Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Pizzeria  (Przeczytany 209836 razy)

Vipek007

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #240 dnia: Sierpnia 17, 2009, 15:33:55 »
Cytat: "Vipek007"
Najlepsza pizza jaką jadłem to pizza grecka. Polecam każdemu! Lepszej nie jadłem.

Sorry, że tak późno odpisuję, ale nie zaglądałem do tego tematu. ;)
Pizzę zamawiałem zawsze w Ferrari. Pizza ma super smak i aromat. Z tego, co widziałem to w innych pizzeriach też to jest w ofercie, ale nie wiem czy będzie identyczna (nazwa ta sama). Do pizzy polecam jeszcze wziąć sos czosnkowy i pieczywo. Jakość i smak pizzy super, tyle że gorzej z dostarczeniem - niby ok. 15 minut, a czekałem pół godziny. Raz otrzymałem zniżkę za spóźnienie. :)

wis11

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #241 dnia: Sierpnia 17, 2009, 16:16:57 »
Cytat: "Vipek007"
Sorry, że tak późno odpisuję, ale nie zaglądałem do tego tematu.  
Pizzę zamawiałem zawsze w Ferrari. Pizza ma super smak i aromat. Z tego, co widziałem to w innych pizzeriach też to jest w ofercie, ale nie wiem czy będzie identyczna (nazwa ta sama). Do pizzy polecam jeszcze wziąć sos czosnkowy i pieczywo. Jakość i smak pizzy super, tyle że gorzej z dostarczeniem - niby ok. 15 minut, a czekałem pół godziny. Raz otrzymałem zniżkę za spóźnienie.  
Wspomianą pize grecką z ferrari okurat jadłem i do dziś ją wspominam negatywnie poprostu się zatrułem nią człą noc nieprzespałem !!! jak można komuś polecać takie badziewie ? ludzi chcesz pozatruwać ?...oj nieładnie

smutnyjakbarszc

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #242 dnia: Sierpnia 17, 2009, 17:43:41 »
Ja zawsze jadałam w desperados lub w palermo na starych policach, ale ostatnio postanowiłam, mimo negatywnych postów na tym forum, spróbować ferrari. Jestem mile zaskoczona. pizza anielsko diabelska pyycha, no i moim zdaniem najlepszy sos czosnkowy.

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #243 dnia: Sierpnia 26, 2009, 21:00:26 »
No i przybyła nam kolejna Pizzeria, tym razem w Jasienicy, a nazywa się "Oregano"

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #244 dnia: Sierpnia 26, 2009, 21:06:31 »
o właśnie a ja dziś tam jechałam i się zastanawiałam co to za Oregano a tyle ludzi tam stało .dzięki za info :)
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline boho

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #245 dnia: Sierpnia 26, 2009, 22:13:20 »
jeśli ktoś juz tam składał zamówienia, to prosze napisać jak wrażenia ;)

Vipek007

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #246 dnia: Sierpnia 26, 2009, 23:13:15 »
Cytat: "wis11"
Cytat: "Vipek007"
Sorry, że tak późno odpisuję, ale nie zaglądałem do tego tematu.  
Pizzę zamawiałem zawsze w Ferrari. Pizza ma super smak i aromat. Z tego, co widziałem to w innych pizzeriach też to jest w ofercie, ale nie wiem czy będzie identyczna (nazwa ta sama). Do pizzy polecam jeszcze wziąć sos czosnkowy i pieczywo. Jakość i smak pizzy super, tyle że gorzej z dostarczeniem - niby ok. 15 minut, a czekałem pół godziny. Raz otrzymałem zniżkę za spóźnienie.  
Wspomianą pize grecką z ferrari okurat jadłem i do dziś ją wspominam negatywnie poprostu się zatrułem nią człą noc nieprzespałem !!! jak można komuś polecać takie badziewie ? ludzi chcesz pozatruwać ?...oj nieładnie

