• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - zefir

Strony: [1] 2 3 4
1
Trudne tematy / Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« dnia: Lipiec 24, 2019, 16:04:46  »
Dzisiaj w Shellu przy Gontynce i na Orlenie przy Bogumińskiej Pb95 po 5,08 zł

2
Trudne tematy / Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« dnia: Marzec 15, 2019, 16:17:54  »
Przez miesiące czy nawet lata w Policach cena paliwa była niższa na stacjach niż w Szczecinie
To fakt, że kiedyś w Policach było taniej i nawet znajomi ze Szczecina wykorzystywali okazję i tankowali  w Orlenie na Piłsudskiego. Teraz to my jadąc do Szczecina tankujemy w Schellu, Orlenie lub BP, oszczędzając kilka złotych. Polickie stacje tracą klientów na własne życzenie.

3
Tematy różne / Przebudowa ul. Zamenhofa
« dnia: Grudzień 03, 2018, 20:51:54  »
W lipcu ruszyła przebudowa ul. Zamenhofa i miała być zakończona do końca listopada 2018. Mamy grudzień, a przebudowa trwa w najlepsze i dotarła do połowy ulicy. I chyba długo jeszcze potrwa, bo ostatnio widać jakby mniej sprzętu i pracowników. Czy ma ktoś jakieś wieści do kiedy przesunięto termin porzebudowy.

4
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Październik 30, 2018, 18:37:31  »
Uchwała Rady Nadzorczej z dnia 14 grudnia 2017 r. Wprowadziła ona zmianę w regulaminie. Tu jej treść:  http://www.sm-chemik.pl/dokumenty/uchwaly-rn/uchwala-nr-19-IX-2017.pdf
Ale w w/w uchwale dalej jest zapis o treści:" Wymiana uszkodzonych przez użytkownika wodomierzy, zaworów termostatycznych,
podzielników kosztów obciąża użytkownika w pełnej wysokości. W przypadku uszkodzenia przez lokatora plomb na wodomierzach i podzielnikach kosztów rozliczenia dokonywane będą na zasadach obciążenia kosztami normatywnego zużycia co. i cw. na dane mieszkanie".
A wymieniając głowice zostaną zerwane plomby założone przez SM Chemik.

5
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Październik 29, 2018, 20:28:57  »
Głowice termostatyczne znów przy wietrzeniu mieszkania zaczęły włączać kaloryfery. Na znalezione zapytanie w  temacie  możliwości wymiany zaplombowanych głowic jest odpowiedź 
Tak! Uchwała Rady Nadzorczej z dnia 14 grudnia 2017 r. Wprowadziła ona zmianę w regulaminie. Tu jej treść:  http://www.sm-chemik.pl/dokumenty/uchwaly-rn/uchwala-nr-19-IX-2017.pdf
Mam pytanie gdzie można znaleźć treść Regulaminu dotyczącego głowic termostatycznych. Nie ma takiego regulaminu na stronie SM Chemik. Nie wiem też gdzie znaleźć katalog głowic zgodnych z zainstalowanym zaworem. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie i jakie głowice kupić i następnie kto mógłby je wymienić.

6
Trudne tematy / Likwidacja punktu MEDIKI przy ul. Wyszyńskiego
« dnia: Sierpień 29, 2018, 20:24:56  »
Wielu z Policzan, zapewne jeszcze nie wie, że na Osiedlu Chemik punkt przyjęć MEDIKI (przy ul. Wyszyńskiego) miał zostać zamknięty z dniem 1 września. Dostęp do lekarza rodzinnego ma zostać znacznie utrudniony uciążliwą dla wielu starych schorowanych ludzi, wyprawą do przychodni MEDIKI przy Zakładach Chemicznych POLICE. Informacja taka została wywieszona na drzwiach  pod koniec ubiegłego tygodnia. Dzisiaj temat został poruszony przez Kurier Szczeciński. Podaję link do informacji: https://www.24kurier.pl/aktualnosci/wiadomosci/medika-bez-rodzinnego-na-osiedlu-w-policach/

7
Trudne tematy / Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« dnia: Grudzień 21, 2016, 20:36:03  »
Prostom rzeczą by było wszywanie  przez producenta odzieży zimowej odblaskowe elementy. Popieram ten pomysł. Dzisiaj rano  przed ósmą, ulicą Piaskową wędrowała trójka dzieci doskonale widoczna z daleka. Kurtki i torby miały powszywane taśmy odblaskowe. Apeluję do rodziców, szukajcie kurtek z odblaskowymi wszywkami. W ten sposób zwiększacie bezpieczeństwo swoich dzieci. Dobrze byłoby aby w kurtkach noszonych przez dorosłych też wszywać drobne elementy odbijające światło po zmroku.  W godzinach wieczornych w miejscach słabo oświetlonych,  osoby ubrane w ciemną odzież są widoczne dopiero w światłach samochodu. Niestety w Policach na wielu ulicach latarnie nie oświetlają dostatecznie   ulic i przejść dla pieszych. A i piesi nie dbają o swoje bezpieczeństwo, często wchodzą na jezdnię z telefonem przy uchu, nie patrzą zupełnie czy  nie nadjeżdża jakiś pojazd.                
                  
