Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu  (Przeczytany 38476 razy)

jezat

  • Gość
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 16, 2010, 16:20:10 »
Cytat: "Marcin069"
Cytat: "jezat"
Cytat: "Krystek"
Powtórzę pytanie: Masz jakieś informacje i sprawdzone źródła, które jednoznacznie ukazują, że Marta Kaczyńska utrzymywała się z pieniędzy Polaków?

To ja powtórze swoje;czy masz niezbite dowody ,że państwo Kaczyńsko-Dubienieccy płacili za pobyt, wikt i opierunek w pałacu prezydencki ze swoich?Tak długo jak nie potwierdzisz rachunkami mojego pytania będę uważał,że;1.przebywali w Pałacu Prezydenckim nielegalnie,2.korzystali z wiktu i opierunku w Pałacu Prezydenckim nielegalnie


Z tego co pamiętam to w Polsce jest coś takiego jak domniemanie niewinności...

I co udowodniłeś...."domniemanie niewinności"?,czyli coś jest na rzeczy.Dzięki za refleks.Teraz wiem,że nad niewinnością Kaczyńsko-Dobienieckich czuwa domniemanie niewinności czyli zasada Kalego.

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 16, 2010, 16:49:10 »
Widzę, że kolega nie wie o co chodzi. Domniemanie niewinności – zasada według której każda osoba jest niewinna przedstawianych jej zarzutów, dopóki wina nie zostanie jej udowodniona. Chodzi o to, że jeżeli ty oskarżasz kogoś to musisz mieć dowody... Domniemanie niewinności to nie jest to samo co zasada/moralność Kalego.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 16, 2010, 18:48:05 »
Cytat: "Marcin069"
Widzę, że kolega nie wie o co chodzi. Domniemanie niewinności – zasada według której każda osoba jest niewinna przedstawianych jej zarzutów, dopóki wina nie zostanie jej udowodniona. Chodzi o to, że jeżeli ty oskarżasz kogoś to musisz mieć dowody... Domniemanie niewinności to nie jest to samo co zasada/moralność Kalego.

Zdejmij ciemne okulary a zobaczysz,że domniemanie niewinności to w wykonaniu pisiorów zasada Kalego.a póki co czekam na dowody tej niewinnosci.Z faktami się nie dyskutuje.Wykorzystujący Państwo Polskie małżeństwo Kaczyńsko-Dubienieckie, mieszkało w opuszczonym przez buńczucznego Lecha, pałacu.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 16, 2010, 19:14:06 »
Cytat: "jezat"
Cytat: "Krystek"
Powtórzę pytanie: Masz jakieś informacje i sprawdzone źródła, które jednoznacznie ukazują, że Marta Kaczyńska utrzymywała się z pieniędzy Polaków?

To ja powtórze swoje;czy masz niezbite dowody ,że państwo Kaczyńsko-Dubienieccy płacili za pobyt, wikt i opierunek w pałacu prezydencki ze swoich?Tak długo jak nie potwierdzisz rachunkami mojego pytania będę uważał,że;1.przebywali w Pałacu Prezydenckim nielegalnie,2.korzystali z wiktu i opierunku w Pałacu Prezydenckim nielegalnie


Cały czas proszę o podstawę prawną, cały czas czekam.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 16, 2010, 19:31:01 »
No to niech 'Kaczyński wytłumaczy się z afery z FOZZ za czasów porozumienia centrum.Krótka pamięc PISmaki?Jakoś potrafili idealnie wrzucić tą sprawę pod dywan.Jedyni nieomylni i wspaniali tylko ciemny lud na nich cię nie poznał cytując Kurskiego.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 16, 2010, 19:35:09 »
Cytat: "jezat"
czekam na dowody tej niewinnosci.Z faktami się nie dyskutuje.Wykorzystujący Państwo Polskie małżeństwo Kaczyńsko-Dubienieckie, mieszkało w opuszczonym przez buńczucznego Lecha, pałacu.