Brawo za pomysłowość. Coś Ci nie wierzę, bo pizzę zamawiałem wiele razy i nigdy nie było przypadku, że było coś nieświeże, niesmaczne czy coś w tym stylu. Zresztą Twój jeden post i napisany jedynie tutaj świadczy, że możliwe, że jesteś właścicielem jednej z konkurencyjnych pizzeri, pracownikiem lub chcesz zrobić antyreklamę tej pizzeri, bo ty uwielbiasz swoją (pomimo, że nie jadłeś tej pizzy w Ferrari). Zresztą przy zatruciu chyba więcej występuje negatywnych skutków niż jedna nieprzespana noc. Jeszcze raz polecam pizzę grecką w pizzeri Ferrari, ew. w innej, ale może się różnić.

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #247 dnia: Sierpnia 26, 2009, 23:15:30 »
heeh a ja myślę że się zatruł. ale innym dodatkiem do tej pizzy. wysokooktanowym ;)
SPZP "Skarb"

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #248 dnia: Sierpnia 27, 2009, 12:04:36 »
I jak i jak ? korzystał ktoś już z Oregano? bo sie własnie przymierzam.. ;)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #249 dnia: Sierpnia 27, 2009, 19:35:22 »
Zamawiałem w dniu otwarcia, i powiem, że jestem mile zaskoczony :)  Trochę zbyt długi czas oczekiwania, ale smak naprawdę dobry. Ceny niewygórowane. Oprócz pizzy w ofercie kebab. Piwko 0,5 l  z beczki 4 zł.

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #250 dnia: Sierpnia 27, 2009, 20:35:53 »
ciekawe czy będą dowozić na takie wioski jak np Uniemyśl czy Drogoradz no i np Trzebież bo Polickie pizzerie wiem , że miała problem z tym , że nie wozili np do Trzebieży bo im się nie opłacało . Może Oregano będzie oblatywać te wioseczki mam taką nadzieje :P
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

16818

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #251 dnia: Sierpnia 27, 2009, 21:55:57 »
Osobiscie slyszałem ze pizzeria w Jasienicy to porażka.Do pizzy nie mieli wczoraj kartonów,oni podadza ale trzeba sie martwic w czym to zabrac, smiech na sali,kebab tragedia 10zł a wartosc w nim moze z 3zł i niespodzianka surowe mieso:)Lepiej jechac do McDonalds i kupic sobie zestaw dla dziecka, bardziej sie czlowiek naje niz  opisywanym KEBABIE:)Jedno jest pewne ALA PIZZERIA szybko zniknie tak samo jak Pasztecik na osiedlu:)

Offline boho

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #252 dnia: Sierpnia 27, 2009, 22:25:41 »
osobiscie jeszcze nie probowalam ,ale moze dajmy im szansę, niech spokojnie się "ogarną" z interesem, to może i kartony do pizzy będą, a i mięso nie będzie surowe. początki zawsze są trudne. poczekamy i zobaczyym jak opinie innych. ;)

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #253 dnia: Sierpnia 27, 2009, 22:27:41 »
Cytat: "16818"
Osobiscie slyszałem ze pizzeria w Jasienicy to porażka.Do pizzy nie mieli wczoraj kartonów,oni podadza ale trzeba sie martwic w czym to zabrac, smiech na sali,kebab tragedia 10zł a wartosc w nim moze z 3zł i niespodzianka surowe mieso:)Lepiej jechac do McDonalds i kupic sobie zestaw dla dziecka, bardziej sie czlowiek naje niz  opisywanym KEBABIE:)Jedno jest pewne ALA PIZZERIA szybko zniknie tak samo jak Pasztecik na osiedlu:)


Myślę, że wynika to z tego, że nie spodziewali się jednak tak dużej liczby osób wczorajszego dnia, bo ludu trochę było :) Jak ma się taką maszyne jak TY to w mig będziemy w MCDONALDZIE heh :P Co do szybkiego zniknięcia, to wątpię, bo jednak jest to alternatywa dla mieszkańców  Uniemyśla, Niekłończycy itd itd

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #254 dnia: Sierpnia 27, 2009, 22:35:20 »
owszem duża alternatywka xd
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !