Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Prezes

Strony: [1] 2 3 4
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 20, 2026, 05:45:54  »
Czyli ludziom nie zależy, żeby więcej zarabiać. Chodzi o to, żeby mniej robić. Tak wynika z referendum.
Tak to pewnie widzi zarząd i cala elita. Normalni ludzie widzą to tak że pracodawca chciał byś zapierdala więcej niż teraz za minimalnie większe wynagrodzenie. Kwestie tego że te 1200zl które zaproponowali to jest tak właściwie to czego nam nie dali przez te 3 czy tam 4lata to pomine....a w ogóle to to referendum było w sprawie zmiany systemu pracy,a nie "podwyżki"kwestia finansowa to coś podobnego do wrzutek rządu polskiego który Nawrockiemu podrzuca ustawy z bublami a oni zdziwieni,że on Wetuje. Zarząd skoro taki chojny do tego byśmy zarabiali więcej t,o niech robi wartościowanie ludzkie do 5bop i będzie po temacie,a nie robią dziadów z załogi. A zresztą pani prezes pewnie w ciągu kilku tygodni zrobi wyjazd,pójdzie na POLIMERY znowu i tyle ja będziemy widzieli tak samo jak wartościowanie. Prezesów będą co chwilę zmieniać żeby to przyciągac. Ciekawe na jaki pomysł wpadnie kolejny prezes który tu wpadnie.

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 19, 2026, 22:06:36  »
Spotkanie z zarządem najprawdopodobniej w poniedziałek, godzina nieznana.
Szykujcie opony,flagi gwizdki,trąbki...czy wy takich rzeczy nie posiadacie? 🤔

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 15, 2026, 14:53:09  »
Fajne te propozycję pani prezes "po wartościowaniu "🤦🏻😂dziadów z nas robią i to nie małych. Niech te związki się [ciach!] wezmą w końcu do roboty bo mnie [ciach!] strzeli. Jeszcze na koniec podpis pani prezes "z wyrazami szacunku"ta pani to za grosz szacunku nie ma do pracowników,tyle wam powiem koledzy i koleżanki


Podaj szczegóły?

No np.taki przykład masz stawkę 5620 to po wartościowaniu według pani prezes i pana kusmirka wskoczysz na 5700 czyli 80zl dostaniesz podwyżki przy zostaniu na 5bop a jak byś przeszedł na 4bop to bedissz miał stawkę 6820 bo wpadnie ci te 1200zl podwyżki o której oni tam pisali. Bo tam bylo 1200 do stawki i 319 do dodatku zmianowego z tym że ten dodatek to oczywiście tylko też wzrataa przy przejściu na 4bop. Ci co mają stawki większe to nic nie zyskują na wartościowaniu. Jednym słowem kasę zarząd ma żeby dać 1519 zł jak przejdziemy na 4bop ,a jak zostaniemy na 5bop to kasy nie ma 😂 tak nas doceniaja i tak szanują

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 15, 2026, 13:21:28  »
Fajne te propozycję pani prezes "po wartościowaniu "🤦🏻😂dziadów z nas robią i to nie małych. Niech te związki się [ciach!] wezmą w końcu do roboty bo mnie [ciach!] strzeli. Jeszcze na koniec podpis pani prezes "z wyrazami szacunku"ta pani to za grosz szacunku nie ma do pracowników,tyle wam powiem koledzy i koleżanki

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 14, 2026, 20:12:07  »
Jaki wy ludzie macie problem...Głosujecie przeciwko temu zjebanemu systemowi. związki mają robić wszystko żeby tego nie było i walczyc o wartościowanie, a za półtora roku nie głosujecie na tych na których głosowaliście2 lata temu, którzy właśnie pokazują wam kim dla nich jesteście i temat 4bop będzie skończony raz na zawsze ,a nie barany głosujecie za rudym i jego przydupasami i pozneij się dziwicie że was ruchają.

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 09, 2026, 16:26:50  »
Jak tam brygada, zadowoleni - nagroda na kontach
Tak...całe 474zl 😂

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 09, 2026, 11:44:29  »
Witam, nie dostaliśmy żadnej informacji dlaczego spotkanie się nie odbyło. Pewnie natłok obowiązków i brak czasu
A to dzisiejsze się odbędzie ?
Zacytuję"Odpowiedź nie wyczerpuje naszym zdaniem tematu. Dzisiaj spotkanie z Zarządem, na którym poruszymy również temat wymiany przepustek i  zarządzenia z tym związanego."chyba się  odbywa właśnie

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 09, 2026, 10:50:50  »
Ja mam lepsze bombę...premia śmiesznie mała... pani prezes to powinna się wstydzić tego posta swojego na FB, o tym wspaniałym przywróceniu tej premii i tych 700zl na dzień chemika. Razem z tego może wyjdzie 1500 a i innych 1200😂tak więc pani prezes nas wyruchała tak jak jeszcze chyba nikt inny....a i o tych 2tys na dzień chemika to możemy zapomnieć, związki dostały właśnie z rana odpowiedź i jest na FB solidarności polickiej... dziękuję można się rozejść.
Premia jest ustalona z funduszu i odpisu .
Nie wnikam ,ale z tego co pamiętam to wpadało jakoś co kwartał 1200 ,1300 a teraz wpadło nie wiem połowa z tego czy jakoś tak...wlecą odcinki to będzie wszystko jasne...generalnie ludzie będą wkurwieni bo pewnie premii więcej nie będzie w tym roku a nagroda na dzień chemika z tą obecną premia za ten miesiąc to tak jak mówię jakieś 1500tys.
1500 tys premii?? :O To chyba dla prezesa.
1200 Janku nie 1500...z tego co pamiętam łącznie dwie premie jak wpadały to było coś około 1000 ,1200

