• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Studarc

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« dnia: Październik 21, 2019, 18:54:53  »
Sytuacja: Police wypadek, autobusy jeżdżą objazdem. Swoje na przystanku kollataja, dzwonię do dyspozytorni i Pani mówi, żeby pomachać kierowcy 107 nr 793 i on się zatrzyma. Machnalem nawet z włączona latarka i nie zatrzymał się wcale. Mam nadzieje, że raport karny na tego zasranego bumelanta pójdzie panie Ufniarz?

2
Tematy różne / Odp: Dzwony
« dnia: Lipiec 09, 2019, 17:38:16  »
I znowu słychać dzwony. Miód na moje uszy. Precz z lewactwem i gejostwem. Deus vult.
Jeszcze raz troglodyto napiszesz coś takiego a osobiście zgłoszę to do prokuratury. Myślisz, że jak schowasz swoją aparycję za ekranem smartfona to policja cie nie namierzy?

3
PRACA / [Sprzedam] Korepetycje j. angielski
« dnia: Luty 24, 2019, 19:46:10  »
Korepetycje język angielski.
Przygotowanie do matury, egzaminów kończących szkołę, konwersacje, nauka od podstaw.
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu prywatnych lekcji angielskiego. Pracowałem także z maturzystami, również od podstaw i osobami bardzo opornymi i potrzebującymi natychmiastowej pomocy. Zawsze z dużymi sukcesami.
Police i Szczecin, lekcje 45min. / 45-50 zł w zależności od poziomu.
Tel. 503614930

4
Witam, dlaczego nasza policja i straż miejska zamiast patrolować w tym okresie ulice i łapać gównażerki strzelającej petardami podkula ogon i nic nie robi?


Dzisiaj byłem świadkiem jak grupa chłopaczków rzucała petardy na parkingu, tuż za stojącymi samochodami. Jedna kobieta zwróciła im uwagę i zadzwoniła na policję, ta jednak nie raczyła nawet przyjechać na miejsca.


Proponuję, by rodzice tych dzieci byli wraz ze swoimi pociechami wysyłani na wakacje do Iraku lub Syrii, mogliby tam posłuchać wybuchów, wyżyć się. A po powrocie odebrać 500, prawa rodzicielskie i zrobić sterylizację. Bo jak ktoś nie jest w stanie bachora przypilnować to nie powinien dzieci posiadać wcale.

5
Tematy różne / Odp: Bomba
« dnia: Grudzień 08, 2018, 03:10:34  »
Mam bardzo podobne spostrzeżenia, takich bomb w policach było już wiele i:
A. Albo wcześniej zwyczajnie nas narażano na niebezpieczeństwo
B. Teraz sieje się niepotrzebna panikę
Albo
C. Obecna bomba jest zwyczajnie dużo większa lub bardziej niebezpieczna niż poprzednie.
To tylko moja opinia i może nie być zgodna z prawdą. Jednak lepiej dmuchać na zimne i uważam, że bezpieczeństwo ponad wszystko.

6
Proponuję więc byś przeniósł się do 1910 i tam został.

7
Polityka lokalna / Odp: Wybory samorzadowe
« dnia: Listopad 20, 2018, 18:20:47  »
Dawno żaden wpis mnie tak nie rozśmieszył. Nie wiem tylko czy wpis kondonka czy rpzpl  ;D
Przyznać jednak trzeba, ze Doba tym zagraniem zniszczył sobie reputację i szacunek wielu ludzi.

8
Rozrywka i Kultura w regionie / Odp: Tęczowy piątek
« dnia: Listopad 04, 2018, 10:35:53  »
A tak swoją drogą co Dolnoślązak robi w policach?
Idąc jego tokiem rozumowania ludzie mają prawo powiedzieć, że żaden Dolnoślązak nie będzie wypowidał się na temat miasta w Zachodniopomorskiem...

9
Rozrywka i Kultura w regionie / Odp: Tęczowy piątek
« dnia: Listopad 03, 2018, 20:19:26  »
osoby homoseksualne to osoby nieszczęśliwe i zagubione

Hmmm. Uważam nawet, ze powinny być poddane leczeniu. Psychiatrycznemu.Byc może psychiatria jeszcze nie wynalazła leku...

Na następnych zajęciach będzie zapewne promocja seksu z kotkiem i pieskiem... Może nawet z kurą.
To jest tak przykre, że aż nie wiem czy się śmiać i uznać to za żart czy współczuć i rozważać to w kategoriach jakiegoś zacofania?


Swoją drogą wszystkim otwarcie homofobicznym osobom życzę, by los zechciał nagrodzić ich homoseksualnymi dziećmi :-)


Proponuję, by wszyscy, wypowiadający się w tym temacie zajęli się czymś bardziej konstruktywnym, np. czymś co pomoże policom być lepszym, ładniejszym i bezpieczniejszym miastem, niż zajmowanie się pierdołami.
To, że rodzice nie mają gdzie parkować swoich aut przy sp1, albo, że przy tej szkole nie ma spowalniaczy, a ludzie jeżdżą jak wariaci to już nikogo nie interesuje, a lekcja tolerancji w szkołach sprawia taki wielki ból dupy.

10
Sprawy bieżące / Odp: Remont drogi Police-Szczecin
« dnia: Lipiec 19, 2018, 22:42:15  »
niektórym to nawet kolor barierki przeszkadza... :o .
No to już wiecie czemu u nas panuje bylejakość. Bo diabeł tkwi w szczegółach i jeśli maluczkiemu nie przeszkadza szczegół, to dla takiego rządzącego szczegółem może być np. brak pasa do wyprzedzania.


