodniowych), zaczyna mi coraz bardziej doskwierać rozładowywanie się sprzętu (szczególnie fona w podróży - choćby przez ciągłe szukanie sieci). Dlatego rozglądam się pomału za powerbankiem - ma ktoś z tym jakieś doświadczenia? Ile mniej więcej kasy trzeba wydać, żeby nie kupić jednorazówki? ;) . Polecicie jakieś konkretne modele?


PS.
Zaznaczam, że tabletu nie posiadam, więc nie potrzebuję pierdyliarda mAh.

9
Tablica Ogłoszeń Administracyjnych / Cisza wyborcza
« dnia: Maj 23, 2014, 23:59:39  »
Na naszym forum została wprowadzona cisza wyborcza - potrwa ona do końca niedzielnego głosowania. Wszelkie naruszenia ciszy wyborczej będą od razu karane blokadą pisania lub też całkowitym banem.


Pozdrawiam

10
Motoryzacja / Badania dla kierowców - przedłużenie prawa jazdy
« dnia: Kwiecień 10, 2014, 13:27:25  »
Kończy mi się ważność prawa jazdy - w związku z tym chciałbym Was zapytać: gdzie robiliście badania lekarskie konieczne do wydania nowego prawa jazdy?


Pozdrawiam

11
Chciałbym, aby ten wątek służył do pomocy użytkownikom, którzy będą mieć jakieś problemy z przesiadką na nowy skrypt. Więc jeśli masz jakiś problem, napisz tutaj, a my pomożemy go rozwiązać!

12
Jak już zdążyliście zauważyć - nastała wiekopomna chwila: forum dostało nowy skrypt :).

W związku z tym proszę Was o raportowanie w tym wątku o wszystkich błędach i nieprawidłowościach, jakie zauważycie. Można tu także wpisywać swoje propozycje, co do działania SMF.

Pozdrawiamy!


dzięęęęęękujeeeeeemy !!!
- rbk

13
Tablica Ogłoszeń Administracyjnych / Ogłoszenie administracyjne
« dnia: Listopad 28, 2013, 15:10:06  »
Jako, że ostatnimi czasy mam coraz mniej czasu (a będzie z tym coraz gorzej) na administrowanie Forum i coraz rzadziej się tu pojawiam, nie dziwcie się, jeśli nie będę miał przez dłuższy czas (czyli dłuższy niż doba) możliwości reakcji. W pilnych sprawach proszę pisać do mnie na PW (a także do pozostałych administratorów) i korzystać z opcji zgłaszania postów.

Pozdrawiam :)

14
Rozrywka i Kultura w regionie / [Police] Noc Wszystkich Świętych
« dnia: Październik 23, 2013, 13:09:27  »


W Wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych (31 października) parafia pw. św. Kazimierza w Policach organizuje Noc Wszystkich Świętych. Pierwsza część (od godz. 17:00 do 20:00) będzie zaadresowana głównie do dzieci (w różnym wieku - od przedszkolaka po gimnazjum, ale starsi też mogą przyjść) i ich rodziców :).

O godz. 17:00 spotykamy się na placu przed kościołem, skąd (jeśli pogoda dopisze) uformujemy korowód, który przejdzie ulicami naszego miasta - wszystkich uczestników prosimy o zabranie różnego rodzaju instrumentów i innych przeskadzajek, co pozwoli nam zamanifestować radość z perspektywy świętości!

Po powrocie na teren parafii, w Sali Kasetonowej rozpocznie się Bal Wszystkich Świętych obfitujący w różnego rodzaju gry, zabawy i konkursy - również na najlepsze przebranie, dlatego kto tylko może, niech przyjdzie przebrany za świętego! :).

Ponadto przewidujemy m.in. słodki poczęstunek, konkurs na najładniejszy lampion, a także rozstrzygnięcie konkursu związanego z nabożeństwami różańcowymi (więcej informacji u katechetów).

Serdecznie zapraszamy do udziału również rodziców, których zachęcamy do ubogacenia imprezy poprzez przyniesienie własnych wypieków! :)

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1553832546707Natomiast druga część (po Balu Wszystkich Świętych, czyli od godz. 20:00 do 23:00) będzie zaadresowana do młodzieży i wszystkich chętnych :).

Program:
20:00 - spotkanie z egzorcystą - ks. Andrzejem Trojanowskim
21:00 - panel dyskusyjny i uwielbienie słowno-muzyczne
22:00 - Msza św.

Miejsce wydarzenia: kościół pw. św. Kazimierza w Policach.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2497283551763

15
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Telefony z Dual Sim
« dnia: Lipiec 17, 2013, 15:09:27  »
Jako, że posiadam kartę Aero2, rozglądam się w internetach poszukując informacji, czy jest sens kupować telefon z obsługą dwóch kart SIM. Jakie macie z tym doświadczenia? Jaki model telefonu (najlepiej z Androidem, a i nie z górnej półki cenowej ;) ) polecacie?

Na razie moją uwagę przykuł Samsung Galaxy S Duos (GT-S7562).

Pozdrawiam

Strony: [1] 2 3 ... 6