Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez citrix1 dnia Dzisiaj o 17:18:22 »
No też tak myślałem. I dzisiaj dzwoniłem do PZU i powiedzieli, że nie ma mnie w bazie. Chciałem się dowiedzieć ile składek mam zebranych. Czy mogłaby Pani w sprawie pomóc? Na kwitku oznaczone, że składka odprowadzana. Czy gdzieś można założyć konto indywidualne żeby mieć bieżący wgląd na stan odłożonych środków.
Tak jak pisze Pani Ania. Zaloguj się i zarejestruj w PZU (przez profil zaufany), wybierz zakładkę OFE i masz wgląd jakie masz składki i w jakich funduszach. Jeżeli jesteś w wieku emerytalnym to jest również kalkulator , który wyliczy jaką będziesz miał emeryturę.
2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez żwirek bez muchomorka dnia Dzisiaj o 17:11:52 »
No też tak myślałem. I dzisiaj dzwoniłem do PZU i powiedzieli, że nie ma mnie w bazie. Chciałem się dowiedzieć ile składek mam zebranych. Czy mogłaby Pani w sprawie pomóc? Na kwitku oznaczone, że składka odprowadzana. Czy gdzieś można założyć konto indywidualne żeby mieć bieżący wgląd na stan odłożonych środków.
3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez citrix1 dnia Dzisiaj o 17:10:11 »
Już chodzą słuchy , że jeden z wydziałów Nawozy zatrzymany i ludzi rozsyłać będą po ZCh
Prawda ten co już nie produkuje od długiego czasu będzie "zamrożony" na czas nieokreślony a ludzie oddelegowaniu do wypełnienia braków w obsadach
Nieprodukujący
Nieprodukujący to może być miesiąc, dwa lub trzy a nie dwa lata. Tiaaaaaaaaaaaaaa. To tak jak Polimery produkują tylko jeden i niekoniecznie najbardziej dochodowy produkt, który nie podniesie fabryki a ostatni Hyundajowcy dają nogę aż się za nimi kurzy. Moim zdaniem finał będzie taki, że G.A. skłoni się do sprzedaży instalacji i nastąpi cud... Hyunday wyjdzie z obronną ręką do nas by odkupić fabrykę np. za pół ceny i nastąpi objawienie, bo instalacja ruszy w ciągu miesiąca. Czy jest to sabotaż ?, czy też interes życia by mieć fabrykę za pół ceny w środkowej europie. 
4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez An_na dnia Dzisiaj o 16:53:04 »
Pzu
5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez żwirek bez muchomorka dnia Dzisiaj o 16:15:17 »
Z innej beczki. Gdzie znajdują się konta pracownicze, na które odprowadzane są składki na PPE?
6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rasowy_Aparatowy dnia Dzisiaj o 16:11:25 »
A nie jest zatrzymany od ponad roku? To swieza decyzja?
7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez DEtonator dnia Dzisiaj o 15:40:34 »
Polacy znają się na wszystkim, a szczególnie na piłce nożnej i samochodach. :)
8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez An_na dnia Dzisiaj o 15:26:00 »
Ten co zna liczby w totku na rok przed losowaniem...

Aż dziw, że tak mało chętnych na stanowiska prezesowskie skoro tutaj takie mądre głowy
9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Temerczyk dnia Dzisiaj o 14:06:24 »
Czytaj wycinany. I teraz pytanie do osób z działu finansowego i controllingu - kto wytłumaczy się z wydanej grubej kasy na odświeżenie '' zewnętrzne " tego trupa.
10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Martin dnia Dzisiaj o 13:37:35 »
Już chodzą słuchy , że jeden z wydziałów Nawozy zatrzymany i ludzi rozsyłać będą po ZCh
Prawda ten co już nie produkuje od długiego czasu będzie "zamrożony" na czas nieokreślony a ludzie oddelegowaniu do wypełnienia braków w obsadach
Strony: [1] 2 3 ... 10