                     
                     
                     
                        

8
Trudne tematy / Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« dnia: Grudzień 09, 2015, 21:28:22  »
kierowca miał prawo niezauważyć pieszego przy takim oświetleniu drogi
.Przechodze tym przejściem przynajmniej dwa-trzy razy dziennie. W godzinach popołudniowo - wieczornych zawsze obawiam się wejścia na pasy, bo po pierwsze bardzo słabe oświetlenie, a po drugie  młodzi kierowcy lubią na Zamenhofa poszaleć. I bardzo wielu kierowców nie zatrzymuje się przy pasach, nawet gdy  przechodzący jest już na pasach.

9
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Październik 31, 2015, 20:29:59  »
do dzisiejszego wieczora awaria zostanie usunięta.
Właśnie przed chwilą dyspozytor PEC potwierdził, że właśnie zakończyli spawanie i rozpoczęto napełnianie rur. Jeżeli na spawach nie bedzie przecieków to dzisiaj ok. 22-giej będzie ciepła woda. Gdyby jednak były przecieki przerywają prace do rana i jutro bedą kontynuować usuwanie awarii.

10
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Październik 31, 2015, 19:48:46  »
Od wczorajszego wieczoru na Zamenhofa brak ciepłej wody i ogrzewania. Czy wiadomo co jest przyczyną, bo szanowna administracja naszej SM CHEMIK, wypoczywa i brak jakiejkolwiek informacji, a wydaje się, że to nic trudnego ustalić przyczynę i przybliżony termin włączenia ogrzewania oraz ciepłej wody i zamieścić taką informację w aktualnościach na stronie internetowej SM CHEMIK. Ale widać, że  moje oczekiwania przerastają dobre chęci albo umiejętności administaracji. Bo nie wierzę, że nikt z Zarządu i administracji nie wie, że na osiedlu Chemik brak ciepłej wody. W Szczecinie w normalnej Spółdzielni, gdy była awaria ogrzewania rozwieszono informację w sobotę wieczorem, pomimo wcześniejszej informacji w telewizji, administracja poczuwała się w obowiązku powiadomić swoich mieszkańców, w jakim czasie przewiduje się usunięcie awarii.

11
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Październik 21, 2015, 20:37:22  »
Może coś nie tak z nowymi wodomierzami... ;/
Od dzisiaj zaczęlismy sprawdzać działanie wodomierzy po każdym użyciu wody. Nie wiem na czym to polega, że napełnienie czajnika 1,5l zimnej wody na liczniku wskazało na troche więcej. Przez kilka dni poobserwujemy i zgłosimy wodomierze do sprawdzenia jezeli bedzie wiecej zauważalnych niezgodności. Podejrzane jest to, że mamy do dopłaty ponad 200zł. Miewaliśmy nadpłaty, niedopłaty ale zawsze kilku złotowe, a tym razem szok.

12
Tematy różne / Odp: Transport z Polic pod Halę Azoty Arena
« dnia: Październik 21, 2015, 15:55:53  »
Proszę o informację, gdzie można znaleźć przed każdym kolejnym meczem siatkówki, o której godzinie i skąd (z Polic) jedzie autobus pod hale ARENA. Niestety nie ma takiej informacji na stronie drużyny Chemik.

13
Trudne tematy / Odp: Wszechobecne w Policach "budki'
« dnia: Październik 17, 2015, 14:27:33  »
od strony ul. Wyszyńskiego - rozebrali stare blaszaki i odsłonili nowe blaszaki
Faktycznie wjazd ul. Wyszyńskiego na polickie osiedla , nie wygląda imponująco. Miejmy jednak nadzieję, że widzą to również zarządzający miastem i gminą, jak i radni gminy.  Jeżeli miastu brak funduszy na dalszą rozbudowę osiedla na terenach po blaszakach, to może po prostu sprzedać teren w przetargu i wtedy deweloper wybuduje kolejne budynki, które przysłonią blachy targowiska, a gmina uzyska fundusze na inne cele.

14
Tematy różne / Transport z Polic pod Halę Azoty Arena
« dnia: Październik 17, 2015, 11:56:04  »
Czy wiadomo coś w temacie przewozów z Polic na mecze siatkówki w Hali Azoty Arena. Czy będą podstawiane autobusy jak w poprzednim sezonie rozgrywek. Najbliższy mecz jutro w niedzielę o godz. 14:45

15
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Październik 09, 2015, 10:03:14  »
9 października (piątek) o godz. 9:20 uruchomiono grzanie (na Zamenhofa). Do tej pory grzejniki w mieszkaniach były lodowate (również te  na klatkach schodowych). Ponieważ w CHEMIKU rozpoczęto grzanie na przeŁomie września i października, to ciekawe jak to 10 dniowe przesunięcie rozpoczęcia okresu grzewczego  uwzględni Zarząd i RN Spółdzielni w opłatach stałych rozliczeń za kolejny sezon grzewczy.

Strony: [1] 2 3 4