A ja czekam na dowody wykorzystywania Państwa Polskiego, nie możesz kogoś oskarażać dopóki nie masz dowodów...

Cytat: "TrzebieżCITY"
No to niech 'Kaczyński wytłumaczy się z afery z FOZZ za czasów porozumienia centrum.Krótka pamięc PISmaki?Jakoś potrafili idealnie wrzucić tą sprawę pod dywan.Jedyni nieomylni i wspaniali tylko ciemny lud na nich cię nie poznał cytując Kurskiego.


A to nie jest czasami sprawka SLD?

sekator

  • Gość
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 16, 2010, 19:46:20 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
No to niech 'Kaczyński wytłumaczy się z afery z FOZZ


Paweł nie osłabiaj mnie. Jak można się tłumaczyć z czynu którego się nie popełniło. Czy w wyżej wymienionej sprawie organy ścigania postawiły zarzut Kaczyńskim  ? Czy zapadł prawomocny wyrok ? Nie. Więc przestań rozsiewać plotki, pomówienia i odgrzewać stare kotlety kucharzy z WSI, bo wkrótce osiągniesz poziom jezata.

[ Dodano: 2010-07-16, 19:48 ]
Jak jesteś taki dociekliwy to poczytaj najnowsze wieści, jak to niezwyciężony marszałek Komorowski nagradzał sam siebie przez trzy lata pracy w sejmie. I to dopiero świadczy o ciemnocie ludzi, którzy wybrali takiego pasożyta.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Komorowski-przyznal-sobie-83-tys.-zl-nagrod,wid,12482803,wiadomosc.html

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 16, 2010, 19:56:46 »
Sekator,no oczywiśćie jak PIS był przy władzy to żył o chlebie i wodzie..Oni rozdawali pieniądze biednym.Jak ich koalicjanci z samoobrony doili sejm na 300 tyś miesięcznie na benzynę ponoć hahahahah.Nie pamiętasz już jak wojażowali po Polsce za taką kasę?Ś.p prezydent miał mini kancelarię 1000 nazwisk.To jest dopiero oszczędnośc....Oceniaj,ale i pamiętaj ,że Twoi faworyci nie są święci

[ Dodano: 2010-07-16, 19:58 ]
No pewnie,większość Polaków to ciemnota..Obrażasz mnie...Ale cóż...nie skomentuję....Jedyni normalni wspaniali.Prawdziwi i jedyni słuszni patrioci i chodzące ideały bijące krzyżem tych którzy się odezwą nie po ich myśli.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 16, 2010, 20:02:03 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
To jest dopiero oszczędnośc....Oceniaj,ale i pamiętaj ,że Twoi faworyci nie są święci


Nawet nie będę się licytował, bo szkoda czasu. Powiem ci tylko, że obecny rząd zwiększył administrację o 10% w ramach ,,taniego państwa", wiesz ile to miliardów z kieszenie podatnika? A jak chcesz coś z naszego podwórka to zobacz co się dzieje w polickim starostwie powiatowym, jaki jest wzrost zatrudnienia i wydatki w przeliczniu na jednego mieszkańca powiatu (jedne z najwyższych w Polsce!!)

[ Dodano: 2010-07-16, 20:03 ]
Cytat: "TrzebieżCITY"
wspaniali tylko ciemny lud


A to czyje są słowa ? Halo kolego, każdy kij ma dwa końce. Ja nie atakuję, ale atakowany oddaję i to boleśnie.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 16, 2010, 20:04:35 »
Tak się składa,że w ostatnich wyborach głosowałem na Diakuna.Skuteczny facet.Zrobił dla Trzebieży kawał solidnej roboty.Wieszajcie psy na nim,ale dla mnie zawsze to będzie w porządku facet.A o Kardziejonkach i Pachisach to nic nie mów,bo jestem zmęczony po 13 godzinach harówki i nie chcę się denerwować.Pozdrawiam.Zimny Lech pyszny i jak miodzio wchodzi..tak poza tematem:)

[ Dodano: 2010-07-16, 20:05 ]
Nie pamiętasz kto mówił o ciemnym narodzie?No nie osłabiaj mnie
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 16, 2010, 20:08:38 »
A to skoro w aferach PO też nie ma postawionych zarzutów i nie było to Wam można je odgrzewać i oceniać, a nam nie wolno tych PiSu ?