11
Sprawy bieżące / Odp: Remont drogi Police-Szczecin
« dnia: Lipiec 18, 2018, 14:55:25  »
Wiadukt moze i wyszedl dobrze, ale mnie zastanawia dlaczego barierki sa niebieskie, jesli kolory miasta to zolty, zielony, a ogolnie barierki zwyczajowo maluje sie teraz na szaro.
Jest jakies logiczne wytlumaczenie tego?

12
Sprawy bieżące / Odp: Dni - Dzień Chemika 2018 - przygoda
« dnia: Czerwiec 17, 2018, 08:41:04  »
A ja miałem sen, w którym pracownicy ZCH nie byli takimi malkontentami. Bo co się nie spojrzy to każdy z nich marudzi na pieniądze. Przy czym ciągle jest to marudzenie, że "3500 na rękę to za mało", że "darmowe buty ochronne niewygodne", że "13stka za mała", że "dzieci za mały prezent na mikołajki dostały", że "bony na dni chemika niezrealizowane".
Przy czym niestety 90% z tych marudnych pracowników dostali pracę w spadku po dziadku, ojcu, bracie czy wujku, bo bez tego to co najwyżej by na budowie cegły murarzowi podawali, bo tak wysokie mają kwalifikacje.

Wystarczy, że spojrzę na dwa przykłady, jeden to wujek (mojego taty siostry mąż - czyli w rzeczywistości żadna rodzina) - dwie lewe ręce do wszystkiego, nawet żarówki w domu wymienić nie potrafi, a ciągle marudzi, że mało zarabia. Skończył 6 klas podstawówki, bo inteligencją nie grzeszy i gdyby nie mój rodzony dziadek, który załatwił mu pracę w zakładach to szanowny "wujaszek" dziś najpewniej nie jeździłby nowym Cmaxem, a co najwyżej 107 i to na gapę. Dodam tylko, że ów wujaszek załatwił na zakładach pracę zięciowi i córce. Wszyscy żyją jak pączki w maśle.

Drugi przykład to kolega z liceum, który maturę z języka polskiego i matematyki zdał średnio na 10%. I gdyby nie ojciec, to o jakiejkolwiek pracy mógłby tylko pomarzyć.

Więc proszę was nie marudźcie tyle, bo płace i świadczenia jakie macie to luksus dla wielu specjalistów po studiach czy po specjalistycznych szkołach. I nie mówię tu o tabunach socjologów, filologów czy wokalistach, ale o budowlańcach inżynierach, logistykach, lekarzach czy architektach, którzy by mieć godne życie muszą wyjechać zagranicę, a i tak często kokosów tam nie zbijają.
Możecie też mieszkać w pięknym mieście, w spokojnej okolicy i nie musicie mierzyć się codziennie z różnicami kulturowymi, socjalnymi i nie musicie odczuwać tęsknoty za domem, bo jesteście u siebie.
Więc uśmiech panowie i panie (głównie panowie), wygraliście los na loterii*!

*oczywiście, żeby pominąć komentarze, wiem, że jest także wielu specjalistów, z odpowiednim wykształceniem, którzy dostali pracę w uczciwym naborze, a nie w spadku, czy po znajomości i ich szanuję. Wpis tyczy się raczej wszystkich tych, którym ZCH życie uratowały, bo ani do nauki, ani do pracy się nie garnęli.

13
http://radioszczecin.pl/1,372927,tony-smieci-zalegaja-w-policach-kto-zaplaci-za-u

To co drodzy policzanie? Z jakich inwestycji rezygnujemy przez kolejne lata?

14
Trudne tematy / Co łaska? Ale nie mniej niż...
« dnia: Kwiecień 20, 2018, 11:20:50  »
No cóż, ludzie różni są, księża także, ale pechowo Stare Police znowu trafiły na tego "z tych gorszych". I co prawda sam nie jestem praktykujący, to denerwuje mnie obłuda w kościele katolickim, która mnie i zapewne wiele osób obrzydza i od niego odrzuca.
Oto zdjęcie artykułu z nowego Kuriera Szczecińskiego:

15
Tematy różne / Dzieci na dachu
« dnia: Kwiecień 11, 2018, 09:43:06  »
Stare miasto, Sikorskiego.


Od kilku dni widzę chłopaków, którzy lubią igrać z ogniem. Wchodzą na dachy garażu, biegają, skaczą, rzucają kamieniami w dzieci chodzące po chodniku, ostatnio urządzili sobie parkour po świeżowymalowanych garażach (oczywiście brudząc ściany błotem).
Kilka osób zwracało im uwagę, jednak bezskutecznie (kończyło się bluzgami).


Rozumiem, dzieciństwo, brak odpowiedzialności i wyobraźni, każdy z nas był dzieckiem :-)


Co jednak gdy biegając potkną się o kabel, wystającą papę, spadną i w najlepszym wypadku połamią, albo zrobią krzywdę jakiemuś dziecku, zwierzęciu kamieniem lub wybiją komuś szybę w domu/w aucie? Kto za to odpowie, jak młody chuligan ucieknie?

W razie co otrzymałem od sąsiada zdjęcia, wstawiłbym je, aczkolwiek nie wiem,czy jest to zgodne z prawem nawet jeśli zamażę twarze.

Strony: [1] 2 3 ... 10