Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne
Police i okolice => Polityka => Polityka krajowa => Wątek zaczęty przez: anna.kupiec w Stycznia 10, 2016, 12:03:55
-
"Jeżeli funkcjonariusz publiczny zaangażuje się w hecę WOŚP, niech nazajutrz składa raport o zwolnienie ze służby" .
Polecam: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/posel-pis-stanislaw-pieta-ostrzega-mundurowych-przed-udzialem-w-wosp,604675.html
-
To jest akurat największym debilizmem tej partii, trzeba być ostro pierdzielniętym, że tak delikatnie to ujmę.
Jak słyszę znajomych, że nie wrzucą do puszki bo to Owsiak, albo nie wrzucą do puszki, bo Owsiak chce nakleić wszędzie Kaczyńskiego, to pytam się, czy wrzucają Owsiakowi, Kaczyńskiemu, czy dla np. dzieciaków ?!
Mam jednego kolegę, który zawsze był przeciwny WOŚPowi, aż jego córka nie trafiła na oddział, gdzie wszędzie były naklejki (serduszka) orkiestry.
Po tym odwidziało mu się i wspiera WOŚP, masakra.
-
dziękuję panu rbk, człowiekowi ważnemu w administracji forum, że również taką postawę jednoznacznie potępia...
-
"Jeżeli funkcjonariusz publiczny zaangażuje się w hecę WOŚP, niech nazajutrz składa raport o zwolnienie ze służby" .
Polecam: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/posel-pis-stanislaw-pieta-ostrzega-mundurowych-przed-udzialem-w-wosp,604675.html
Ale to są idioci, jedyny sposób na takich ludzi to ignorancja. Powyższy, czy taki chociażby Kurski, Niesiołowski, Pawłowicz - to są ludzie, którzy nawet nie zasługują na to, żeby w jakikolwiek sposób podjąć z nimi rozmowę bo będzie to dla nas obraza. Im naplujesz w twarz, a powiedzą, że deszcz pada. Polityczne gnidy bez honoru (tak, wiem, że właśnie sam zniżam się do poziomu Niesiołowskiego, ale inaczej nie umiem tego ująć).
Dziwię się tylko Jarkowi, że ich trzyma (i jeszcze prezesów robi). To tylko dowodzi faktu, że, jak zwykle zresztą, nie liczy się wyborca, a kasa, władza i układy.
I jeszcze ważna kwestia - tacy ludzie mogą sobie istnieć, w każdym środowisku się zdarzają. Bardziej przerażające jest to, że istnieją ludzie, którzy na nich po prostu głosują. Na takich już nie mam słów.