Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Może orientuje się ktoś, czy w którymś z polickich lokali będzie transmisja gali KSW 23?

2
Sport / [Anglia] IX Mistrzostwa Świata w TAe Kwon-do
« dnia: Września 15, 2010, 08:33:31  »
W dniach 11 - 12 września w miejscowości Telford leżącej koło Birmingham odbyły się IX Otwarte Mistrzostwa Świata w Tae Kwon-do. Impreza zgromadziła około 2000 zawodników i zawodniczek z blisko 28 państw. Na zawodach tej rangi nie mogło zabraknąć Polaków, w tym drużyny z KSW Police. Policzanie wrócili z zawodów z 4 medalami, z czego:

Paulina Wilk zdobyła brązowy medal w walkach przerywanych,
Rafał Adamczyk zdobył brązowy medal w walkach ciągłych,
Dominik Kotowski został wicemistrzem Świata w walkach przerywanych oraz z dwoma Walijczykami uzyskał tytuł drużynowych wicemistrzów Świata.

Wyjazd na zawody odbył się dzięki wsparciu Gminy Police oraz życzliwości pani Beacie Golisowicz , która udostępniła podczas wakacji salę do treningów.

3
Sport / [Wrocław] Akademicki Puchar Polski
« dnia: Czerwca 06, 2010, 19:22:04  »
W dniach 4-5 czerwca we Wrocławiu odbył się Akademicki Puchar Polski w kick-boxingu. Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w formułach semi- oraz light-contact. Tegoroczne zawody zgromadziło około 110 studentów i studentek z całej Polski.

Policki zawodnik - Dominik Kotowski - student Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz reprezentant KSW POLICE wywalczył po zaciętej walce brązowy medal w formule semi-contact w kategorii wagowej do74kg.

Wyjazd na Akademicki Puchar Polski odbył się dzięki wsparciu Gminy Police

4
Sport / Policzanie wrócili z medalami z Holandii
« dnia: Maja 05, 2010, 13:45:47  »
Dnia 24 kwietnia odbyły się już po raz 9 zawody z cyklu Yokoso Dutch Open, które rozgrywane były na zasadach kick – boxingu. Do Amstelveen przybyło blisko 350 zawodników i zawodniczek z wielu krajów, w tym z Holandii, Niemiec, Belgi, Anglii, Polski, Norwegi, Włoch czy Turcji.
Rywalizacja toczyła się w formułach semi – i light – contact oraz po raz pierwszy rozegrane zostały konkurencje form przy muzyce.
W tej edycji turnieju swój udział zdeklarowali zawodnicy Klubu Sportów Walki Police.

Policzanie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony wywalczając następujące medale:
Damian Jasiński wywalczył III miejsce w kategorii senior light – contact -63kg oraz II miejsce w kategorii junior semi – contact -63kg,
Dominik Ratajczak zajął II miejsce w kategorii junior semi – contact -69kg,
Dominik Kotowski wywalczył II miejsce w kategorii senior light – contact -63kg oraz III miejsce w kategorii senior semi – contact -63kg,
Karol Bagiński zajął III miejsce w kategorii senior light – contact -79kg.

Wyjazd odbył się dzięki finansowemu wsparciu Gminy Police.