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 09, 2026, 10:43:03  »
Ja mam lepsze bombę...premia śmiesznie mała... pani prezes to powinna się wstydzić tego posta swojego na FB, o tym wspaniałym przywróceniu tej premii i tych 700zl na dzień chemika. Razem z tego może wyjdzie 1500 a i innych 1200😂tak więc pani prezes nas wyruchała tak jak jeszcze chyba nikt inny....a i o tych 2tys na dzień chemika to możemy zapomnieć, związki dostały właśnie z rana odpowiedź i jest na FB solidarności polickiej... dziękuję można się rozejść.
Premia jest ustalona z funduszu i odpisu .
Nie wnikam ,ale z tego co pamiętam to wpadało jakoś co kwartał 1200 ,1300 a teraz wpadło nie wiem połowa z tego czy jakoś tak...wlecą odcinki to będzie wszystko jasne...generalnie ludzie będą wkurwieni bo pewnie premii więcej nie będzie w tym roku a nagroda na dzień chemika z tą obecną premia za ten miesiąc to tak jak mówię jakieś 1500tys.

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 09, 2026, 10:01:28  »
Ja mam lepsze bombę...premia śmiesznie mała... pani prezes to powinna się wstydzić tego posta swojego na FB, o tym wspaniałym przywróceniu tej premii i tych 700zl na dzień chemika. Razem z tego może wyjdzie 1500 a i innych 1200😂tak więc pani prezes nas wyruchała tak jak jeszcze chyba nikt inny....a i o tych 2tys na dzień chemika to możemy zapomnieć, związki dostały właśnie z rana odpowiedź i jest na FB solidarności polickiej... dziękuję można się rozejść.

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 27, 2026, 12:33:39  »
https://www.facebook.com/share/p/17jsj3wRsW/ W Tarnowie związki 800zl dla wszystkich się domagają,zwiększenie dodatku zmainiwrgo do 1500 wzrost stażowego o 30zl i różne tego typu rzeczy,bo jak nie to spór zbiorowy i będzie grubo 😉

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 14, 2026, 23:55:49  »
Dzień bez rezygnacji z funkcji prezesa w GRUPIE AZOTY to dzien stracony 😂 przez te 2.5 roku to ilu zrezygnowało łącznie ? 8? 😂🤦🏻 Co to [ciach!] jest za cyrk ten rząd to przechodzi ludzkie pojęcie.

Post Merge: Maja 14, 2026, 23:59:50
Kolejny podał się do dymisji. xD
Ale tam jest rotacja. Każdy musi zarobić. Żeby żyło się lepiej. Wszystkim.
Jak sie podaja do dymisji to nie dostaja odpraw
Bez odprawy tam gdzie był prezesem,ale pewnie w radzie był nie jednej więc raczej nie stracił zbyt wiele...a ty rasowy jak zawsze będziesz pierdolił że przecież odprawy nie wziął...[ciach!] z tego że nie wziął jak przez te wszystkie lata gdzie był prezesem Tarnowa a pozneij miesiące gdzie był prezesem polskiej grupy zbrojeniowej wziął tyle co wszyscy pracownicy Polic biorą w miesiąc

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 04, 2026, 11:32:42  »
Witam, ustalenie tabeli płac zostało przedłużone do końca maja. Na razie brak porozumienia.
Wiecznie to samo...brak porozumienia i brak porozumienia. Zarządy GRUPY AZOTY 100mln w poprzednim roku potrafiły wydać na doradztwo w sprawach zarządzania i usługach prawnych a dla ludzi jak zwykle [ciach!] problem żeby dać. Co chwilę [ciach!] zmiany prezesów i odprawa za odprawą a zwykły pracownik jak zawsze ciepłym moczem olewany. Jak tu się [ciach!] nie wkurwic. Tabelę oczywiście im nie pasują bo przecież nie może być tak że starszy aparatowy będzie miał 6800 chociaż moim zdaniem na dzisiejsze czasy to i tak jest śmieszna kwota biorąc pod uwagę to że 4lata nie było podwyżki i w 2010 również przez taki okres nie było podwyżki. Ludzie którzy tu pracują 15lat ,byli bez podwyżki łaźnie 8lat a co idzie za tym są w plecy jakieś 1.5tys. .karta lunch pass też jest już ch... wielki warta. Niech te związki się [ciach!] w końcu dobiorą do mord tym co trzeba i zrobią coś [ciach!] konkretnego dla tych pracowników bo ileż [ciach!] można być tak dymanym.

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 29, 2026, 07:53:33  »
Pytanko mam...można jakoś anonimowo zgłosić do BHP pewne zaistniałe sytuację zagrażające zdrowiu i życiu pracowników  występujące na wydziale,przykładowo spadające dechy z dachu na poziom na którym swoją pracę wykonują aparatowi. Właściwie to bardziej życiu jak zdrowiu bo raczej nikt nie przeżyje jak decha długości 1.5m spadnie komuś na głowę z wysokości 10m,a jak nie na głowę to połamie człowieka tak że i tak się nie po zbiera.

Strony: [1] 2 3 4