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 16, 2010, 20:26:37 »
Dokładnie Mariusz!Mentalność KAlego i tyle..
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 16, 2010, 20:30:53 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Skuteczny facet.Zrobił dla Trzebieży kawał solidnej roboty.Wieszajcie psy na nim,ale dla mnie zawsze to będzie w porządku facet.A o Kardziejonkach i Pachisach to nic nie mów,bo jestem zmęczony po 13 godzinach harówki i nie chcę się denerwować.Pozdrawiam.Zimny Lech pyszny i jak miodzio wchodzi..tak poza tematem:)


No widzę, że w piętkę gonisz. PiS jest w koalicji z Gryfem, ja Diakuna nie atakuję. Jestem przeciwnikiem PO , także polickiego, więc już nie wiem o co ci chodzi. Idź się przekimaj i wracaj , pozdrawiam sekator.

[ Dodano: 2010-07-16, 20:32 ]
Cytat: "Mariusz1989"
to skoro w aferach PO też nie ma postawionych zarzutów


O komisji hazardowej nie słyszałeś ?

jezat

  • Gość
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 16, 2010, 21:09:05 »
Cytat: "KrP"
Cytat: "jezat"
Cytat: "Krystek"
Powtórzę pytanie: Masz jakieś informacje i sprawdzone źródła, które jednoznacznie ukazują, że Marta Kaczyńska utrzymywała się z pieniędzy Polaków?

To ja powtórze swoje;czy masz niezbite dowody ,że państwo Kaczyńsko-Dubienieccy płacili za pobyt, wikt i opierunek w pałacu prezydencki ze swoich?Tak długo jak nie potwierdzisz rachunkami mojego pytania będę uważał,że;1.przebywali w Pałacu Prezydenckim nielegalnie,2.korzystali z wiktu i opierunku w Pałacu Prezydenckim nielegalnie


Cały czas proszę o podstawę prawną, cały czas czekam.

Ja też.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 16, 2010, 21:58:39 »
Sekator,czy ty zrozumiesz w końcu,że dla mnie nieważne jest jakie barwy?Tak jak w Twoim PIS cenię Cymańskiego czy Pawła Kowala,to poprostu nie trawię oszołoma Brudzińskiego i Kurskiego.O wodzu nic nie powiem,bo szkoda nerwów...Diakun to dobry fachowiec i tyle,a o wieszanie psów w sensie ataków na forum na tą osobę.Po tragedii w mojej firmie osobiście przyjechał do nas porozmawiać,ot tak.Podał rękę...Taki ludzki gest...Cymańskiego wiesz za co szanuję?Wie co to praca fizyczna ,bo jak pewnie wiesz grabarzem był.To akurat pozytywna twarz PIS.To samo w PO.Cenię Gowina,nie trawię tych zaślepionych oszołomów pokroju Niesiołowskiego.Mądry, wykształcony z piękną przeszłością a jaki ultras..Jak widzisz Sekatorze,ja nie patrze ślepo i widzę wady moich faworytó.Jeśli teraz dadzą ciała po zaprzysiężeniu Komorowskiego,to stracą moje zaufanie...To samo jak nie podobało mi się powołanie na marszałka prezesa klubu koszykówkii Schetyny.Na niwie sportowej doprowadził Śląs Wrocław do wielu sukcesów,a na poziomie polityki...Trochę samokrytyki,bo nie ma ludzi nieomylnych i idealnych,tak jak nikt nie posiada monopolu na mądrość,patriotyzm.Nikt mi nie wmówi,że czy to Tusk czy Kaczyński dzałali lub działają z premedytacją na szkodę państwa...Ot taki mały wywód radykała hahahah.Sekator strzel browarka,uwierz ,że pomoże
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...