Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: wkladka  (Przeczytany 14384 razy)

sosenka1981

  • Gość
wkladka
« Odpowiedź #15 dnia: Września 06, 2011, 13:24:40 »
Narazie to nie "zachcialo" mi sie miec dzieci i nikt mi nie nakaże ich miec...

Ort. Pozdrawiam - Kuba

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
wkladka
« Odpowiedź #16 dnia: Września 06, 2011, 22:46:23 »
a kto tu mówi o nakazywaniu? mowa jest tylko o chęci/pragnieniu bo to wtedy boli. Oby Cię to minęło wtedy
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
wkladka
« Odpowiedź #17 dnia: Września 06, 2011, 22:54:34 »
Cytat: "kaskada"
Biorąc pod uwagę twój wiek nie płacz później, że nie możesz donosić albo zajść - tego w ulotce nie ma bo to jest życie, a nie propaganda
Większych bzdur nie słyszałem.. Moja żona nosiła to 3 lata, a teraz nasza piękna córeczka kończy 2 miesiące, więc nie opowiadaj farmazonów.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
wkladka
« Odpowiedź #18 dnia: Września 06, 2011, 23:28:52 »
Cytat: "kaskada"
mowa jest tylko o chęci/pragnieniu bo to wtedy boli


Sprite?

Bez jaj, jak poprzednik farmazony wypisujesz. Jak będzie chciała, to "wyjmie", odczeka i zajdzie, donosi i będzie się cieszyć do końca swoich dni. Każdy organizm reaguje inaczej, więc nie możesz wrzucać wszystkich do jednego 'worka'.

Brzmi to jak lekcja religii.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
wkladka
« Odpowiedź #19 dnia: Września 06, 2011, 23:52:25 »
rbk,
czyżbyś był kobietą?
TrzebieżCITY,
jakby to było możliwe (niestety prawo na to nie pozwala, chyba że na PUMie zaczniesz studiować) przedstawiłabym ci twoje bzdury, tym którym się udaje jest niewiele a trzy lata to nie jest dużo więc twoja żona nie może być żadnym przykładem czy wzorem, dla nas (posługując się twoim słownictwem) nie jest nawet błędem statystycznym
więc z waszych farmazonów z jednym się tylko zgodzę
Cytat: "rbk"
Każdy organizm reaguje inaczej, więc nie możesz wrzucać wszystkich do jednego 'worka'
a tak robią producenci tych "urządzeń" i środków. Każde jedno zastosowanie powinno by poprzedzone badaniami - a nie idę i sobie wkładam czy łykam.
No cóż ale polak zawsze mądry po szkodzie. Najpierw posłucha szczekaczy i pieniaczy a potem płacze. Zauważcie że sosenka1981, wypowiedziała się w sprawie autorytarnie, choć sama tak na dobrą sprawa nie jest w stanie ocenić  skutków (z jej wypowiedzi zresztą wynika to jasno) i efektów dla organizmu. Póki co jest zadowolona i oby była do końca swoich dni.
Nie chodzi mi tu o nakłanianie kogokolwiek do czegokolwiek a jedynie o to by do swojego zdrowia podchodzi poważnie a nie jak małolactwo z podstawówki.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
wkladka
« Odpowiedź #20 dnia: Września 07, 2011, 10:20:17 »
Cytat: "lupka"
Eeeejj, a co z nami? Nie kuje, nie dziabie, nie przeszkadza? ;D Aż mnie zabolało :<


Mój mąż nie narzeka,mam już 3 lata i jest ok ;)

Cytat: "TrzebieżCITY"
Większych bzdur nie słyszałem.. Moja żona nosiła to 3 lata, a teraz nasza piękna córeczka kończy 2 miesiące, więc nie opowiadaj farmazonów.


Cytat: "rbk"
Bez jaj, jak poprzednik farmazony wypisujesz. Jak będzie chciała, to "wyjmie", odczeka i zajdzie, donosi i będzie się cieszyć do końca swoich dni. Każdy organizm reaguje inaczej, więc nie możesz wrzucać wszystkich do jednego 'worka'.


Akurat to nie bzdury,czytałam i słyszałam,że kobiety,które nie miały jeszcze dzieci nie powinny zakładać,bo mogą mieć potem problem z zajściem w ciążę.Ja mam trójkę już,więc mi to nie przeszkadza,więcej nie planuję;) ale jako bezdzietna nigdy bym się nie zdecydowała.Tabletki to nie dla mnie,zawsze zapominam brać-cokolwiek to by nie było,a po zastrzykach moja znajoma zaszła w ciążę i na pewno to nie jest rzadki przypadek,bo nie raz słyszałam o tym.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
wkladka
« Odpowiedź #21 dnia: Września 07, 2011, 10:23:53 »
Ja po konsultacji z moją panią ginekolog- która zresztą nigdy mnie nie zawiodła i uważam ją za najlepszego lekarza jakiego znam-  odpuściłam sobie tę wkładkę. Wiadomo, antykoncepcja dla kobiet zawsze niesie ze sobą pewne ryzyko( czy to tabletki, plastry wkładki,zastrzyki). Każdy reaguje inaczej. Radze 10 razy przemyśleć zanim coś się wybierze. A już zwłaszcza jeśli jeszcze nie ma się dzieci.