Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne

Police i okolice => Sport => Wątek zaczęty przez: DominikDolnoślązak w Maj 30, 2017, 09:01:53

Tytuł: Wycofanie się z B klasy FLORKA Trzeszczyn w połowie sezonu.
Wiadomość wysłana przez: DominikDolnoślązak w Maj 30, 2017, 09:01:53
Czy ktoś wie - jakie były prawdziwe przyczyny wycofania sie po rundzie jesiennej tego sezonu debiutanta w B klasie - klubu FLOREK Trzeszczyn, rozgrywającego swoje mecze na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Piaskowej?
W rundzie jesiennej beniaminek najsilniejszej grupy B klasy zdobył aź 4 punkty, co jak na debiutanta jest bardzo dobrym wynikiem. W tej grupie grają bardzo silne zespoły, które wygrają z niejedną okręgówką z terenu, np PIONIER Szczecin, rezerwy HUTNIKA Szczecin i ENERGETYKA Gryfino, oraz bardzo silny zespół z Klinisk .
Poniewaź FLOREK Trzeszczyn grał nie odpłatnie na boisku ul Piaskowej - nie wierze więc - źe wycofał się z B klasy z powodów sportowych (słabych wyników), gdyź te 4 pkt to sukces.
Tytuł: Odp: Wycofanie się z B klasy FLORKA Trzeszczyn w połowie sezonu.
Wiadomość wysłana przez: Siwy1 w Maj 30, 2017, 23:28:59
Podobno jako stowarzyszenie nie dostali dofinansowania z gminy czy coś takiego... "Prezes" florka jakiś czas temu wylewał wielkie żale na swoim fejsbukowym koncie jak to strasznie został potraktowany przez naszych włodarzy a inni dostali tyyyyle pieniędzy. Ogólnie wszystkim ubliżał itd. A tak wogóle to ja osobiście odnoszę wrażenie że on tak do końca to nie jest normalny....